Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nawet myslaÂłem o tym ostatnio. To by pewnie daÂło wiĂŞkszÂą widownie TVN-owi. Jak widaĂŚ ludzie tĂŞskniÂą do takich programĂłw bo 5 edycji "Baru" nie radziÂło sobie wcale tak Âźle.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A poza tym nie wiem, czy zauwaÂżyliÂście, ale w ostatnim czasie zarejestrowaÂło siĂŞ kilku fajnych uÂżytkownikĂłw. To juÂż nie osoby, ktĂłre majÂą problemy z obsÂługÂą forum i nie znajÂą netowych zasad, tylko ludzie, ktĂłrzy czĂŞsto wiedzÂą wiĂŞcej od nas, podajÂą ciekawe linki, piszÂą maÂło, ale za to starannie i interesujÂąco. Chyba nickĂłw nie muszĂŞ podawaĂŚ. Jeden z nich ma niebieskie telewizorki w emblemacie a nick drugiego kojarzy siĂŞ z cechÂą osobowoÂści.

Fajnie, oby takich wiĂŞcej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Zastanawiam siê co siê dzieje ¿e dzisiaj pad³ kolejny rekord obecnoœci na forum. Tyle ¿e wiêkszoœÌ to goœcie. Mo¿e jedna warto wprowadziÌ obowi¹zek rejestracji?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TeÂż siĂŞ tego obawiam - momentami byÂło tutaj 35 osĂłb nie zarejestrowanych. (MiaÂłem nawet pisaĂŚ do ÂŁukasza w tej sprawie). MoÂże ludzie z TVN lub Wyborczej teraz bĂŞdÂą sobie kawaÂły o tym forum opowiadaĂŚ?
Ewentualnie wszyscy przeglÂądali komiksy Grzesia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nikit z wyborczej czy tvn-u :!: :!: :!: Wszyscy kliakaj¹ ze strony g³ównej na odnoœnik do w¹tku o miriam :!: :!: :!: Na podgl¹dzie widaÌ, ¿e 90% osób jest w dziale telewizja tvn a w³¹œnie tam jest w¹tek o miriam :!:
ZauwaÂżcie, Âże na tÂą stronĂŞ w wiĂŞkszoÂści nie wchodzÂą inteligenci tylko ludzie ktĂłrzy Âślepo sÂą zapatrzeni w tvn :!: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, ale np ja miaÂłbym wielki ubaw pracujÂąc w TVN i w wolnych chwilach czytajÂąc niektĂłre wypowiedzi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja myslĂŞ ze na 100 % wchodza tu wszyscy pracownicy i to czytajÂą... w olnych chwilach na 100 %...
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:ZauwaÂżcie, Âże na tÂą stronĂŞ w wiĂŞkszoÂści nie wchodzÂą inteligenci tylko ludzie ktĂłrzy Âślepo sÂą zapatrzeni w tvn :!: :twisted:
MĂłwisz, Âże jest aÂż tak Âźle? ZastanawiaÂłbym siĂŞ... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

kamuii pisze:ja myslĂŞ ze na 100 % wchodza tu wszyscy pracownicy i to czytajÂą... w olnych chwilach na 100 %...
Oj na twoim miejscu nie byÂłbym taki pewien :twisted: ,sÂądzĂŞ Âże tak naprawdĂŞ maÂło osĂłb z TVN zaglÂąda tutaj ( a niektĂłrzy zapewne nawet nie wiedzÂą o istnieniu tej strony) bo albo sÂą zajĂŞci swojÂą pracÂą albo swoimi prywatnymi sprawami.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Czasami odnoszê wra¿enie, ¿e Fani tej "superinteligentnej" Kazi Szczuki pisz¹ tak m¹dre rzeczy, ¿e my zwykli ludzie w ogóle nie wiemy o co tam chodzi. Zagl¹dam do tego w¹tku "Kazimiera Szczuka - Fan Club" i nawet go specjalnie nie moderujê. Bo to wci¹¿ ta sama grupka osób. Grupka osób, która wypowiada siê tylko w tym temacie i rozmawia tylko ze sob¹. Nikt inny z nimi nie pisze. Ani oni z nikim innym, w innych dzia³ach. Dzisiaj przeczyta³em kilkanaœcie ostatnich postów w ich temacie i nie wiem o co tam chodzi, ani nad czym dyskutuj¹. Ale mi³o... ¿e s¹ tutaj...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ÂŁukasz pisze:Czasami odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże Fani tej "superinteligentnej" Kazi Szczuki piszÂą tak mÂądre rzeczy, Âże my zwykli ludzie w ogĂłle nie wiemy o co tam chodzi(...)Dzisiaj przeczytaÂłem kilkanaÂście ostatnich postĂłw w ich temacie i nie wiem o co tam chodzi, ani nad czym dyskutujÂą.
Co znaczy ¿e ró¿aùcowe kó³ko wzajemnej adoracji funkcjonuje bez zarzutu(czyt.:kod dostêpu nie zosta³ z³amany).
Bo to wci¹¿ ta sama grupka osób. Grupka osób, która wypowiada siê tylko w tym temacie i rozmawia tylko ze sob¹. Nikt inny z nimi nie pisze. Ani oni z nikim innym, w innych dzia³ach.
Tak samo jak wchodzÂąc do galerii handlowej nie kupujĂŞ czegoÂś w kaÂżdym ze sklepĂłw, tylko wybieram dokÂładnie to, po co przyszÂłam(bo mogĂŞ mieĂŚ ochotĂŞ na bieliznĂŞ z H&M, a buty kupiĂŞ w sklepie po drugiej stronie ulicy).
Ale miÂło... Âże sÂą tutaj...
MiÂło, Âże nikt "nas" jeszcze nie wykurzyÂł, choĂŚ ostatnio siĂŞ zniechĂŞciÂłam trochĂŞ, kiedy bezpardonowo skasowano mĂłj post jak najbardziej na temat i pisany jĂŞzykiem grzecznych dziewczynek.

P.S. Pozdrowienia dla tych szczĂŞÂśliwcĂłw, ktĂłrzy majÂą pieniÂądze na kupowanie wszystkiego, co im siĂŞ pod rĂŞkĂŞ nawinie.
...and a Happy New Year!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Drogi Fusiaku.. odrazu widaÌ ¿e masz wersjê specjaln¹ o A. Werner bo.. na screenie jest link "Zaloguj" czyli jest ktoœ jako goœÌ ale.. w legendzie jest "0 goœci" i 2 ukrytych - z tego co siê domyœlam to ja jestem pierwszym ukrytym bo mia³em forum ca³y czas niemal otwarte a drug¹ osob¹ zapewne jesteœ TY bo kamuii jakoœ ostatnio nie widaÌ :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

:: Kamil pisze:Drogi Fusiaku.. odrazu widaÌ ¿e masz wersjê specjaln¹ o A. Werner bo.. na screenie jest link "Zaloguj" czyli jest ktoœ jako goœÌ ale.. w legendzie jest "0 goœci" i 2 ukrytych - z tego co siê domyœlam to ja jestem pierwszym ukrytym bo mia³em forum ca³y czas niemal otwarte a drug¹ osob¹ zapewne jesteœ TY bo kamuii jakoœ ostatnio nie widaÌ :lol:
pope³ni³em b³¹d bo jak nie jest siê zalogowanym to jak mo¿na byÌ ukrytym :roll: ale zaraz.. jak mo¿na byÌ niezalogowanym i nie byÌ goœciem ??? :lol:
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

a jak zrobiÂłeÂś to zdjĂŞcie?
...and a Happy New Year!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Say_No_To_Compromise pisze:a jak zrobiÂłeÂś to zdjĂŞcie?
Przycisk "Print Screen" lub specjalny program do robienia zrzutĂłw
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości