Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:ciekawe, a kto z was mial kontakt osobisty (spotkanie, mail) z Agatka?:)
Ja z przykroÂściÂą muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże nie mam siĂŞ w tej kwestii czym pochwaliĂŚ :/
ja jedynie stalem tuz obok Niej podczas pozaru marketu:)
:shock: NaprawdĂŞ? :D GasiliÂście razem poÂżar? :lol2:
No to opowiedz coÂś wiĂŞcej o tym staniu tuÂż obok niej :D JuÂż wtedy wiedziaÂłeÂś, Âże ta osoba obok ktĂłrej stoisz, to Agata Tomaszewska dziennikarka tvn24? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

no tak wiedzialem:) ale widzialem Ja wtedy 2 raz w zyciu:) dzien wczesniej w tv podczas relacji z lednicy... coz... ubrana byla w kurteczke, albo zakiecik chyba brazowy i wlosy miala spiete w kitke:) aha, no i podjechali skoda octawia
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sta³eœ obok Agaty i ... nie zagadn¹³eœ ... i nie poprosi³eœ o autograf?!!! :shock: :lol:

A o ktĂłrej to byÂło godzinie, jeÂśli moÂżna spytaĂŚ? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

To bylo ok 20:30:) nastepnym razem sie naprawie i wezme autograf:)
niech zyja redakcje lokalne:)
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Mo¿esz od razu wzi¹œÌ kilka. :D Tak, zeby starczy³o dla obiezyœwiata, Blacka i dla mnie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:( ja tam wolaÂłbym zamist autografu relacje Agaty.. :( ..bo dzis znowu byÂł Artur :(
..poddaje siĂŞ :cry: juÂż nawet nie mam marzeĂą.. :cry:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

tvn okrutnie nas traktuje ... najpierw w oknie poznaĂąskiej redakcji ustawili przynĂŞtĂŞ, Âżeby nas zwabiĂŚ, a teraz chowajÂą jÂą znĂŞcajÂąc siĂŞ nad nami ... piszemy list do Rzecznika Praw obywatelskich? :devil:

[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 8:07 pm ]
I jeszcze wtrÂącĂŞ 5 gr :D
Kiedy pisaliÂśmy przy okazji pobytu Agaty w Sopocie o nietypowej relacji, przynajmniej ja, miaÂłem na mysli relacjĂŞ zakoĂączonÂą takim skokiem do wody jak ten dzisiejszy Kanika w RP :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

:):):) A zauwazyliscie dlonie Agatki?;) Rzadko je widac, bo sa przewaznie "przykryte" paskiem... zgadnijcie do czego zmierzam, po co widziec Jej dlonie?:P ps.widac co nieco podczas relacji z Walesy urodzin... hehe
niech zyja redakcje lokalne:)
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Chyba wiem do czego zmierzasz i mam nadziejĂŞ, Âże nie ma tam tego o czym myÂśle.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Podczas relacji z GdaĂąska widaĂŚ tylko lewÂą niczym nieskrĂŞpowanÂą dÂłoĂą Agaty, co nie oznacza, Âże podobnie jest w przypadku prawej :lol2:

:> ZresztÂą, pisaliÂśmy juÂż o tym :lol2:

DziÂś nie to jest najistotniejsze ... Najistotniejsze jest to, Âże tvn24 zaczyna mĂłwiĂŚ o obchodach 50-tej rocznicy czerwca '56.

Porada zapowiedzia³, ¿e bêdzie relacja z Poznania. Tak jak ju¿ od kilku miesiêcy tak i dziœ, od tego momentu wyczekiwanie, niepewnoœÌ i napiêcie, reklamy trwa³y dla mnie jeszcze d³u¿ej ni¿ zwykle, choÌ Funcky mówi³a, ¿e sekundy :?, a po chwili rozczarowanie - pech lub bolesna prawda - relacja Artura :cry: :evil: :evil:
Tym samym moÂżemy siĂŞ poÂżegnaĂŚ z perspktywÂą pojawienia siĂŞ Agaty w najbliÂższym czasie :cry:

A myÂślaÂłem, Âże chociaÂż w ten sposĂłb ten paraliÂż centralnego Poznania zrekompensujÂą :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

oj nie przejmuj sie tak. w Poznaniu bedzie sie b.wiele dzialo,w wielu punktach miasta,poza tym juz dzis przylatuje Kaczyna, jutro obchody pod Cegielskim, na placu Mickiewicza. no i Kochanowskiego...a wieczorem przedstawienie... gdzies Agatka sie pojawi z pewnoscia:) Tym bardzie,ze Ona obsluguje raczej te "spoleczne" a nie polityczne wydarzenia. ps.co do dloni,to z gdanska widac tez prawa reke:) przynajmniej jeden z palcow:P i jest (dla sciemy) pusty:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:oj nie przejmuj sie tak. w Poznaniu bedzie sie b.wiele dzialo,w wielu punktach miasta
Faktycznie tak bĂŞdzie, ale zwaÂż na to, Âże tak jest juÂż od dÂłuÂższego czasu i jak do tej pory tvn24 nie kwapiÂł siĂŞ, by te uroczyste obchody godnie zaprezentowaĂŚ :?
,poza tym juz dzis przylatuje Kaczyna, jutro obchody pod Cegielskim, na placu Mickiewicza. no i Kochanowskiego...a wieczorem przedstawienie... gdzies Agatka sie pojawi z pewnoscia:)
Ale pytanie, czy to ''pojawienie siê'' nie bêdzie ogranicza³o siê do: jedynie biegania wespó³ z panem operatorem i zbierania materia³ów, które póŸniej w relacjach i materia³ach kolega Artur (i inni koledzy i kole¿anki) bêdzie wykorzystywa³ :?
Tym bardzie,ze Ona obsluguje raczej te "spoleczne" a nie polityczne wydarzenia.
JuÂż kiedyÂś obsÂługiwaÂła politycznÂą wizytĂŞ Andrzeja Leppera w Poznaniu :] Tutaj teÂż naleÂży uwzglĂŞdniĂŚ, ile czasu tvn24 poÂświĂŞca politycznym poznaĂąskim wydarzeniom, ktĂłre Agata mogÂłaby relacjonowaĂŚ :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

no ale sam wiesz,ze takie jest zycie reportera,ktory pracuje na 'innych' prezenterow czy bardziej doswiadczonych dziennikarzy. a 90% Jej pracy jest poza antena... choc ja oczywiscie zaluje:( A
jutro Agaty i tak pewnie nie zobacze w TV,bo zamierzam isc osobiscie na obchody:) P.S.co do Leppera,to moze miala po prostu weekendowy dyzur?
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

co do Leppera,to moze miala po prostu weekendowy dyzur
ale to oznacza, Âże Agata zajmuje siĂŞ rĂłwnieÂż tematykÂą politycznÂą, prawda?
jutro Agaty i tak pewnie nie zobacze w TV,bo zamierzam isc osobiscie na obchody:)
Ja teÂż bĂŞdĂŞ braÂł czynny udziaÂł w obchodach :D Agaty zatem teÂż nie zobaczĂŞ, przynajmniej nie w telewizorze, bo bĂŞdĂŞ maszerowaÂł w jednej z delegacji :lol2:
sam wiesz,ze takie jest zycie reportera,ktory pracuje na 'innych' prezenterow czy bardziej doswiadczonych dziennikarzy. a 90% Jej pracy jest poza antena... choc ja oczywiscie zaluje:(
I pewnie zgodzisz siê ze mn¹, ze ta patowa dla nas sytuacja powinna znaleŸÌ swój kres, a Agata powinna znaleŸÌ siê w bardziej odpowiednim dla siebie miescu, czyli gdzieœ w okolicach ''œwiecznika'' :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze: A
jutro Agaty i tak pewnie nie zobacze w TV,bo zamierzam isc osobiscie na obchody:)
Black trzeba by byÂło sie podczepiĂŚ do Wojtka- on ma coÂś szczĂŞscie do Agaty w realu :)
A swojÂą drogÂą to widziaÂłam relacje z P-nia dziÂś w TVN24 i relacjonowaÂł Zakrzewski. Damn it gdzie jest Agata? :evil: MoÂże Âżle reaguje na wielkie upaÂły i chowa siĂŞ przed sÂłoĂącem, i wyÂłoni siĂŞ pod wieczĂłr w jakiejÂś dÂłuÂższej relacji w Raporcie Wieczornym...??!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 28 gości