Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

k..wa! nie mam teraz sygnalu TVN24 w kablowce! a inne stacje sa... hmm... i co mam teraz zrobic?? Black w jakiej Ty delegacji maszerujesz?? :D :brawa:
A zinnej beczki... co Wy robicie caly dzien, ze non-stop wypatrujecie TV i Agatki? :P Ja pracuje i nie mam czasu ciagle TVN24 ogladac... tylko wczesnie rano i wieczorem moge...
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Black trzeba by byÂło sie podczepiĂŚ do Wojtka- on ma coÂś szczĂŞscie do Agaty w realu
nika, czyÂżbyÂś nie wierzyÂła w moje ''szczĂŞÂście''? :lol2:
Black w jakiej Ty delegacji maszerujesz??
W kombatanckiej :lol2:
A zinnej beczki... co Wy robicie caly dzien, ze non-stop wypatrujecie TV i Agatki?
NiektĂłrzy majÂą caÂłe Âżycie wakacje :lol2:
A kto powiedziaÂł, Âże non stop wypatrujemy :> PrzecieÂż po rozkÂładzie postĂłw widaĂŚ, Âże dzielimy siĂŞ dyÂżurami :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

ok, wiec ja biore dyzury nocne :D z przyjemnoscia przy ul.kramarskiej, hihi :lol:
niech zyja redakcje lokalne:)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MyÂślĂŞ, Âże raczej o dyÂżury przed odbiornikami Black'iemu chodziÂło :devil:
z przyjemnoscia przy ul.kramarskiej, hihi
No to moÂże autograf od Joasi uda ci siĂŞ zdobyĂŚ :)

Uuuu :/ Do bani :/ No to fani Agatki juÂż ostatecznie mogÂą spisaĂŚ na straty relacje z obchodĂłw :/ WyÂłonili siĂŞ dzisiaj starzy wyjadacze i dla nowicjuszki nie znalazÂło siĂŞ miejsce :/ Pierwsze rozczarowanie, kiedy dziesiÂątkilka minut po Ăłsmej pan Poradek obwieÂściÂł, Âże za chwilĂŞ relacja Artura, emocje opadÂły, kiedy po relacji dodaÂł, Âże reporterzy (podkreÂślam liczbĂŞ mnogÂą) bĂŞdÂą relacjonowaĂŚ wydarzenia z Poznania, nadzieje rozbudziÂł tym samym na nowo. Jednak tuÂż przed dziewiÂątÂą juÂż byÂło jasne, Âże wÂśrĂłd tych reporterĂłw na pewno nie ma Agaty :/
MoÂże dziewczĂŞ na urlop posÂłali? Mam nadziejĂŞ, bo inaczej musi byĂŚ jej strasznie przykro, Âże udziaÂł w takich uroczystoÂściach przechodzi jej koÂło nosa :/

A fani :roll: Fani chyba nie wyleczÂą siĂŞ dÂłuuuuuuugi czas z ,,rozczareniowego'' kaca :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Nie :( Agata nie ma urlopu..
..co wiĂŞcej nie tylko patrzy jak supertemat jÂą omija to jeszcze robi materiaÂły ktĂłre emitowane sÂą tylko w Poranku i to o wczesnej porze :(
..piszĂŞ o materiale o dzieciach poznaĂąskiego czerwca.. inspirowanym osobÂą Romka StrzaÂłkowskiego - najmÂłodszej ofierze czerwca 1956 r. i w tym kontekÂście o pokoleniu ktĂłre uczestniczyÂło w historii tamtych lat ktĂłrzy w czerwcu 1956 roku byli jeszcze dzieĂŚmi.

..ale promyk nadziei
Po uroczystoÂściach na placu prezydenci pojadÂą do UrzĂŞdu Miejskiego gdzie podejmie ich prezydent Poznania Ryszard Grobelny. O 15.30 wezmÂą udziaÂł w konferencji prasowej
.. moÂże tam bĂŞdzie Agata i w popoÂłudniowym raporcie nada relacjĂŞ.. :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

A ja widzialem dzis Agatke z oddali, w oknie TVN-u na Starym Rynku :) Z oddali,ale zawsze... mam nawet zdjecie, bardzo niewyrazne, ale sie ciesze:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:A ja widzialem dzis Agatke z oddali, w oknie TVN-u na Starym Rynku :) Z oddali,ale zawsze... mam nawet zdjecie, bardzo niewyrazne, ale sie ciesze:)
Hihih wiedziaÂłam ten to ma szczĂŞÂście! No ale kurde fakt pozostaje mimo to smutny, Âże Agaty ani widu ani sÂłychu, pozostaje jeszcze nadzieja, Âże Agata zmieni, ktĂłregoÂś z poznaĂąskich reporterĂłw pod wieczĂłr ( w koĂącu ile oni tak godzin mogÂą nadawaĂŚ i nadawaĂŚ?) i ujrzymy naszÂą ulubienicĂŞ na szklanym ekranie. Albo tak jak mĂłwi obieÂżyÂświat, moÂże po 15 Agata nada relacje z UrzĂŞdu Miejskiego.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

to jeszcze robi materiaÂły ktĂłre emitowane sÂą tylko w Poranku i to o wczesnej porze
:red: ÂŻegnajcie marzenia, Black mnie zabije :hmm:
O której by³ ten materia³? Ogl¹da³am Poradek gdzieœ tak od wpó³ do ósmej i nie widzia³am ¿adnego materia³u Agaty :neutral:
A ja widzialem dzis Agatke z oddali, w oknie TVN-u na Starym Rynku Z oddali,ale zawsze... mam nawet zdjecie, bardzo niewyrazne, ale sie ciesze:)
No to pochwal siĂŞ zdobyczÂą :D
Agata w oknie :> To pewnie koleÂżankĂŞ JoannĂŞ podziwiaÂła :?
w koĂącu ile oni tak godzin mogÂą nadawaĂŚ i nadawaĂŚ?)
Oj, obawiam siĂŞ, Âże jak chcÂą to mogÂą bez koĂąca nadawaĂŚ, zwÂłaszcza, Âże w TVN24 teraz transmisja, to sobie odpoczywajÂą :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

najpierw mi powiedzcie jak tu sie wgrywa zdjecia?? hmm...? o co? przez caly dzien nie dala Agata zadnej relacji?:( ok.13 widzialem w TVN24 Artura, a wczesniej i pozniej nie moglem ogladac, bo bylem na obchodach:)

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 4:37 pm ]
16:30... i znowu tylko Artur Zakrzewski.... ehhh....

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 4:39 pm ]
16:38 relacje z Poznania ma Sidorkiewicz.... kto to jest??
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sidorkiewicz w Poznaniu to juÂżlekka przesada :twisted: :twisted: :twisted:
Ogl¹da³am Poradek gdzieœ tak od wpó³ do ósmej
A mĂłwiÂłem wyraÂźnie: od 6-stej!!! :twisted: Drugi materiaÂł Agaty i drugi, ktĂłrego nie widziaÂłem :(

Wczoraj w raporcie teÂż mogÂłaby byĂŚ i jakoÂś jej nie byÂło :twisted:

nika - juÂż za 4 lata, juÂż za 4 lata :hahaha: zobaczysz Sidorkiewicza w serwisach :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wojtek-poznan pisze:najpierw mi powiedzcie jak tu sie wgrywa zdjecia??
http://www.tvn.tivi.pl/forum/faq.php

serwer: http://www.imageshack.us :arrow: Direct link
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Obrazek

nie wiem czy cos... ups... kogos dojrzycie:)
niech zyja redakcje lokalne:)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Wojtek skopiuj Direct link (ostatni) :)

Albo zrobiĂŞ to za ciebie:

Obrazek
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 5:19 pm ]
dzieki za pomoc :D z nastepnym zrob to samo :brawa: nadal nie wiem, jak to zrobiles, hehe

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 5:21 pm ]
a swoja droga sorry za jakosc tego zdjecia, ale bylo robione na 14-krotnym zoomie:) w tym 4-krotnym cyfrowym, wiec gubi sie jakosc niestety...

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 5:24 pm ]
Agata w oknie TVN PoznaĂą
niech zyja redakcje lokalne:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo zamiast braĂŚ linka z "show image..." weÂź ten niÂżej "direct link"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 13 gości