[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

To Kuźniar i Czesław są potwierdzeni

i podali że wojewódzki pewne tylko czekają na nazwisko kobiety
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Tego Czesława to nie mogę słuchać ! Po pierwsze nie mogę go zrozumieć , po drugie ma ADHD , po trzecie czasami wali takie kontrowersyjne teksty , których sam nie rozumie. Kuźniar go fajnie skwitował : "Chce być kontrowersyjny , ale mu nie wychodzi. Musimy jeszcze trochę nad tym popracować Czesław" :/
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Ja też nie za bardzo mogłem zrozumieć co on mówi w DDTVN. Myślę, że w odcinkach castingowych, bootcamp i domach jurorów jakoś to zmontują - problem może się pojawić przy programach na żywo. Co do prowadzącego - ja tam się cieszę, że to akurat Kuźniar. Przynajmniej będzie coś innego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Wychodzi na to, że wczoraj Czesław chciał podnieść napięcie. Według mnie to zła decyja, że zgodził się być jurorem - niech skupi się na muzyce, bo to wychodzi mi najlepiej. Chociaż z Wojewódzkim mogą stworzyć ciekawy duet.
Po kilku jego koncertach i wywiadach w tv ja już akurat przywyklem do jego mowy :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Powiedział w wywiadze o Czesławie Miłoszu , że w tym roku nagra płytę z jego tekstami :) Na pewno muzyka i tak zostanie u niego na 1 miejscu , a zresztą w 2 edycji przecież on nie musi być :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

A jednak miałem nadzieje że Czesława nie bedzie a jest szkoda.Wojewódzki bedzie wiec Metza już nie.
Z pań obstawiam ze dadzą Sablewską bo jak nie to jury bedzie dziwne.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

peterq90 pisze:A jednak miałem nadzieje że Czesława nie bedzie a jest szkoda.Wojewódzki bedzie wiec Metza już nie.
Z pań obstawiam ze dadzą Sablewską bo jak nie to jury bedzie dziwne.
Dla mnie jest to ciekawa odskocznia od wszystkich pozostałych. Na 3 jurora obstawiam panią Sablewską. W sumie cała czwórka bedzie bardzo ciekawa. Sam czesław do programu wprwadzi fajny powiew świeżosci - jego dykcja zachowanie i cały wizerunek sprawia, że ludzie mogą go pokochać a przez to może podnieść wartość programu. Kuźniar - yes, yes,yes! Fantastycznie wpisuje się w formułę show. Ogółem mowiąc mam nadzieje ze na 3-cie miejsce nie wskoczy nam pani Zapendowska.
tvn - latem programowo najgorsza!
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Myślę że Sablewska na 80%. Skoro TVN stawia na nowe twarze, bo Zapendowska raczej odpada. Po drugie no musi być jakiś kwiatek w tym męskim trio :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,4269 ... l#autoplay

Wywiad z jurorem i prowadzącym program X FACTOR w DD TVN :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Kuźniar świetnie Czesław jest jakby to powiedzieć inny to może to dobrze.Gada jakby był naćpany;]
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

peterq90 pisze:Kuźniar świetnie Czesław jest jakby to powiedzieć inny to może to dobrze.Gada jakby był naćpany;]
I dlatego też może wyjść ciekawie ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

I mam nadzieję , że będzie mówił bardziej "treściwie" , jednym zdaniem. Niech się nauczy formułek na NIE i formułek na TAK i ich używa płynnie , bo jak się zacznie jąkać to mnie krew zaleje :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:I mam nadzieję , że będzie mówił bardziej "treściwie" , jednym zdaniem. Niech się nauczy formułek na NIE i formułek na TAK i ich używa płynnie , bo jak się zacznie jąkać to mnie krew zaleje :P
Ee tam, przesadzasz. Ma chłopak swój styl, na pewno się rozwinie i bedzie mówił treściwiej :)
tvn - latem programowo najgorsza!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Czesław jest super :lol2: Ale wyskoczył z tą "szmatą komercyjną" na końcu. :lol: W końcu ktoś nowy. Po obejrzeniu tej rozmowy stwierdzam, że Jarek to strzał w dziesiątkę. Widać, że dokładnie wie, co ma robić. Jeśli będzie się wzorował na Dermocie O'Leary'm, to można być spokojnym.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: X FACTOR

Post autor: Greg Haus »

Czyżby 3 jurorka miała korzenie brytyjskie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości