Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a co z kazia nie tak jest w ogniwie, ja rowniez chetnie zobacze kazie w nowym programie ,ale rownolgel chcialbym zeby prowadzila ogniwo
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

w ogniwie kazia jest swietna i nie wyobrazam sobie Âżeby nie byÂło :) ktos mĂłwiÂł ze program ma byc tylko do konca listopada :? Bardzo fajne te fotki, to jakis substytut dla mnie bo nie moge tego obejrzec, ciekawi mnie tylko co znacza te trzy osoby na zdjeciach i kto to jest krystian legierski :?:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

te osoby wypowiadaly sie o kazie podczas tego wywiadu, a gdzie slyszalas ze ma byc do konca listopada, to dziwne troche, ale daje nadzije na koljna edycje bo jak wiadomo program jest krecony z ponad 2 miesuecznym wyprzedzeniem, a nr zgloszeniowe ciagle sa podawane, wiec po co mieli by to robic gdyby mialo nie byc kolejnej edycji :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Mocne_ogniwo pisze: jak wiadomo program jest krecony z ponad 2 miesuecznym wyprzedzeniem, a nr zgloszeniowe ciagle sa podawane, wiec po co mieli by to robic gdyby mialo nie byc kolejnej edycji :D :D :D
ÂŻeby zarobiĂŚ forsĂŞ jak najniÂższym kosztem. Catingu nie bĂŞdzie, teleturnieju nie bĂŞdzie, ale za to kupa kasy od naiwnych niedoszÂłych uczestnikĂłw.

Ps. Ale wg mnie trzecia edycja bĂŞdzie.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie sadze zeby byla to taka suma poieniedzy, ktora powodowalby ze tvn musil by sie posuwac do czegos takiego
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

http://www.press.pl/
na tej stronie w dziale ³apu-capu mo¿na znaleŸÌ kawa³ek pegaza ze Szczuk¹ :!: :!: :!:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak, tak, jak ca³uje szefa programu Pierwszego w rêkê. Œci¹gn¹³em ju¿ sobie dwano i muszê przyznaÌ, ze dziœ Kazia wygl¹da lepiej ni¿ wtedy :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O tak wtedy byÂła napradĂŞ okropna :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj doprowadziÂła siĂŞ do porzÂądku :!: :!: :!:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

bo wresczie pracuje w dobrej stacji, ktora dba o wizerunek swoich pracownikow, a swoja droga to jestem zauroczony nowym programem kazi, jest poprostu swietny...i nie mowie tak tylko dlatego ze ona go prowadzi, ale to chyba jeden z najwiekszych plusow, ...poznalem ja od zupelnie innej strony, swietnie potrfi rozmawiac o ksiazkach, doszukuje sie podwojnych znaczen...metafor..i mysli ktore zdecydowanie odbiegaja od obiegowych....mowi to w taki sposob ktory szalenie mi sie podoba :D :D :D bede ogldal kazdy odcinek
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja zapomniaÂłem o tym programie ale za tydzieĂą na pewno go zobaczĂŞ. :!: :!: :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Chyba jakieÂś powtĂłrki powinny byĂŚ, ktoÂś wie? :? :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

michos pisze:http://www.press.pl/
na tej stronie w dziale ³apu-capu mo¿na znaleŸÌ kawa³ek pegaza ze Szczuk¹ :!: :!: :!:
Tam jest jeszcze jeden - jak Tym jÂą obraÂża i mĂłwi, Âże nie pasuje do telewizji i niedÂługo z tego programu wyleci.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nie mogê siê juz doczekaÌ programu Szczuki o ksi¹¿kach na antenie TVN 24. Ju¿ dawno powinien siê pojawiÌ program o wysokiej kulturze na antenie tej stacji, a i prowadz¹ca bêdzie wiedzia³a o czym mówi. :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Program kazimiery szczuki juz jest na antenie stacji tvn 24 w piatki kilka minut po godzinie 17, i rzeczywiscie jest swietny, ogldalem pierwszy odcinek i z cala pewnoscia obejrze kolejne :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

nie moge go ogladac i bardzo ÂżaÂłuje bo jest w niewÂłasciwej stacji zamiast tvn jest w tvn24, a wczoraj widziaÂłam reklame tego programu (wydanie 2 poprawione) i mam ochotĂŞ go ogladac. Czemu go reklamuja na tvn?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości