Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

B³êdy widzê. Czy to przez t¹ 'nieobecnoœÌ' Forum?

http://www.hubi.info/maciek/users.PNG
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

w sumie to juz 24. Stycznia to widzialem
Ciekawe skad to sie wzielo - Utracony 1, Utracony 2 itp itd :?:
:arrow: ÂŁukasz musisz to poprawic...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nic nie muszê. To jest w³aœnie poprawione. Przy zmianie dysku serwera utraciliœmy czêœÌ bazy danych, a ja co kilkanaœcie dni zapisuje ca³e forum. Tak siê z³o¿y³o, ¿e bazê danych forum zapisa³em 13 stycznia, a 21 zaczêli zmieniaÌ dysk. Potem czêœÌ danych zginê³a, a czêœÌ uda³o siê odworzyÌ. Np. posty i tematy odzyskaliœmy. Natomiast utraciliœmy u¿ytkowników zarejestrowanych pomiêdzy 13, a 21 stycznia. I Ci których posty s¹ z tego okresu, ale profile siê skasowali zostali nazwani "utraconymi".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

No ale dlaczego prawie wszyscy utraceni maja po 1050 postow [czyli tyle co Filip] :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wÂłasnie i kim oni sÂą ? bo jakoÂś ich nie spotkaÂłam ? wszyscy aktywni sÂą i siĂŞ nie rzucajÂą ze zniknĂŞli ???
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Anonymus pisze:No ale dlaczego prawie wszyscy utraceni maja po 1050 postow [czyli tyle co Filip] :?:
Nom gdybyœmy znali ka¿dy szczegó³ budowy forum i skryptów to byœmy sobie zrobili w³asne, a nie korzystali z phpbb. Nie wiem czego, od tego typu spraw technicznych mam baryle (Bartek Radomski w stopce redakcyjnej) i on siê tym zajmuje.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

WÂłaÂśnie wrĂłciÂłem z wycieczki i juz musze odpowiadac :/ . Utraceni byli robieni na podstawie Filipa - to byÂło klonowanie :D. Stad 1050 postĂłw. A po 7h przywracania bazy juz mi sie tego nie chcialo robic :lol: Ale blad widzialem i wiem o nim. Ale to jedyna rzecz, ktĂłrÂą straciliÂśmy. 7h walczyÂłem z bazÂą i uratowaÂłem wszystkie tematy, wiec raczej pochwaÂła mi sie nalezy,co? Tymbardziej ze to byla niedziela :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

AVE BARYÂŁA ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wczoraj zmienieÂłem w konfiguracji sprawĂŞ maili. Od wczoraj nie widaĂŚ Waszych adresĂłw, moÂżna za to wysyÂłaĂŚ maile poprzez forum. To tak w ramacha nadganiania Âświatowych standardĂłw. Cieszycie siĂŞ? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

niebardzo bo jak ostatnio wysyÂłaÂłam maila do michaÂła to on nie dostaÂł za to ja dostaÂłam go na swojÂą pocztĂŞ ... :? mam nadziejĂŞ ze teraz to lepiej podziaÂła :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

DziaÂła dobrze. Chodzi po prostu o to, Âże osoby postronne, czy teÂż jakieÂś "inne" (tu Was nie bĂŞdĂŞ zanudzaÂł wykÂładem na temat SPAMu) nie znajdÂą adresĂłw. A jak ktoÂś bardzo chcesz to adres moÂżna umieÂściĂŚ w podpisie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ÂŁukasz. mam pewnien problem wÂłaÂśnie dot. maili
Otó¿, wy³¹czylem ju¿ powiadamianie e-mailowe o odpowiedziach na forum a maile dalej z powiadomieniami do mnie przychodz¹ :x
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje... tych maili jest kilkanaÂście dziennie i faktycznie zapychajÂą mi skrzynke pocztowÂą :x :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak dzisiaj wymyœli³em, ¿e jak wystartuje jakiœ Big Brother na wiosnê, to zrobiê specjalny dzia³ na forum dla reality-show. Bo strony o Big Brotherze zawsze w czasie emisji maj¹ gigantyczn¹ ogl¹dalnoœÌ, wiêc po kilku trikach na stronie i forum mo¿na zgarn¹Ì kilkukrotnie wy¿sz¹ widowniê strony ni¿ obecnie. Wiêc maj¹c profesjonaln¹ i znan¹ tvn.tivi.pl mo¿na by powalczyÌ z serwisami o BB i t¹ walkê w du¿ej czêœci wygraÌ, zgarniaj¹c kilkadziesi¹t tysiêcy unikalnych u¿ytkowników dziennie i kilkaset tysiêcy ods³on na dobê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To wystartuje BB :shock: :?: Ja jak zwykle nic nie wiem. :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja teÂż. PrzecieÂż nikt nic nie wie, ale spekulacje i plotki w gazetach sÂą od dawna... Tak tylko pisaÂłem co by byÂło gdyby...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości