Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.W poranku nigdy nie ma newsĂłw... to sÂą odgrzewane kotlety.
2.Anitka czytaÂła o tucznikach bo jej takie coÂś zapodali.Wiem ze to bardzo przykre i bolesne teÂż mnie raz szlag trafiÂł jak w przeglÂądzie prasy o tym mĂłwiÂła ale nie moze wybierac tylko politycznych informacji.
3.
Tak to "nasza Anitka" ale ludzie czasami potafia siĂŞ zmieniĂŚ pod wpÂływem czynnikĂłw zewznĂŞtrzych i nie widzieĂŚ tego co robiÂą Âźle
To zawsze pozostawia jakiÂś Âślad w nas, w naszej psychice Jest tylko pytanie czy ten Âślad jest ciĂŞÂżki czy lekki i czy potrafimy z tym dalej normalnie ÂżyĂŚ
Ale Anitka jest dalej taka sama coÂś w jej psychice albo organiÂźmie zaszwankowaÂło ale to dalej nasza Anitka.
Bez wzglĂŞdu na wszysko ja siĂŞ od niej nigdy nie odwrĂłcĂŞ Na mnie moÂże zawsze liczyĂŚ
Miejmy nadziejĂŞ Âże na nas wszystkich i nie pozwolimy Âżeby jÂą tam jeszcze bardziej gnojili.I bĂŞdziemy miec zawsze w pamiĂŞci AnitkĂŞ z przed paru miesiĂŞcy :)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

michos pisze:Tylko, Âże w faktach w wiĂŞkszoÂści mĂłwiÂła o rzeczach powaznych
W wiĂŞkszoÂści, ale momentami zabawnie, wrĂŞcz bulwarowo teÂż byÂło, np. materiaÂł o ,,brakach'' jelonka - ten mi utkwiÂł w pamiĂŞci najbardziej!
Grzesioo pisze:Porada natomiast wystĂŞpowaÂł kiedyÂś jako dziecko w telewizji bodajrze w Tik-Taku (moÂże ktoÂś pamiĂŞta) wiĂŞc moÂżna powiedzieĂŚ Âże w telewizji jest od zawsze.
To bardzo zabawne, ale przypomniaÂła mi ta sprawa pewien istotny epizod (jakÂże istotny dla Blacka) ktĂłry zawaÂżyÂł na jego obecnoÂści na tym forum.
TrochĂŞ wspomnieĂą? Mam nadziejĂŞ, Âże nie macie nic przeciwko?
Ja, w przeciwieùstwie do Blacka, doœÌ czêsto ogl¹da³am Fakty, i te z Lisem, i te z Anit¹. I kiedy pewnej marcowej soboty(?) skrzyknê³am Blacka: ,,ChodŸ, zobacz kto skorzysta³ na odejœciu Lisa!'',
On poczÂątkowo niechĂŞtny, ale w koĂącu daÂł siĂŞ zwabiĂŚ na Fakty z AnitÂą. BĂŞdĂŞ do koĂąca Âżycia pamiĂŞtaĂŚ jego minĂŞ, kiedy rzuciÂł okiem na ekran telewizora i na prezentujÂącÂą siĂŞ w nim AnitĂŞ. ZaniemĂłwiÂł!!!
Nie jestem do dziœ pewna, czy by³a to reakcja cz³owieka pozytywnie zaskoczonego, lekko zgorszonego doœÌ ch³odnym wygl¹dem niewzruszonej prezenterki, czy trafionego strza³¹ amora œmiertelnika :lol:
Po chwili burkn¹³ - niby nie wzruszony twardziel (bo za takiego siê Black uwa¿a!) pod nosem: ,,A ona sk¹d siê tu wziê³a?''. Tak moi drodzy, tak Black Jack tytu³owy w¹tkowy najwiêkszy fan Anity Werner
zareagowaÂł, gdy pierwszy raz jÂą ujrzaÂł w telewizorze!
Ale dlaczego napisa³am ,,niby niewzruszony'', bo po chwili usiad³ w fotelu, ca³y czas nie mog¹c oderwaÌ oczu od telewizora, oops... od widoku Anity oczywiœcie, podczas kolejnego wejœcia, zacz¹³ g³oœno rozmyœlaÌ:
,,Ona chyba nie ma takich problemĂłw z dyscyplinÂą wÂśrĂłd reporterĂłw na pokÂładzie FaktĂłw, jakie miaÂł Lis?'', ,,ale wyniosÂła kobieta'', ,,co za gÂłos'', ,,wyobraÂżam sobie jÂą podczas studiĂłw - zawsze przygotowana,
bÂłyszczaÂła na tle innych'', ,,dlaczego jej nie znam, sprawia wraÂżenie osoby, ktĂłra urodziÂła siĂŞ w telewizji, jest taka swobodna''.
WÂłaÂśnie to ostatnie okreÂślenie odÂżyÂło w mojej pamiĂŞci, kiedy przeczytaÂłam WaszÂą dyskusjĂŞ o Tik-taku!
Ja te¿, jeœli wzi¹Ì pod uwagê obycie Anity z kamer¹, zawsze uwa¿a³am, ¿e jest wyj¹tkowo elastyczna, ale do granic przyzwoitoœci, aby nie przs³odziÌ, pe³en dystans pod kontrol¹! Teraz dziwi mnie tym bardziej, to co piszecie o formie Anity, ale na tym filmie zamieszczonym kilka postów wy¿ej jest (wykluczaj¹c tematykê ³¹czenia :lol: ) doœÌ przyjemnie! Owszem b³¹dzi po tych kartkach, ale to chyba raczej taki odruch, tak samo jak ucznia, który jest odpytywany i nie wie, gdzie podziaÌ wzrok i rêce :lol: Anita czyta z kartki, ale czy to zabronione mieÌ pomoc w postaci notatek? Poza tym komentarz Anity: ,,To te¿ mo¿e brzmi zabawnie, ale sprawa jest powa¿na'' powinien utwierdziÌ w przekonaniu, ¿e tak w³aœnie jest!

Black - jeÂśli coÂś przeinaczyÂłam - ripostuj! :smile:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Powiedzmy, Âże tak wÂłaÂśnie byÂło :wink:
Funckyrella pisze:Nie jestem do dziœ pewna, czy by³a to reakcja cz³owieka pozytywnie zaskoczonego, lekko zgorszonego doœÌ ch³odnym wygl¹dem niewzruszonej prezenterki, czy trafionego strza³¹ amora œmiertelnika
Wiesz, to byÂło jak eksplozja, wszystkie te reakcje naraz wywoÂłaÂły eksplozjĂŞ w moim wnĂŞtrzu :lol:
Funckyrella pisze:pewnej marcowej soboty(?)
Owszem, to by³a sobota 27 marca. A pamiêtam to, nie dlatego, ¿e mam sk³onnoœÌ do spamiêtywania dat, ale dlatego, ¿e w niedzielê 28 marca pierwszy raz wpisa³em w wyszukiwarkê s³owa 'Anita Werner' i okaza³o siê, ¿e akurat tego dnia ma urodziny :smile:
Jak na ironiĂŞ, w dniu rocznicy 26 urodzin Anity, ona narodziÂła siĂŞ w pewnym sensie dla mnie.
I tak siê zaczê³o, ka¿dego weekendu zasiada³em przed tvn-owskim Faktami i pogr¹¿y³em siê w fascynacji zjawiskowoœci¹ Anity do maximum.
Trochê ¿a³owa³em, ¿e tak póŸno :sad: odkry³em istnienie Anity (nie wliczaj¹c S³odko-gorzkiego, nie wpad³bym chyba na to, ¿e tak dziewczyna z d³ugimi nogami i krêconymi w³osami z filmu to ta sama kobieta, która zapowiada z kamienn¹ twarz¹ newsy - krótko mówi¹c zmieni³a siê nie do poznania!), ale gdy okaza³o siê, ¿e jest laureatk¹ Wiktora, pomyœla³em - spokojny o jej medialn¹ przysz³oœÌ w tvn, ¿e musi mieÌ wzglêdy i ja swoje zaleg³oœci zd¹¿ê nadrobiÌ.
Có¿ - przeliczy³em siê, s¹dz¹c, ¿e w tvn liczy siê ktoœ jeszcze poza p. Pochanke :sad: :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DokÂładnie moje koleÂżanki do teraz nie chca wierzyĂŚ Âże ta dziwczyna ze "sÂłodko gorzki" to Anita z serwisĂłw...
Ja sama ledwo jÂą poznaÂłam ale w tej scenie w aucie :) robi dokÂładnie takie same miny i wyglÂąda jak teraz. Ale albo gÂłos miaÂła inny albo jej go do filmu komputerowo zrobili... jednak to chyba nie te czasy wiĂŞc sÂądze ze ten teraÂźniejszy jest jakoÂś wymodulowany sztucznie albo jej siĂŞ zmieniÂł :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Owszem, to by³a sobota 27 marca. A pamiêtam to, nie dlatego, ¿e mam sk³onnoœÌ do spamiêtywania dat, ale dlatego, ¿e w niedzielê 28 marca pierwszy raz wpisa³em w wyszukiwarkê s³owa 'Anita Werner' i okaza³o siê, ¿e akurat tego dnia ma urodziny
Có¿ za nieamowity zbieg okolicznoœci :lol: :lol: :lol: U mnie siê to wczeœniej zaczê³o ale tak najmocniej to do mnie dotar³o jak zobaczy³em w grudniu wywiad i ma³¹ sesjê z Vivy urody. :D :lol:
Jak na ironiĂŞ, w dniu rocznicy 26 urodzin Anity, ona narodziÂła siĂŞ w pewnym sensie dla mnie.
:lol: :lol: :lol:
I tak siê zaczê³o, ka¿dego weekendu zasiada³em przed tvn-owskim Faktami i pogr¹¿y³em siê w fascynacji zjawiskowoœci¹ Anity do maximum.
Trochê ¿a³owa³em, ¿e tak póŸno
Ja oglÂądaÂłem wszytkie wydania faktĂłw z AnitkÂą :D :lol: Nawet minutki nie przegapiÂłem :!: Od samego poczÂątku do samego koĂąca niestety :!:
MogĂŞ ci powiedzieĂŚ black Âże masz czego ÂżaÂłowaĂŚ bo wszytkie wydnia faktĂłw z AnitkÂą byÂły cudowne :!:
odkry³em istnienie Anity (nie wliczaj¹c S³odko-gorzkiego, nie wpad³bym chyba na to, ¿e tak dziewczyna z d³ugimi nogami i krêconymi w³osami z filmu to ta sama kobieta, która zapowiada z kamienn¹ twarz¹ newsy - krótko mówi¹c zmieni³a siê nie do poznania!), ale gdy okaza³o siê, ¿e jest laureatk¹ Wiktora, pomyœla³em - spokojny o jej medialn¹ przysz³oœÌ w tvn, ¿e musi mieÌ wzglêdy i ja swoje zaleg³oœci zd¹¿ê nadrobiÌ.
Wtedy kiedy go dostaÂła to cieszyÂłem siĂŞ tak jakbym jÂą naprawdĂŞ znaÂł osobiÂście :lol: CzegoÂś takiego jeszzce nigdy nie czuÂłem :lol: BYÂłem pewien, Âże ma tam juÂż mocnÂą i ugruntowanÂą pozycjĂŞ i Âże nie wyleci z faktĂłw :cry: OczywiÂście4 byÂłem naiwny i gÂłupi :cry: MyliÂłem siĂŞ i to bardzo :cry:
Có¿ - przeliczy³em siê, s¹dz¹c, ¿e w tvn liczy siê ktoœ jeszcze poza p. Pochanke
Tam tylko ona siĂŞ liczy :twisted:

Dzisiaj mija dokÂładnie piĂŞĂŚ miesiĂŞcy odkÂąd Anitka nie prowadzi faktĂłw o 19 :!: :!: :!: Tak to byÂło aÂż 5 miesiĂŞcy temu :!: :cry:
Da³em im pó³ roku na powrót Anitki ale ju¿ wiem ¿e to niemo¿liwe :cry: :cry: :cry:
jednak to chyba nie te czasy wiĂŞc sÂądze ze ten teraÂźniejszy jest jakoÂś wymodulowany sztucznie albo jej siĂŞ zmieniÂł
Anitki gÂłos nie jest sztuczny :!: :!: :!: Naturalny i jak najbardziej prawdziwy :!: Anitka ma nieziemski gÂłos :D

Ostatnia wypowiedÂź Anitki :!: :!: :!:
Czy "znak pokoju" mo¿na przekazaÌ "kiwaczkiem"? Co to jest "przysiad liturgiczny"? Ile wynosi "co ³aska"? Nawet tych, którzy nie chodz¹ do koœcio³a, ta ksi¹¿ka wci¹gnie "na amen". Przewodnik po koœcielnych zakamarkach. M¹dry, klarowny i ...dowcipny.

Anita Werner, dziennikarka
http://da.sluzew.dominikanie.pl/zaprosili.php
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anitki gÂłos nie jest sztuczny Naturalny i jak najbardziej prawdziwy Anitka ma nieziemski gÂłos
No dobra dobra wiem :) teÂż mi siĂŞ jej gÂłos podoba tak jak zresztÂą Danki :) ale przecieÂż to nie jest ten sam gÂłos co w filmie nie ??? ;) :D
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Teraz wszyscy czekajÂą na kolejnego asa - tym razem stacji TVN24. Adam PieczyĂąski, dyrektor programowy stacji potwierdza, Âże trwajÂą prace nad programem publicystycznym, ktĂłry poprowadzi Anita Werner. Teraz przygotowujemy odcinek pilotaÂżowy - mĂłwi PieczyĂąski. JeÂśli wszystko siĂŞ powiedzie ruszymy jesieniÂą. To duÂża produkcja i potrzebujemy na niÂą czasu.
Jak widzisz black nie masz siĂŞ z czego cieszyĂŚ :!: :cry: Ja zresztÂą teÂż nie bo jednak Anitka juÂż chyba na dobre pozostanie w gettcie z niskÂą oglÂądalnoÂściÂą :cry: Jakby byÂło to na tvn-nie to rozumiem ale tvn woli programy dla idiotĂłw :twisted: :cry:
Dalej nie mogê odpowiedzieÌ sobie na pytanie :!: Jak mo¿na du¿y program który pewnie i swoje bêdzie kosztowaÌ puszczaÌ tylko na antenie tvn24 :!: :?: W tej stacji ¿aden program nie odniesie prawdziwego sukcesu :!: A sukces wi¹¿e siê z wysok¹ ogl¹dalnoœci¹ a program Anitki mo¿e co najwy¿ej osi¹gn¹c wynik 200 tys :!: Co to cholera jest w porównaniu do milionów które ogl¹daj¹ inne programy publicystyczne :!:
Po prostu chc¹ Anitkê gdzieœ upchn¹Ì aby mieÌ ju¿ z ni¹ spokój i ca³kowicie odsun¹c j¹ od newsów a w konsekwencji pozbawiÌ j¹ szans powrotu do faktów o 19 :!:
Jest jeszcze jeden podstawowy problem :!: W jaki sposĂłb Anitka ma siĂŞ staĂŚ z dnia na dzien gwiazdÂą publicystyki jak ona nie ma o tym wiĂŞkszego pojĂŞcia :!: :?: :cry: NIe oszukujmy siĂŞ :!: Przeprowadzanie 1 wywiadu miesiĂŞcznie to jest nic :!: :cry:
Jak nie zacznie przeprowadzaĂŚ czĂŞÂściej wywiadĂłw i jak siĂŞ nie wyrobi to ten program bĂŞdzie wielkÂą klapÂą :!: :cry: i Anitka wtedy znajdzie siĂŞ na samym dnie :!: :cry:
ZresztÂą sami widzimy jak Anitka sÂłabo sobie radzi bez pomocy kartki a w takim programie trzeba mĂłwiĂŚ z gÂłowy a kartka jest tylko malutkÂą ÂściÂągawkÂą :!:

Jeszzce niech ktoÂś mi powie :!: Gdzie jest miejsce w ramĂłwce tvn24 na taki program :!: :?:

A moÂże ten program bĂŞdzie raz w tygodniu i Anitka bĂŞdzie na wizji tylko raz w tygodniu :!: :?:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

UwaÂżam, Âże jeÂśli program przyjmie siĂŞ dobrze w TVN24, to ma otwarta drogĂŞ do TVNu => patrz np. PrzeÂświetlenie. W TVN brakuje codziennych programĂłw publictystycznych np. po Uwadze (choĂŚby 10, 15-minutowych... TakÂże nic straconego.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

UwaÂżam, Âże jeÂśli program przyjmie siĂŞ dobrze w TVN24, to ma otwarta drogĂŞ do TVNu => patrz np. PrzeÂświetlenie. W TVN brakuje codziennych programĂłw publictystycznych np. po Uwadze (choĂŚby 10, 15-minutowych... TakÂże nic straconego.
Tylko, Âże przeÂświetlenie jest emitowane zaraz po siĂłdmej rano :!: wiĂŞc i tak maÂło kto to oglÂąda :!:

POwtzram jeszzce raz, Âż ona musi mieĂŚ odpowiednia praktykĂŞ w przeprowadzaniu wywiadĂłw aby zapanowaĂŚ nad rozmĂłwcÂą czy rozmĂłwcami :!:
Ona sama powinna dobrze wiedzieĂŚ, Âże to nie jest jej najmocniejsza strona :!: Tutaj trzeba siĂŞ wyrobiĂŚ a w nowym programie juÂż nie bĂŞdzie na to miejsca :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MyÂślĂŞ, Âże to bĂŞdzie coÂś w stylu "kropki nad i" i jeÂśli naprawdĂŞ siĂŞ przyjmie to w TVN bĂŞdzie emitowane po Uwadze o 19:45, albo zamiast Uwagi o 17 po Faktach popoÂłudniowych.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale to chyba nie bĂŞdzie codzienny program, tylko cotygodniowy?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

marcin_pabianice pisze:MyÂślĂŞ, Âże to bĂŞdzie coÂś w stylu "kropki nad i" i jeÂśli naprawdĂŞ siĂŞ przyjmie to w TVN bĂŞdzie emitowane po Uwadze o 19:45, albo zamiast Uwagi o 17 po Faktach popoÂłudniowych.
To chyba ma byÌ talk show a nie tylko gadaj¹ce g³owy :!: :?: Du¿¹ produkcj¹ nie mo¿na nazwaÌ programu w stylu "kropka nad i" :!:
A czas po faktach popoÂłudniowych to jest zÂła pora na powaÂżny program publicystyczny :!:
Aha jest jeszcze jeden problem :!: TVN na pewno nie chce aby jej gwiazda ponownie rozbÂłysÂła tak jak w faktach o 19 :!:
Jej popularnoœÌ musi byÌ umiarkowana :!: Mo¿e chc¹ tylko zwiêkszyÌ presti¿ tvn24 :?: :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

marcin_pabianice pisze:MyÂślĂŞ, Âże to bĂŞdzie coÂś w stylu "kropki nad i" i jeÂśli naprawdĂŞ siĂŞ przyjmie to w TVN bĂŞdzie emitowane po Uwadze o 19:45, albo zamiast Uwagi o 17 po Faktach popoÂłudniowych.
Czyli obstawiasz godzine 20.10. Watpie i to bardzo. O tej porze 10mln PolakĂłw Âśledzi losy MjakM. A jeÂśli juz nie to majÂą bezkonkurencyjnÂą Monike Olejnik, ktĂłra sama przyznaÂła publicznie Âże jej program konkuruje z kilerem na litere M.

Co do 17.05 to pora Teleexpressu o podobnej widowni co wspomniany tasiemiec.Aczkolwiek kiedyœ po 17.15 by³ GoœÌ Jedynki i siê przyj¹³. Tylko to by³ TVP1 i zaraz po Telexpressie który jest sam dfla siebei ju¿ mark¹ i symbolem godziny 17 i TVP1.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W sumie racja, ale gdyby wyglÂądaÂło to tak:
16:45 Fakty
17:00 Uwaga
17:15 TeleAnita
17:30 W11 WydziaÂł ÂŚledczy
18:00 Rozmowy w toku

Tyle, Âże jak twierdzi ÂŁukasz to ma byĂŚ program cotygodniowy i raczej pozostanie na antenie TVN24, chyba, Âże bĂŞdzie nadawany w sobotĂŞ w TVN. Np zamiast Kryminalnych albo Ciao Darwin w tej porze.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

tobi napisaÂł
Czyli obstawiasz godzine 20.10. Watpie i to bardzo. O tej porze 10mln PolakĂłw Âśledzi losy MjakM. A jeÂśli juz nie to majÂą bezkonkurencyjnÂą Monike Olejnik, ktĂłra sama przyznaÂła publicznie Âże jej program konkuruje z kilerem na litere M.

Co do 17.05 to pora Teleexpressu o podobnej widowni co wspomniany tasiemiec.Aczkolwiek kiedyœ po 17.15 by³ GoœÌ Jedynki i siê przyj¹³. Tylko to by³ TVP1 i zaraz po Telexpressie który jest sam dfla siebei ju¿ mark¹ i symbolem godziny 17 i TVP1.
Zgadzam siĂŞ w 100% :!: Na ten progrma nie ma miejsca w ramĂłwce tvn-u :!: a nawet jakby go dali to niech liczÂą siĂŞ z tym, Âże program nie odniesie sukcesu :!:
Sukces Olejnik polega te¿ na tym, ¯e jej program jest zaraz po wiadomoœciach a o tej p0rze lka¿dy program bêdize mia³ wysok¹ ogl¹dalnoœÌ :!: Ludzie nawet nie zd¹rz¹ przerzuciÌ na inny kana³ :!:
Ale to chyba nie bĂŞdzie codzienny program, tylko cotygodniowy?
A moÂże kilak razy w tygodniu tzn.2-3 :?:
Ale emiscja cotygodniowa jest bardzo prawdopodobna :!: Wtedy Anitka bêdize prowadzi³a tylko 1 program raz w tygodniu a jej rzadk¹ obecnoœÌ bêd¹ t³umaczyÌ ca³ym tygodniem przygotowaù nad programem :!:
PrzecieÂż to jakaÂś paranoja :!: :twisted: :?

CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże nawet sama Anitka nie zdaje sobie sprawy w co ona siĂŞ pakuje :!: :?:
Ostatnio zmieniony sobota 05 lut 2005, 19:46 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości