[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: szym »

Widziałeś CAŁĄ listę? W takim układzie wyśmiać możesz 3/4 obsady tego programu.
A swoją drogą Natalia Lesz "wylansowała" się już trochę wcześniej i TVN nie był jej do tego potrzebny.
:)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adner »

Jakbyś był trochę bardziej uważny, to byś zobaczył, że owszem, widziałem całą listę.

Jeżeli chodzi o popularność, to na pewno więcej osób kojarzy chociażby Borysa czy Agnieszkę z Na Wspólnej albo Patryka z 39 i pół niż dziewczynę, która nagrała jeden singiel i teraz jest nominowana przez do Sopot Festival(nie mówię już o tym Allenie, o którym chyba nikt nie słyszał). Dobra, może trochę przesadziłem, już lepsza Lesz z jednym singlem niż podopieczna Wodeckiego Marińcia.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Lesz jest ostatnio mocno promowana - jej piosenki można usłyszeć od dawana w RMF FM a nawet ostatnio na VIVE PL i radiu Zet. W dodatku występ w Big Brother, teraz Sopot Festiwal a za chwilę Taniec z Gwiazdami. Wzięli ją w celu promocji jej osoby (co widać nie tylko po jej osobie) - po ''Tańcu...'' na pewno będzie bardziej zauważaną piosenkarką. I nie jeden singiel a dwa, jeżeli mamy być dokładni - mianowicie: ''Fall'' i ''Power Of Attraction''. Tak poza tym wydaje się być bardzo sympatyczną kobietą. Ogólnie o składzie - podobny jak w JOŚ, czyli nie rewelacyjny, ale nic na to nie poradzimy...
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Jestem zniesmaczony tym, co zrobiła TVN Siedem :evil: od września będzie powtarzać 2 edycja Tańca z gwiazdami 3 razy w tygodniu... Tyle, że o godzinie 4:45 :shock: Chyba wiele osób chciałoby sobie przypomnieć te pierwsze edycje, a siódemka w taki sposób to zniszczyła...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

O 4.45 :shock: , myślałam, że o tej porze to tylko Polonia emituje, też bym chętnie obejrzała, niby można nagrać ale z doświadczenia wiem, że potem trudno znaleźć czas, żeby to obejrzeć, no co za pomysł :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Własnie w TV widziałem reklame TzG bez gwiazd tylko jacys tancerze i były napisy że 8 edycja nowi ludzie oraz że taniec zmienia ludzi.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Z gwiazdami reklamy pojawią się pewnie w następnym tygodniu dopiero... Do 7 września mamy jesz czcze ponad 2 tygodnie...
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

.... a w studiu tańczy Agata Bogońska uczestniczka I edycji You Can Dance-Po prostu Tańcz słynna "kozodójka" :lol:
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mks »

Zauważyliście ostatnio bardzo ciekawy trend podkupywania tancerzy TVN przez Polsat?

Edyta Herbuś; Gra w "Tylko miłość" wystąpiła w "Jak ONI śpiewają" prowadziła "Przebojowe dzieci"
Żora Korolijow; Zagra w "Tylko miłość" wystąpi w 4 edycji "Jak Oni śpiewają"
Steffano Terazzino; pojawi się w kolejnych odcinkach "Samego życia" jego wątek bardzo się rozbuduje.
Ewa Szabatin; wystąpi w nowym show "Ranking gwiazd"
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

No to fakt że polsat wykorzystuje ludzi których wypromuje TVN .Takie życie:]
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Tia :) Żora Korolijow wcześniej został "wykorzystany" przez TVP2 w serialu "Egzamin z życia". Ale nie o tym chciałem napisać. Nie można twierdzić, że gwiazdy wypromowane przez TVN zostały "wykorzystane". A kto wypromował Flintę, Wydrę czy choćby Dodę? Polsat. Jakoś w TVNie ich nie mało. To normalne, że tak się właśnie dzieje. Np. Kamila Kajak wystąpiła też w SAMYM ŻYCIU i co z tego? Ma do tego prawo? A gdyby teraz np jakaś gwiazda FABRYKI GWIAZD wystąpiła w jakimś serialu TVN? Też tak może być! Nie oszukujmy się! Jest wolny rynek. Jeżeli Polsat ściąga gwiazdy TZG to chyba dobrze świadczy o TVNie, jako, że ta stacja potrafi wypromować właśnie owe "gwiazdy".

U nas w Polsce ciężko było by strawić, że np. jedna z twarzy serialu Polsatu grała by główną rolę w serialu TVN albo odwrotnie. Na zachodzie to jest normalne. Twarze przechodzą ze stacji do stacji. Tak więc może za kilka lat Urbański będzie w Polsacie a Ibisz w TVNie. Chciałbym zauważyć, że Ibisz pracował już w TVN a Urbański w Polsacie :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj w Dzień Dobry TVN Miszczak coś gadał, że wczoraj podpisali kontrakt z 2 kolejnymi uczestnikami do 9 edycji :lol: Ale to chyba był żart :lol2: (Tak myślę)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Szczerze to nie zdziwiłbym się. Prawie pewne jest, że TVN wyemituje 9. edycję tylko nie wiadomo kiedy. Heh. Moi rodzice oglądając wczoraj reklamę TZG powiedzieli ze śmiechem w głosie: "Dawno nie było...". Nie dziwię im się.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Dzisiaj w Dzień Dobry TVN Miszczak coś gadał, że wczoraj podpisali kontrakt z 2 kolejnymi uczestnikami do 9 edycji :lol: Ale to chyba był żart :lol2: (Tak myślę)
Dlaczego żart :? przecież wiadomo że będzie 9 edycja bo być musi, jako, że program jest kupowany trójkowymi pakietami/tak czytałam/, a te dwie osoby to może Otylia i Przybylska :hmm: , która na jesieni wraca do Polski i chętnie by się zapewne przypomniała widzom w takim programie, póki co czekam na konferencję, która już chyba w najbliższy piątek, bo interesują mnie sparowane tańczące duety :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W weekend w Dzień Dobry TVN mają być też przedstawione wszystkie pary 8 edycji :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość