[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

A czemu Cie tak interesuje?
Na razie namiary na stronke http://www.magdalenawilk.com.pl :spiewa:
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

tÂą stronkĂŞ juÂż widziaÂłam. a mnie dane na temat M.Wilk interesujÂą dlatego bo jÂą uwielbiam i jest boska 8)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

czeœÌ wszystkim

Post autor: syldeb »

Dziêx za namiary Gwark!!! a interesuje mnie poniewa¿ uwa¿am ¿e ma ciekaw¹ osobowoœÌ ,jest bardzo wiarygodna w tym programnie i nie mam ¿adnych informacji o niej. Wiêc jak masz jakieœ informacje lub bêdzie¿ mia³ to wœlij mi e-malia
sylwia537@vp.pl
BĂŞde bardzo wdziĂŞczna i z gory dziĂŞkuje :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

[quote="lonely"]1. Uwielbiam ten serial paniÂą SĂŞdzia, prokuratora pana Artura ÂŁatĂŞ, i paniÂą prawnik MagdalenĂŞ Wilk i tu nasuwa siĂŞ moje pytanie: czy na temat tej ostatniej osoby ma ktoÂś jakieÂś info o niej? jeÂżeli tak proszĂŞ napiszcie do mnie fickowa@poczta.fm[quote]

A ma ktoÂś coÂś o ÂŁacie???


[quote="lonely"]
3. To prawda , ze w Angorze byÂł artykul o pani sedzi ale ja akurat nie widzialam.
Mam natomiast artykuly z Twojego Stylu,Pani domu i wiele wiele innych ;) [quote]

Co to za artykuÂły byÂły? Fajne jakieÂś?

Apropo Roberta BiĂączaka to chyba jakaÂś szycha w W-wie co??
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

italianna artykuÂŁy sÂą super ;) zwÂłaszcza ten z twojego stylu ;P;P angore teÂż juÂż sobie wykupiÂłam:)
a co do biĂączaka to tak ;P zostaÂł rzecznikiem prasowym prokuratora generalnego ;P;P
a o arturze Âłacie mam artykuÂł maÂły ale jest i trochĂŞ siĂŞ o nim moÂżna dowiedzieĂŚ :)

jak coÂś to pisz do mnie na mejla ;P;P
Ostatnio zmieniony wtorek 01 sie 2006, 12:47 przez lonely, łącznie zmieniany 1 raz.
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

hej

Post autor: syldeb »

Robert BiĂączak jest rzecznikiem krajowej prokuratury!!!!!!!!
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

o ÂłaÂł no co ty szybka jesteÂś ;P;P jest rzecznikiem prasowym prokuratora generalnego ;P;P
Ostatnio zmieniony wtorek 01 sie 2006, 12:50 przez lonely, łącznie zmieniany 1 raz.
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lonely pisze:a o arturze Âłacie mam artykuÂł maÂły ale jest i trochĂŞ siĂŞ o nim moÂżna dowiedzieĂŚ :)

jak coÂś to pisz do mnie na mejla ;P;P
Dlaczego na e-maila? ;) Daj tu - moÂże ktoÂś jeszcze skorzysta z tego. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

paweÂł mĂłwisz- masz ;)

Rozmowa z mecenasem Arturem ÂŁatÂą, grajÂącym rolĂŞ prokuratora w widowisku sÂądowym

Marcin Rybak: Czy wypada adwokatowi udawaĂŚ prokuratora?
Mecenas Artur £ata: Adwokat ma tê mo¿liwoœÌ, ¿e w procesie karnym mo¿e wystêpowaÌ zarówno jako obroùca, jak i stan¹Ì po stronie oskar¿enia. Wtedy jest pe³nomocnikiem oskar¿yciela posi³kowego, czyli pokrzywdzonego przez przestêpcê. Odgrywaj¹c swoj¹ rolê w programie, staram siê wystêpowaÌ w³aœnie jako obroùca interesów pokrzywdzonego.
Co to za program?
To inscenizacja rozprawy s¹dowej. Wystêpuj¹ prawdziwi prawnicy: ja gram prokuratora, obroùc¹ jest pani mec. Magdalena Wilk z Warszawy, a s¹dem ³ódzka sêdzia Anna Maria Weso³owska. Nad scenariuszem pracuj¹ równie¿ prawnicy. S¹ procesy o gwa³t, zabójstwa, przemoc w rodzinie, a jeden z odcinków dotyczy³ sprawy korupcyjnej. Na koniec ka¿dego odcinka sami musimy napisaÌ mowê oskar¿ycielsk¹ i obroùcz¹, a sêdzia wydaje wyrok. Czasami w trakcie nagrania odchodzimy od przygotowanego scenariusza. Kiedy œwiadek pope³ni jakiœ b³¹d, obroùca albo oskar¿yciel natychmiast to podchwytuje i zaczynamy spór jak na prawdziwej sali s¹dowej. Od koùca stycznia nagraliœmy ju¿ ponad 20 odcinków. Emitowane s¹ codziennie po po³udniu.
Czy to sÂą autentyczne historie?
CzêœÌ jest wymyœlonych, czêœÌ scenariuszy powstaje na bazie prawdziwych s¹dowych procesów. S¹ tylko przystosowane do potrzeb telewizyjnego programu. Ca³y proces musi siê zakoùczyÌ w 45 minut. Raz wydawa³o mi siê, ¿e scenariusz jest kompletnie wydumany. Sprawa o groŸby. Mocne dowody. A na samym koùcu g³ówny œwiadek oskar¿enia okaza³ siê schizofrenikiem. Myœla³em, ¿e nic podobnego nie mo¿e siê zdarzyÌ naprawdê. A dwa dni temu trafi³a mi siê identyczna historia w autentycznym procesie.
Jak na Pana rolĂŞ zareagowali koledzy adwokaci, prokuratorzy sĂŞdziowie?
Mecenas Henryk Rossa, dziekan OkrĂŞgowej Rady Adwokackiej i mĂłj wspĂłlnik z kancelarii, gratulowaÂł mi wystĂŞpu. Nie dotarÂły do mnie negatywne komentarze.
Czy autorzy scenariusza pytali Pana o tematy do nastĂŞpnych odcinkĂłw?
Tak. Podpowiedzia³em im kilka historii. Ale szczegó³ów zdradziÌ nie mogê.

* Mecenas Artur £ata od piêciu lat jest adwokatem. Prawo na Uniwersytecie Wroc³awskim skoùczy³ w 1997 roku. By³ aplikantem znanego wroc³awskiego adwokata Andrzeja Malickiego. Mecenas Malicki jest wspó³autorem scenariusza filmu fabularnego "Bezmiar Sprawiedliwoœci" w re¿yserii Wies³awa Saniewskiego. Zdjêcia do niego realizowane by³y kilka miesiêcy temu m.in. w budynku wroc³awskiego s¹du
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

A ostatnio byÂłam w SAMW na publicznoÂści i byÂł wÂłaÂśnie BiĂączak. Nieprzyjemny z niego typ, choĂŚ staraÂł siĂŞ udawaĂŚ Âżartownisia.

A wiecie coÂś o Andrzeju MĂŞkalu???

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 10:53 pm ]
pawell pisze:
Edit: ZdjĂŞcia studia z Media Link:

Obrazek[/color]

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 3:17 pm ]
http://img74.imageshack.us/img74/8392/10js.jpg
PAWELL mozesz mi podac jakis adres tej stronki? Sa tam jakies zdjecia oprocz tego?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

italianaa pisze:PAWELL mozesz mi podac jakis adres tej stronki? Sa tam jakies zdjecia oprocz tego?
By³o tam tylko to jedno zdjêcie. :] Jak chcesz wiêcej zdjêÌ to mo¿esz sobie sama je zrobiÌ. :] Wystarczy wejœÌ na tê stronê >>> http://www.tvn.tivi.pl/nazywo.php gdy bêdzie lecieÌ "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" i zapisywaÌ obrazy które s¹. :] Tylko musisz to robiÌ w miarê szybko, bo obraz siê odœwie¿a co 5 sekund. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

aha, spoko pawell:))
dzieki:)

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 12:15 pm ]
mnie raczej zadowalajÂą takie "spoza kulis" :D
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

no na tyvn style byÂło 'sĂŞdzia anna maria wesoÂłowska' od kuchni :)

a ma ktoÂś moÂże nagrane jak SĂŞdzia byÂŁa w DzieĂą dobry tvn ;>?
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

a ma ktos co kolwiek?? :| bo ja ani natvn style ani na ddtvn nie ogladalam
lonely masz moze to z tvn style? bardzo bym byla wdzieczna
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

http://www.sendspace.com/file/qnsja7 - stÂąd moÂżecie zassaĂŚ kulisy samw z tyn style ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości