Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

mikasur pisze:A w takie normalne dni (bez takich wydarzeĂą jak teraz mamy) teÂż sÂą powtarzane FAKTY? O ktĂłrej?
TVN 24 chyba o 2.30 ...
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak ÂŁukaszu - Fakty pewnie patent majÂą na taki styl relacji. Szkoda tylko, Âże np 1 maja 2004r Bogdan R. wolaÂł siedzieĂŚ pod schodami starego studia FaktĂłw, majÂąc za tÂło brzydki telebim. Czemu wĂłwczas nie spakowaÂł redakcji aby wzorem Lisa rozbiĂŚ namiocik, np w Brukseli?

Rozumiem równie¿, ¿e specjalna czo³ówka, muzyka, oraz wiersze autorstwa Jana Paw³a II czytane pod koniec programu te¿ s¹ zgapione z Faktów :?: :!:

PS najlepsze jest to, Âże nawet nie widziaÂłeÂś dzisiaj tego programu, ale gÂłos zabierasz...
Ostatnio zmieniony piątek 08 kwie 2005, 22:38 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

w tygodniu 2.30 a w weekendy 1.30 TVN24 naturalnie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:PS najlepsze jest to, Âże nawet nie widziaÂłeÂś dzisiaj tego programu, ale gÂłos zabierasz...
I mi tego nie zabronisz. Nawet jak na kaÂżde moje sÂłowo bĂŞdziesz odpowiadaÂł litaniÂą zmanipulowanych faktĂłw - jak to masz w zwyczaju. WiĂŞc przypomnĂŞ, Âże dziennik prowadzony przez dwie osoby po raz pierwszy pojawiÂł siĂŞ w TVN. Fakty: on location Lis, a z Warszawy Âśp. Marcin PawÂłowki. Potem 24 lutego 2005 roku Fakty on location z Rymanem w Watykanie i Pochanke w studiu. I teraz znowu. Jak widaĂŚ, wiadomoÂści podchwyciÂły pomysÂł i nieudolnie naÂśladujÂą.

Tak jako ciekawostke dodam, ¿e ta informacja znajdzie siê w specjalnym "raporce" na temat tego, jak TVN relacjonuje wydarzenia w Watykanie. Dzia³ ten do³¹czy do kategorii "wa¿ne relacje" ju¿ jutro. Ponadto wspomnê o tym, i¿:
1. TVN i Polsat poinformowaÂły natychmiast o Âśmierci papieÂża, a TVP zwlekaÂła.
2. Przypomnê te¿ czytelnikom strony, ¿e w czwartek TVN s³usznie za CNNem poda³a, i¿ papie¿ przyj¹³ ostatnio namaszczenie. Tymczasem TVP nie wiedz¹c co siê dzieje, zamiast siê nie odzywaÌ, to temu zaprzecza³a. Jak siê póŸniej okaza³o - nies³usznie.
3. Napiszê tak¿e o tym, ¿e Jacek Pa³asiùski ju¿ o 14:00 jako pierwszy polski reporter czyta³ tekst testamentu papie¿a (a wieczorem dok³adnie Kolbelger). Wiadomoœci chyba godzinê póŸniej siê zorientowa³y, ¿e takie coœ jest.
4. Nie bĂŞdĂŞ nic pisaÂł o dukajÂącym, stojÂącym bokiem Durczoku, bo nie warto o tym skompromitowanym dziennikarzu, skompromitowanego dziennika coÂś pisaĂŚ. PrzemilczĂŞ teÂż upolitycznienie tego programu, bo to nie ten temat, a takÂże to, kto od kogo "odgapiÂł" zjazd kamery na poczÂątku dziennika - bo to dawno juÂż byÂło. I nie bĂŞdĂŞ pisaÂł, co ostatnio robiÂła czerwona komuszyca Grad WoÂźniak, bo z nerwĂłw wypaliÂłaby jeszcze wiĂŞcej Klubowych, a dziewczynka Wysocka znĂłw mogÂłaby siĂŞ rozpÂłakaĂŚ i zamoczyĂŚ te festynowe ozdoby w norce.

I z góry przepraszam, ale wiêkszoœÌ nie zrozumie tego posta. To taki nasz flirt z Faustuchem.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

RzeczywiÂście piĂŞkne dzisiejsze FAKTYYYYYYY aÂż chce sie oglÂądaĂŚ.Brawo wielkie dla ekipy , Justyna od kilku dni klasa wyczucie piekna "zabawa" sÂłowem .
Nie musieli duÂżo gadaĂŚ , Âładnie to pokazywali jak np. Tylko oni pokazali zamykajÂącÂą siĂŞ EwangeliĂŞ na trumnie tak maÂło a tak duÂżo i caÂłkowicie wystarczyÂło.

To pokazujĂŞ ,Âże nadal sÂą najlepsi a innym jeszcze troche brakujĂŞ.Panie Tomku po co tak Pan gadaÂł i gadaÂł i gadaÂł...... i co drugie sÂłowo ,cyt" Tak po ludzku"

Brawo dla TVN -u, DziekujĂŞ

A haaaaaaa........a tak na podsumowanie to chce jezcze wymieniĂŚ Brygide Grysiak, niestrudzonÂą reporterkĂŞ. Jej zasÂługa to nie tylko to ,Âże prawie caÂłe dnie i noce przed okem FranciszkaĂąska 3 staÂła ale ciekawie prowadziÂła rozmowy. Wywarzona i stonowana kobitka , ktĂłra w sumie ciagle pytala o to samo ale jednak inaczej.Pewnie teraz Âśpi dziewczyna
Pozdrawiam
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja tylko dam tu capsa z "Teleexpressu" bo nie mam zamiaru sie wyk³ócac, co by³o lepsze:

Obrazek

Dziœ monitory za Beat¹ mia³y wy³¹czony kolor.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A sama Beata pewnie do koĂąca nie wie, o czym mĂłwi. Bo przecieÂż prezenterzy Teleexpressu sÂą tylko prezenterami i nie majÂą Âżadnego wpÂływu na ksztaÂłt programu. PrzychodzÂą do TVP o 15:00, wychodzÂą o 17:15, dlatego ich nieliczne live'y sÂą tak sztuczne, a sami prezenterzy Teleexpressu robiÂą idiotyczne miny.

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukaszu widocznie Ci siĂŞ nudzi. MoÂże idÂź sobie posiaĂŚ trochĂŞ co :?:

MoÂże coÂś uroÂśnie...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Aro, ty zbereŸniku, rozumiem, ¿e ju¿ po pó³nocy, ¿a³oba narodowa sie skonczyla, ale zeby od razu ¿yczyÌ £ukaszowi siarczystego wzwodu to przesada :evil2:


EDIT:

Dopiero teraz zobaczyÂłem zdjĂŞcia z WydarzeĂą zamieszczone przez ÂŁukasza. Przepraszam, ale czy to jakiÂś ÂŻART :?: :?: :?: Czy Lisowi juÂż kompletnie odpierdoliÂło :?: :?: JeÂśli Lis & Co. chce w ten sposĂłb wcielaĂŚ sÂłowa PapieÂża w Âżycie to ÂżyczĂŞ powodzenia :] CHory beret poprostu.

"SwojÂą barkĂŞ pozostawiam na brzegu..."
Ostatnio zmieniony sobota 09 kwie 2005, 00:48 przez Kubs, łącznie zmieniany 1 raz.
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie no jak ju¿ wspomnia³eœ o tym... Wiem, ¿e jesteœ fanem tego programu i tak jak Faustuch skompromitowanej TVP, tak i Ty, bêdziesz broni³ Teleexpressu. Ale przecie¿ taka jest prawda. Tam s¹ wydawcy, prezenterzy nie maj¹ nic do gadania. Oni tylko prowadz¹. Kiedyœ czyta³em wywiad z Or³osiem i on mówi³, ¿e przychodzi do pracy o 15:00 i wychodzi o 17:20. Mówi³, ¿e wspólnie uk³adaj¹ jego teksty, a na uk³ad programu nie ma wp³ywu, bo od tego jest wydawca. A Beatka ze swych minek i smutnych oczu gdy jest smutny news, jest znana. Nawet Lisek siê z niej œmieje w jednej z ksi¹¿ek.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kubs nie zrozumiaÂłes o, co mi chodzi.

£ukaszu, a ja czyta³em, ze oni sobie sami przygotowuj¹ zapowiedzi. Nigdy nie lubi³em Lisa dlatego nie jest On tak jak dla Ciebie guru którego zdanie ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie. "Teleexpress" ma dalej bardzo du¿¹ widownie (w okresie 03-09.01.2005 7 826 517 widzów) i myœlê, ¿e to w³aœciwie najlepsza obrona tego programu.

P.S. I pamiĂŞtaj, ze "Teleexpressu" wg tych badan z "Wyborczej" (ktĂłre tak Cie ucieszyÂły) wcale nie oglÂądajÂą ludzie starsi ze wsi.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Beatka wygl¹da na tym zdjêciu jak ma³a dziewczynka, która dosta³a klapsa od PAna Wydawcy :evil2: Ale co ma biedna zrobiÌ :?: :?: Na chlebuœ i mase³ko trzeba zarobiÌ wiec czyta z promptera jak leci, to ze bez zrozumienia i ¿e przecinków chyba niezauwa¿a to ju¿ jakby ¿aden problem. W koncu ogladalnosc du¿a, widzowie lubia takie gadaj¹ce kuk³y wiec jedzie dalej Teleexpress. Osobiœcie myœle ¿e nawet jesli da sie zreformowac Wiadomosci czy Panoramê to formu³a Teleexpresu jest tak skostnia³a i tak wry³¹ siê widzom w psyche ze ten program spadnie z anteny, gdy wymrze pokolenie 30-40 latków.W koùcu za ich m³odoœci ten program œwieci³ triumfy i by³ œwie¿ym powiewem z ekranu bo Marek Sierocki mówi³ czasem o The Rolling Stones :lol:

ArO, doskonale zrozumiaÂłem, a ty nie bierz tak wszystkiego do siebie :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie bede braÂł do siebie bo piszesz moim zdaniem kompletne bzdury. Nie mam zamiaru jednak podejmowaĂŚ dyskusji bo to zwyczajnie nie ma sensu. Zaraz tutaj przyleci kolejny fan tego komercyjnego burdelu i zacznie wiĂŞksze gÂłupoty wymyÂślaĂŚ. Ja dziĂŞkuje bardzo...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Chyba nie boisz siê merytorycznej dyskusji :> :> Œmiesznym by³oby twierdzenie, ¿e twór jakim jest Teleexpress to gigantyczne dzie³o, dok³adnie przygotowane i zrealizowane z rozmachem, a newsy s¹ selekcjonowane ze starannoœci¹ równ¹ selekcji ziaren do kawy z reklamy :?: :?: Dla mnie to badziewie, które powinno juz jakiœ czas temu po¿egnaÌ antenê. To, ¿e ma wysok¹ ogl¹dalnoœÌ mo¿na t³umaczyÌ jedynie si³¹ przyzwyczajenia i ma³o wybradnym gustem widza w³¹czaj¹cego o 17 pierwszy program Telewizji Bia³oruskiej (okreœlenie za Mazurkiem i Zalewskim- "Wprost"). Zreszt¹- dot¹d nie mia³a godnego konkurenta- teraz jest Uwaga i W11, które skutecznie ³ykaj¹ czêœÌ m³odej (m³odej czyli najbardziej po¿¹danej przez reklamowadców) widowni.

Moja wrĂłzba dla teleexpresu: stopniowy spadek oglÂądalnoÂści i naturalna smierĂŚ w perspektywie 10- 15 lat.
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości