Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: 3405t »

nie no ładnie i oby tak dalej pani Aniu, oby tak dalej :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

I tak oto pękło 150 stron 8) A jeszcze 2 lata temu było mniej niż 70. Daję słowo że nie wiem który tak tutaj zaczął gadać od rzeczy :spiewa:
Na przykład dziś w programie był materiał o bombkach - niby ciekawy, ale ja mam bombkę cały rok i telewizja do mnie nie przyjeżdża. A opowiedziałbym od razu przed kamerą, co mi pracodawca odpowiada, kiedy zgłaszam że droga hamowania w moim superszybkim, wielozadaniowym pojeździe precyzyjnych manewrów, wynosi jak stąd do cywilizacji :stop: Eee... wracając do Anny. Nie było co się do fryzurki przyzwyczajać - dziś powrót do poprzedniej wersji uczesania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Tak z ciekawości zajrzałem wstecz i wygląda na to, że w ostatnim tygodniu grudnia 2010 Pani Anna miała wolne.
A w zeszłym roku Sylwester przypadał w sobotę.
Jest szansa, że Pani Redaktor pierwszy raz pojawi się w sylwestrowym wydaniu DnŻ - jeżeli oczywiście znów nie weźmie wolnego :mhm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Oprócz świątecznych życzeń na koniec, symbolika świąt została też podkreślona odpowiednią bluzeczką. W zasadzie skromną, ale jak zwykle - wyszło też dwuznacznie (bo wiecie co się w święta robi ze wstążkami :spiewa: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: e900 »

Czy wam też Pani Anna wydaje się taką "Twardą" kobietą?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Twarda to złe określenie - Anna tam gdzie trzeba jest na pewno bardzo przyjemnie miękka :tanczy:
Ale owszem, część z nas też postrzega Annę jako ostry, czarny kobiecy charakter. Jednocześnie szalenie ponętny i mocno działający na wyobraźnię :twisted: A ile tu już postów było napisanych w oparciu o nasze domysły... :rozglada:
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: e900 »

masz rację użyłem złego określenia, gdyż nie chodziło mi o to że jest złośliwa, oschła i tak dalej ale chodziło mi o to że jest tak jakby "Demoniczna",wie czego chce i jest stanowcza
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

e900 pisze:"Demoniczna",wie czego chce i jest stanowcza
Kojarzysz takiego piłkarza, Radosława Majewskiego? Kiedyś ogłaszany młodym polskim talentem, teraz gra gdzieś w niższej lidze angielskiej. Jakieś 4 lata temu była afera, jak na zgrupowaniu reprezentacji on i kilku kolegów wspólnie sobie pobalowali. Zaprosili go potem do 24 godzin, programu Anny. Pani Redaktor była bezlitosna, młody nie wiedział gdzie ma schować twarz.
Uważasz że postąpiłeś słusznie, masz nam może coś do powiedzenia? - Oczywiście bardzo przepraszam...
Liczę że to się więcej nie powtórzy? - Tak proszę pani...

i tak kajał się przez 10 minut, a Anna karciła go bardzo stanowczo :D :plus:
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: e900 »

Dobrze że tam jakiegoś kija pod ręką nie miała z tego co wynika z twojego posta :D
Ja to piłką się niezbyt interesuję, więc bramkarza tego nie znam, jeszcze miałem takie Kongo że Talerz mi się przestawił podczas silnego wiatru i TVN'u prawie rok nie miałem :D Teraz już jest :D
Zauważyłem że Pani Ania ubiera takie wysokie szpilki że jak by jedną w oko wbiła to by czaszkę na wylot przebiła :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

e900 pisze:Czy wam też Pani Anna wydaje się taką "Twardą" kobietą?
Kolega @nouse już odpowiedział, ja dodam od siebie - nie twarda , a zimna , chociaż to jej zimno rozpala :rozglada:
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: 3405t »

Ania to Ania - jedyna w swoim rodzaju
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:nie twarda , a zimna , chociaż to jej zimno rozpala
Dobrze Pan to ujął :brawa:
epsztajnek pisze:Jest szansa, że Pani Redaktor pierwszy raz pojawi się w sylwestrowym wydaniu DnŻ - jeżeli oczywiście znów nie weźmie wolnego
Zapowiedziała się na poniedziałek o 15.00 :D Pani Redaktor już nie raz ubierała się odpowiednio do wydarzenia dnia, więc liczymy na coś... balowego :rozglada:
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: e900 »

Jakich kremów pani Ania używa że jej się tak nogi "Świecą" :shock:
Co nie zmienia faktu że ładnie wygląda :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia, Google [Bot], Semrush [Bot] i 22 gości