[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mam talent

Post autor: qmate »

Fajny program :D Ciekawi ludzie, interesujące pokazy. Jestem na tak 8)

Na koniec programu jak była plansza na zalecenie tvn 2008 wstawili starą muzykę z poprzedniej oprawy graficznej stacji :mhm:
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

qmate pisze:Na koniec programu jak była plansza na zalecenie tvn 2008 wstawili starą muzykę z poprzedniej oprawy graficznej stacji :mhm:
Po "Kubie Wojewódzkim" jest to samo. Obie pozycje produkuje firma Fremantle Media, czyli to zapewne u nich, w montażowni jest jakiś problem. :roll:

A co do programu jestem jak najbardziej na tak! :D Choć czasami czułem niedosyt z powodu krótkiego materiału o jakimś występie. Czasem też panował mały chaos, ale ogólnie przyjemnie się oglądało. ;)

Mam nadzieję, że widzowie przekonają się do "MAM TALENT!" i tłumnie będą zasiadać w soboty przed telewizorami włączonymi na TVN. :D Juź się nie mogę doczekać poniedziałku (wyniki oglądalności)!
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Program fajny (zresztą jak jest dobry format i dobrze się go wykona to żadne zaskoczenie), mam jednak jedno "ale". Jak dla mnie prawie dwugodzinna relacja z castingów to za dużo. Lepiej moim zdaniem byłoby to rozbić na 2 osobne odcinki i emitować to 2 razy w tygodniu. Problem jednak byłby wtedy z umiejscowieniem tego w ramówce. Ale tak to mi się czasami dłużyło niepotrzebnie.

Ogólnie fajnie. Tylko Wojewódzki mi się jakoś przejadł. Szkoda, że producenci nie poszukali jakiegoś innego showmana z ciętymi uwagami. Bo jak na razie to Wojewódzki to najsłabsze ogniwo jury.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Mam talent

Post autor: corner »

Mam wrażenie, że z tego Mam Talent coś będzie. I że będzie to na pewno lepszy program od konkurencyjnej Fabryki Gwiazd. Więc generalnie mi się podoba (chociaż mogłyby te nasze telewizje przestać nas katować tymi różnymi szołami).

Na plus na pewno zaskoczyła mnie para prowadzących. Wydawało mi się, że się nie sprawdzą, a wypadają baaardzo fajnie :). I Szymon pokazał się z luźniejszej strony. Lubię chłopaka - chociaż z niego chyba już nie taki młodziak, na jakiego wygląda ;).

Kolejnym plusem jest nieprzewidywalność programu (przynajmniej na castingowym etapie). Nie jest to tylko jęczenie/śpiewanie czy tańczenie/ruch(sz)anie. Coś się dzieje!

Minusem moim zdaniem Kuba W. Myślałem, że zaserwuje nam nową jakość, czymś zaskoczy. Niestety. Dla mnie to tylko Idol, the 2nd. Średnio wypada też Foremniak. Ona chyba w czasie nagrania nie wiedziała jaki ma pomysł na siebie. Chylińska została baaardzo ugrzeczniona. Ale jak dla mnie, sprawuje się świetnie w roli jurorki. A miny ma nieprzeciętne! "Wpadka jury" w tym odcinku? Przepuszczenie tych śpiewających i tańczących o autostradzie. Wpadka w cudzysłowiu, bo na pewno zrobili to dla producentów, żeby były jakieś jaja w programie.

Technicznie? Dla mnie pomyłką jest zapalanie tych krzyżyków podniesione do najważniejszego momentu występów. Nie pasuje mi to.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

"Mam talent!" ma ogromną szansę stać się hitem. Jego siłą niewątpliwie jest ten misz-masz : z jednej strony jest zabawnie, z drugiej strasznie, a jeszcze z innej wzruszająco. Oglądałem kilka odcinków amerykańskiego odpowiednika "Mam talent!" i cieszę się, że w Polsce ten format jest robiony na równie wysokim poziomie. Oczywiście w największej mierze jest to zasługą Polaków, którzy - jak widać już po pierwszym odcinku - mogą zaskoczyć. Ale jury i prowadzący są po prostu fenomenalni. O Szymonie Hołowni już pisałem w innym wątku - brawa dla chłopaka. A skład jury jest świetny! Mimo kilku złych opinii powyżej, Kuba Wojewódzki to w tym przypadku odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziś pokazał, że nawet wiele niechętnych i nielubiących go osób jest w stanie rozśmieszyć. Jego komentarze, pytania, riposty - świetne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Mam talent

Post autor: DJ Ice »

Bardzo dobra produkcja. Cieszę się, że polski oddział Fremantle nie spartolił bardzo dobrego formatu tak jak to było w przypadku ''Show!Time''.
Rozbroiła mnie Klaudia Kulawik. Niesamowity głos - ta dziewczynka ma niesamowity talent i wrodzoną skromność. Niesamowite, ona ma zadatki na prawdziwą gwiazdę polskiej muzyki.
Szczerze powiem, że nawet Wojewódzki w JURY nie denerwował mnie tak jak w ''Idolu'' i nie odebrał mi przyjemności oglądania tego programu.
Chwilowo wiało nudą, ale to zależało od uczestników prezentujących swój talent. Miałem tylko wrażenie, że Prokop nie dawał dojść do słowa Szymkowi. Jeżeli już coś Hołownia mówił ciekawego to Prokop się wcinał niepotrzebnie w niektórych momentach.

Pod względem realizacyjnym nie mam żadnych zastrzeżeń - wszystko PERFECT. Czekam na kolejne odcinki.

Myślę, że pierwsze miejsce w sobotnim prime-time zajmie TVN ze swoim ''Mam Talent!'', ''Jak Oni Śpiewają'' Polsatu zajmie miejsce drugie, zaś trzecie Dwójka ze swoją produkcją ''Fort Boyard''. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale jednak mimo wszystko - realne.
Na koniec programu jak była plansza na zalecenie tvn 2008 wstawili starą muzykę z poprzedniej oprawy graficznej stacji :mhm:
Po "Kubie Wojewódzkim" jest to samo. Obie pozycje produkuje firma Fremantle Media, czyli to zapewne u nich, w montażowni jest jakiś problem. :roll:
Zauważyłem, że przy NIEKTÓRYCH produkcjach ta część oprawy ''na zlecenie TVN'' jakby to powiedzieć ''klatkuje się''. Wiecie o co mi chodzi? :) ;) Osobiście mnie to denerwuje.

Tak sobie jeszcze odpowiem:
Mam wrażenie, że z tego Mam Talent coś będzie. I że będzie to na pewno lepszy program od konkurencyjnej Fabryki Gwiazd.
Jaki konkurencyjny? Przecież propozycja Polsatu będzie nadawana w innym czasie antenowym, a to, że ''Fabryka Gwiazd'' jest programem ''talent-shows'' to tak naprawdę nie ma znaczenia - liczy się ogólne wykonanie projektu. Jeżeli ktoś z Was widział reklamę ''Fabryki Gwiazd'' w Polsacie z Rockiem na czele to już mógł zobaczyć ''troszkę'' tytułową fabrykę, czyli pałacyk. I tu mówię całkiem szczerze - jest to pałacyk. :) A studio będzie podobne zapewne do tej z Francuskiej edycji. O wykonanie i o sukces się nie martwię - myślę, że Endemol nie spartoli tego projektu. No i grupa całkiem niezła. W ogóle jak można porównywać te dwa formaty? Dla mnie to nieporozumienie, mam nadzieję, że część z Was zrozumiała o co mi chodzi. :) Wiem jedno - ''Mam Talent'' i ''Fabryka Gwiazd'' będą programami, które będę śledził REGULARNIE. :) ;)

Pozdrawiam. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Dla programu jak najbardziej "jestem na tak!"! :D Może rzeczywiście relacje z castingów trochę za długie. Chaos? Może czasami, ale mnie się to podoba. :P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: piotrek888 »

Format świetny. Cała oprawa programu jest bardzo dopracowana, są łzy, śmiech i wiele innych emocji. Jak dla mnie odcinki z relacją z castingów powinny być krótsze
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jak dla mnie długość jest odpowiednia :D A jakże ironicznie zabrzmiało wczoraj zdanie Kasi Cichopek tuż przed przerwą w Jak Oni Śpiewają, a przed rozpoczęciem emisji Mam Talent - ''Pamiętajcie, największe talenty są u nas'' :lol2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Mi także pasuje długość odcinków z castingów. I pewnie też jest to jakaś taktyka TVN-u, aby nie pozwolić widzowi przełączyć się na inny program, bo tak by się stało, gdyby "MAM TALENT!" kończyło się o 21:35. ;)

Słowa Kasi to chyba wyraz desperacji po zobaczeniu wyniku pierwszego odcinka sprzed tygodnia? :D Myślę, że widzowie mając do wyboru monotonny i już dość nudny program (jakim bez wątpienia jest "Jak oni śpiewają'), a zaskakujący, świeży "MAM TALENT!" w większości wybiorą ten drugi.

PS. podmark, czy Ty przypadkiem nie byłeś na widowni jednego z castingów? :> Wydawało mi się, że Ciebie widziałem. :mhm: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

pawell pisze:PS. podmark, czy Ty przypadkiem nie byłeś na widowni jednego z castingów? :> Wydawało mi się, że Ciebie widziałem. :mhm: :D
Nie, nie byłem. Wynudziłem się przed telewizorem (no może nie wynudziłem się, ale już w tej drugiej godzinie program zaczął mnie nużyć), to co dopiero by było na widowni - cały dzień na to patrzeć. łeee :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: ~ »

Co tu dużo mówić - ten program jest skazany na sukces. :) Brawo TVN :brawa:
Z niecierpliwością czekam na Mam Talent! na żywo.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mam talent

Post autor: TVN_FAN »

A ja może się wszystkim tutaj narażę ale powiem tak. Program mnie ani nie zaskoczył pozytywnie ani negatywnie. Format rzeczywiście fajny, ale początek jak dla mnie zbyt długi. 2 godziny na castingi to za dużo.Na pewno brawo dla Hołowni i Prokopa za prowadzenie. Fajnie to zrobili i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Wojewódzki i Chylińska jak zwykle ok i w swoim stylu - do jury nie pasuje mi Foremniak - dla mnie ma ona zbyt opinię takiej "kury domowej" przez "Na dobre i na złe" i pomimo udziału w kilku innych produkcjach chyba najbardziej kojarzona jest z serialem Dwójki.
Ogólnie mówiąc - czekam jak się program rozwinie, na pewno jest to fajne przedłużenie oglądania po "Fort Boyard". Być może, a raczej na pewno więcej emocji będzie w programach "na żywo"
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Zbyt długi - zgadzam się z tym. Lepiej, żeby zrobili ze 2 dodatkowe odcinki z tego (np. skrócić do 1,5 godziny).
Poza tym angaż "autostrady" to jakaś pomyłka.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

W sumie chcąc pokazać jak najwięcej różnorodności program musi mieć długość taką, jaką ma obecnie. W przypadku "You Can Dance - po prostu tańcz!" jest trochę inaczej - tu jest to samo w przypadku wszystkich uczestników - taniec, lub "taniec". :P Jeśli chodzi o "Mam Talent!"to sytuacja jest taka, że talenty (albo i braki talentów) są różne i trzeba pokazać jak najwięcej żeby było bardziej różnorodnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości