[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

mks pisze:Felicjańska była w Polsacie asystentką Mariusza Szczygła w talk-show "Na kazdy temat" Potem występowała takze w "Show!Time"
I do tej pory jest stałym gościem bankietów organizowanych przez Polsat. :D

mateusz240: Nie mogła się spóźnić - to jest program i jej praca na którą musi ''przyjść na czas''. Wszystko jest ustalone wcześniej - kiedy ma wejść, kiedy ma wyjść - wszystko zapisane jest w scenariuszu i wszystko trzymane jest sztywno wraz z nim. Po prostu kiedy ją zapowiadano, nie zaplanowano jej wejścia w ty czasie. Aktualnie prowadzi program z Gąsowskim.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Fajnie to wyglądało jak wszyscy tańczyli 8) po przerwie będzie wiadomo czy pobili rekord :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Rekord pobili 1635 par tańczyło :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W programie sporo wpadek :? Najpierw Mołek i Sołtysik zapowiadają, że Pudzian zatańczy jive, a Guzik tango, a wyszło tak, że Pudzian zatańczył Tango, a Ania Guzik chyba cha-chce, ale pewien nie jestem (Na pewno nie Tango). I drażniło mnie strasznie brak dźwięku przy animacji...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Wpadki zdarzają się zawsze a dźwięk przy animacji nie jest najważniejszy. Ważne, że pobili rekord!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Ogólnie bardzo fajnie. Rusin olśniewająco wyglądała :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Rusin olśniewająco wyglądała
Druga po Mołkowej najbardziej wkurzająca osoba w TVNie :/
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Ciekawe w jakim sensie ? Mołek i Rusin to profesjonalistki
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Magda Mołek nawet ostatnio trochę wyluzowała i zacząłem ją lubić :D Co do wyniku - 1635 to się takiego nie spodziewałem :lol2: Po poprzedni wynosiłem coś niecałe 1200 par, więc duże zaskoczenie :)
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Elek »

Rzeczywiscie jak tanczyli to efekt byl oszałamiający:D bardzo duzy plus za realizacje, fajnie ze az tylu ludzi zachecili do zabawy,

a jesli chodzi o rusin - super wygladala i swietnie prowadzila, nie wiem czemu prsa sie jej czepia

molek - coraz bardziej wyluzowana we wszytskich programach, cenilem ja wczesniej a teraz cenie jeszcze bardziej,
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

Bardzo dobre rozpoczęcie jesiennej ramóki tvn. Ludzie bawili się świetnie :brawa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Myślę, że po dzisiejszym dniu TVN powinien trochę zainwestować w takie imprezy. Jest świetna realizacja,wszystko opatrzone świetną grafiką,gwiazdami,prowadzącymi. Jak sylwester w TVN będzie taki to super!
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Magda Mołek - profesionalistka - ok zgodzę się.
Z Kingą Rusin, że to profesionalistka bym się sprzeczał. Podobno nie potrafi tańczyć a najprostszych krok do YCD trzeba ją uczyć godzinami. Do tego się myli i nie nadaje się do tego programu.

Prasa przyczepiła się do tych pań - Nie dziwię się. Oby dwie grają na nerwach. Chcą być profesionalne, często im nie wychodzi. Mołek jest bardzo sztywna :/ Dlatego właśnie odsunęli ją od TzG. Kina Rusin nie nadaje się na prowadzenie YCD bo to ona ma promować gwiazdy a sama się uważa za Bóg wie co. Nie potrafi się często odnaleźć i zachować podczas prowadzenia DDTVN!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

mfdtv4 pisze:Magda Mołek - profesionalistka - ok zgodzę się.
Z Kingą Rusin, że to profesionalistka bym się sprzeczał. Podobno nie potrafi tańczyć a najprostszych krok do YCD trzeba ją uczyć godzinami. Do tego się myli i nie nadaje się do tego programu.
A gdzie to przeczytałeś bo sądzę, że to było na pudelek.pl i nie poparte niczyi oficjalnymi słowami.
mfdtv4 pisze:Prasa przyczepiła się do tych pań - Nie dziwię się. Oby dwie grają na nerwach. Chcą być profesionalne, często im nie wychodzi. Mołek jest bardzo sztywna :/ Dlatego właśnie odsunęli ją od TzG. Kina Rusin nie nadaje się na prowadzenie YCD bo to ona ma promować gwiazdy a sama się uważa za Bóg wie co. Nie potrafi się często odnaleźć i zachować podczas prowadzenia DDTVN!
Grają na nerwach? A 54% głosów na Wiktorach to też za granie na nerwach jej dali. Magda bardzo ostatnio się wyluzowała i już nie "gwiazdorzy". I pokaż mi jeden materiał filmowy z YCD gdzie Kinga promuje samą siebie. Czekam...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

To jest zdanie Artura Cieciórskiego. Chyba wiesz kto to. Mam naprawdę szukać materiałów YCD i mówić co jest promowaniem siebie? Naprawdę jesteś tak zaślepiony "profesionalizmem" tej "prezenterki". Co do Wiktorów. Kto je organizował? Od lat wiadomo, że w TVN są przekręty. Po za tym Wiktory jak dla mnie nie są miernikiem popularności a zdecydowanie bardziej Telekamery, które nie wygrała Rusin a pan Janowski :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość