Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Obrazek

oby tak dalej nostromo 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Czuwam Aveo .......czuwam :szalony:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:

Trzymam rĂŞkĂŞ na pulsie :lol:
To i jeszcze wiĂŞcej.... :szalony:

Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

z jakim zaciekawieniem Ania sÂłucha tego faceta :lol:

w pon.Ania mi œmignê³a w popielatej marynarce,i bluzce której jeszcze nie widzia³em :mhm: Krynia nosi podobn¹ :D Bia³a i Czarna Dama :roll: œwietny caps,¿a³ujê,¿e nigdy nie widzia³em je razem w raporcie :( przez wiêkszoœÌ wakacji œledzi³em pracê Ani i przeoczy³em to,co najbardziej warto by³o zobaczyÌ!
nie widziaÂłem rĂłwnieÂż twojego mundurku Nostromo,wtorek caÂłkowicie wyjĂŞty z Âżyciorysu.czekaÂłeÂś,czekaÂłeÂś i doczekaÂłeÂś siĂŞ :> Ania ZAWSZE rozpuszcza do niego wÂłosy,specjalnie ;)
a dziÂś zaÂłapaÂłem siĂŞ prawie na koniec DnÂŻ.gdyby to byÂła Kalcza to... to umieraÂłbym z ciekawoÂści,czy Ania byÂła wczeÂśniej :o i wÂłaÂśnie dziÂś ubraÂła jednÂą z moich ulubionych marynarek :devil:
wiêc jesteœmy Nostromo na pó³metku.jutro mo¿e byÌ wieczorny albo popo³udniowy raport,aczkolwiek jak zwykle nic nie jest pewne :] w zesz³ym tyg.wydaje mi siê,¿e jednego dnia Ania by³a i w tym i w tym.ale to pewnie dlatego,¿e mr Trawa przygotowywa³ siê do k¹cika wyborczego.co da nam jutrzejszy dzieù....
jeszcze wiĂŞcej jeszcze wiĂŞcej Ani :tanczy: :tanczy: :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Tak Aveo, czekaÂłem, czekaÂłem i siĂŞ doczekaÂłem....
Czarny uniform i rozpuszczone wÂłosy - wymarzony wyglÂąd....
Obrazek

Obrazek
:roll:

ehhh

To czekamy na jutro Aveo......
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ju¿ siê doczeka³em ;) nihil novi,Dn¯,ah perfect,zd¹¿y³em na sam koniec :tanczy:

Obrazek

7me niebo! :tanczy: :tanczy: :tanczy: a có¿ za ró¿owa bluzeczka,odwa¿nie rozpiêta! :spiewa:

Obrazek

Obrazek

i tak ma byĂŚ juÂż zawsze!

Obrazek

wrzucaj swoje zdobycze Nostromo! :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Nostromo dopiero teraz przyszedÂł - dopiero bĂŞdzie podziwiaÂł AnnĂŞ :lol:

[ Dodano: Czw Lis 16, 2006 3:51 pm ]
Nostromo dopiero teraz przyszed³ i w³¹czy³ net - te¿ bêdzie podziwia³ Annê :lol:

[ Dodano: Czw Lis 16, 2006 3:58 pm ]
Black Lady z jednÂą z moich ulubionych fryzur i w tej odwaÂżnej bluzeczce, toÂż to prawie prowokacyjne..... ÂŚlicznoÂści :jupi:

Nie sÂądziÂłem Âże dziÂś poprowadzi dnÂż, liczyÂłem na RW, a dziÂś wypadÂł mi w pracy dzieĂą bez neta - wiĂŞc nie mogÂłem wczeÂśniej podziwiaĂŚ Black Lady.... :(

Ale, wiem Âże i tak jeszcze bĂŞdzie na ekranie - moÂże juÂż jutro ? :D 8)
Jest cudowna w tym kostiumie.

[ Dodano: PiÂą Lis 17, 2006 3:54 pm ]
heloÂł Aveo :D

Nie pomyliÂłem siĂŞ wczoraj, dziÂś Anna poprowadziÂła dnÂż... 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:

Oto moje dzisiejsze zdobycze Aveo.

"Black Lady" wyglÂądaÂła dziÂś cudownie. Ciemna kreacja, rozpuszczone wÂłosy :szalony:
Oby tak dalej ANNO.... :szalony:
:lol:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ja teÂż myÂślaÂłem,Âże RW albo RP.na DnÂŻ szczegĂłlnie w piÂątki nie mam co liczyĂŚ,we wt z resztÂą teÂż ;)
dziÂś wyglÂąda piĂŞkniej niÂż wczoraj!!!Jak ona to robi?! :szalony: :szalony: nie wiem juÂż,ile razy patrzĂŞ na te capsy....jakby czas siĂŞ za3maÂł.w moich sÂłowach nie ma nawet odrobiny ironii!
najbardziej 'rozwala' mnie,¿e siê tak bezpoœrednio wyra¿ê,uœmiechem.mimo wszystko!tym,kiedy jest taka zadumana,gdy patrzy tak powa¿nie,jakby by³a gdzieœ daleko,nie w studio.ciê¿ko jest opisaÌ emocje.zostawiam to prawdziwym poetom....

Nostromo....po prostu : < OK > ! 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Tylko ona wie gdzie kr¹¿y myœlami przez szklany ekran, i pewnie gdzieœ tam obopólne myœli mijaj¹ siê :arrow:
:roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

...............................

[ Dodano: Sob Lis 18, 2006 12:34 am ]
do poniedziaÂłku wiĂŞc............Dnia na ÂŻywo.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

heloÂł aveo :)

po dÂłuÂższym czasie dzisiejsze westchnienie dnia........
Obrazek
:roll:

Tylko tyle i aÂż tyle.....
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

heya Nostromo :D

jeden caps a tyle treÂści i metafizyki,Jej myÂśli i spojrzenie zostaÂło uwiecznione na zawsze :roll: jest coÂś w tym,Âże w zdjĂŞcia posiadajÂą kawaÂłki duszy.szczegĂłlnie,kiedy powstaje efekt czerwonych oczu :rozglada:

Ania w poniedziaÂłek w DnÂŻ,oczywiÂście godzina 10 i powitanie ;) miaÂła zdaje siĂŞ fioletowÂą marynarkĂŞ i ...chyba zwiÂązane wÂłosy,co?nie pamiĂŞtam!usprawiedliwiĂŞ siĂŞ tym,Âże za duÂżo wraÂżeĂą i tyle :lol2:

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 8:57 pm ]
mam pierwszorzêdn¹ wiadomoœÌ.obie¿yœwiat zrobi³ capsy z dzisiejszego dy¿uru Ani oczywiœcie w Dn¯ w w¹tku pt. zabawne-dziwne miny za³ogi,a wiadomo co to oznacza :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

ChÂłopaki, ale Wy tu piĂŞknie, wspĂłlnymi siÂłami opiewacie talent i urodĂŞ Ani :brawa: jestem peÂłna podziwu dla Waszej konsekwencji :brawa: Ania byÂła dziÂś w dniu na Âżywo :D rozmawiaÂła m.in. z paniÂą psycholog o tym co skÂłania dzieci do popeÂłniania samobĂłjstwa. Anna zadawaÂła duÂżo, bardzo interesujÂących pytaĂą, jak sama wspomniaÂła: kiedy przygotowywaÂłam siĂŞ do rozmowy z paniÂą i wertowaÂłam publikacje w internecie…. ;) PrawdĂŞ mĂłwiÂła ;) naprawdĂŞ dobrze siĂŞ do tej rozmowy przygotowaÂła :tanczy: FryzurĂŞ teÂż dziÂś miaÂła ÂładnÂą,rozpuszczone wÂłosy, grzywka lekko opuszczona na czoÂło, tak moim zdaniem, wyglÂąda lepiej niÂż w spiĂŞtych ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..tylko jeden kosmyk dryfowaÂł sobie :spiewa:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DÂżastina pisze:ChÂłopaki, ale Wy tu piĂŞknie, wspĂłlnymi siÂłami opiewacie talent i urodĂŞ Ani :brawa: jestem peÂłna podziwu dla Waszej konsekwencji :brawa:
fajnie,Âże wpadÂłaÂś DÂżastina :) dziĂŞx za miÂłe sÂłowa :) konsekwencjĂŞ rzeczywiÂście mamy silnÂą,bo czasami jest ciĂŞÂżko,ale dajemy radĂŞ :) :) :) :) :)
DÂżastina pisze:Ania byÂła dziÂś w dniu na Âżywo :D rozmawiaÂła m.in. z paniÂą psycholog o tym co skÂłania dzieci do popeÂłniania samobĂłjstwa.


je¿eli ta rozmowa by³a po 10 jakoœ tor ównie¿ mia³em okazjê jej wys³uchaÌ.te¿ mi siê podoba³a.tym razem by³em spokojny i nie obawia³em siê ¿adnej wpadki,wysz³o p³ynnie,lekko i efektywnie,a¿ odetchn¹³em z ulg¹!pe³n¹ par¹ rozpoczê³a pasmo Dn¯ :tanczy: :)

Ania w Andrzejki uwieczniona! :szalony:
dla tego dryfujÂącego kosmyka........... mĂłgÂłbym wreszcie przezwyciĂŞÂżyĂŚ strach i nauczyĂŚ siĂŞ pÂływaĂŚ :rozglada:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Dla odmiany Anna dziÂś w raporcie popoÂłudniowym byÂła ;) i na raport wieczorny teÂż juÂż zaprosiÂła ;) wielbiciele pewnie uradowani :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości