Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

kamuii pisze:
wybory niebyÂły sfaÂłszowane.
A skad wiesz ???
Kamuii czasem to wyskoczysz z czymÂś jak Filip z konopii.Wybory w Polsce sÂą sfaÂłszowane, a Unii Europejskiej by to czasem trochĂŞ nie przeszkadzaÂło gdyby tak na prawdĂŞ byÂło :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Monster pisze:Dziœ rano w RadiuZET podano numer Gadu-Gadu... Lecha Wa³êsy! Oczywiœcie Pan Lech te¿ wypowiada³ siê na temat komunikatora. (..tylko kiedy bêdzie dostêpny? :P )
Dziœ w opsie na gg Lech Wa³êsa napisa³, ¿e zaprasza na numer 1980.
Taki numer to chyba w zwiÂązku z datÂą 1980 - powsatnie SolidarnoÂści.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:Dziœ w opsie na gg Lech Wa³êsa napisa³, ¿e zaprasza na numer 1980.
Taki numer to chyba w zwiÂązku z datÂą 1980 - powsatnie SolidarnoÂści.
Tak ten mumer jest w zwi¹zku z powstaniem Solidarnoœci, a Lech Wa³êsa dosta³ ten numer od producenta komunikatora. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KU***A MAÆ !!!! a jednak te sku****wysyny przeg³osowa³y 20 milionów na ¶wiatynie opatrzñosci Bozej... teraz maj± pewne ¿e ja na pewno nie zap³aæe podaktów a ponadto z dniem ostatniego egzaminu na uczelni wyjerzd¿am z kraju ...!!! d³ugo siê z t± decyzja mota³am ale teraz to jest ju¿ pewne :]

Salladynie... coÂś chyba jednak z tymi wyborami nie tak skoro gdzie nie spojrzysz to ludzie niezadowoleni z PiS i nie uÂświadczysz nikogo kto by na nich gÂłosowaÂł :] A co UE do tego ? my nie Irak zeby mieli swoich obserwatorĂłw wysyÂłaĂŚ :]
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: Salladynie... coÂś chyba jednak z tymi wyborami nie tak skoro gdzie nie spojrzysz to ludzie niezadowoleni z PiS i nie uÂświadczysz nikogo kto by na nich gÂłosowaÂł :] A co UE do tego ? my nie Irak zeby mieli swoich obserwatorĂłw wysyÂłaĂŚ :]
No tak ale to nie jest przekÂłamanie niestety ,tylko syndrom Polaka.Nie powie Âże w eliminacjach do Eurowizjii zagÂłosowaÂł na Ich Troje, nie przyzna siĂŞ Âże lubi Disco Polo i nie przyzna siĂŞ Âże zagÂłosowaÂł na ciemnogrĂłd.

Co do UE to uwierz mi Âże nie ÂłoÂżyÂła by ÂśrodkĂłw z budÂżetu i to nie z przyczyn ideologicznych tylko takich Âże gdyby to odkryÂła opinia publiczna to ludzie by chyba wyszli na ulice,bo ja teÂż bym siĂŞ w***iÂł gdyby pieniÂądze z moich podatkĂłw szÂły na paĂąstwo w ktĂłrym rzÂądzi partia ktĂłra tak naprawdĂŞ nie wygraÂła.

Kamuii przecie¿ i tak ciebie i twoich rodziców od dawna okradali.Jak nazwaÌ 22% vat jak nazwaÌ obci¹¿enia które sp³ywaj¹ na w³aœcicieli firm które chc¹ kogoœ zatrudniÌ ale koszty zatrudnienia pracownika s¹ czêsto wy¿sze od wynagrodzenia które dostaje sam pracownik.No i wreszcie jak nazwaÌ funkcjonowanie naszych wspania³ych paùstwowych molochów takich jak ZUS które stawiaj¹ sobie siedziby za ponad 100 milionów z³otych wystawne bankiety,a ludzi z zaawansowanym rakiem uznaj¹ za zdolnych do pracy :?: To jest po prostu z³odziejstwo.I nie napisze tego z wykrzyknikiem bo i tak na tych co s¹ w takich kochanych instytucjach jak ZUS nie zrobi to wiêkszego wra¿enia.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wirtualna Polska pisze:(...)

Na podpisanie paktu politycy zaprosili jedynie ekipê telewizji "Trwam" i dziennikarzy Radia Maryja. Na wieœÌ o tym dziennikarze pozosta³ych mediów zbojkotowali konferencjê, na której politycy mieli og³osiÌ swoj¹ decyzjê. Na konferencji pozostali tylko dziennikarze TV "Trwam" - inni opuœcili salê tu¿ po jej rozpoczêciu i po³o¿yli mikrofony pod drzwiami sali.

Media zachowa³y siê niekulturalnie. Trzeba bêdzie wyci¹gn¹Ì z tego wnioski - skomentowa³ to zachowanie Jaros³aw Kaczyùski, prezes PiS. Nie robiÌ im zdjêÌ! - krzyczeli fotoreproterzy, gdy politycy wyszli na korytarz. WiêkszoœÌ ekip telewizyjnych skierowa³a kamery do góry.

No i wyszÂło szydÂło z worka...Ten tekst nie pozostawia zÂłudzeĂą...

:( Mamy IV RP w ktĂłrej rzÂądziĂŚ bĂŞda Panowie KaczyĂąski, Giertych, Lepper i Rydzyk... :(

Ja nie chcĂŞ takiej Polski... :(
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tak... to jest skandal. ChociaÂż poseÂł Gosiewski powiedziaÂł, Âże Trwam pokazywaÂła jedynie "parafowanie" umowy, a nie jej podpisanie, poniewaÂż byÂło tym zainteresowane (a taki tvn24-tele informacyjne, rozumiem, Âże zainteresowane nie byÂło :wink:) No ale skoro inny poseÂł PISu powiedziaÂł, Âże wÂśrĂłd dziennikarzy sÂą "rĂłwni i rĂłwniejsi", to juÂż wszystko wiadomo....

Ale najlepszy kawaÂłek trafiÂł siĂŞ Siezieniewskiemu w Kurierze,powiedziaÂł coÂś takiego: CzĂŞÂśc dziennikarzy zbojkotowaÂła podpisanie paktu i opuÂściÂła salĂŞ. Nasza kamera zostaÂła. Ale to tylko ze wzglĂŞdu na misjĂŞ, bo my nie popieramy takiego zachowania i protestujemy.
Ciekawe czy coÂś mu za to zrobiÂą....
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka ;)

Post autor: salladyn »

A ja siĂŞ cieszĂŞ,bo ten motÂłoch ktĂłry wybraÂł PIS moÂże przejrzy na oczy,nie mam na myÂśli sÂłuchaczy "Radio Ma Ryja" bo ci sÂą niereformowalni ale tych ktĂłrzy gÂłosowali na PIS ale nieidentyfikujÂą siĂŞ z "Radio Ma Ryja".

No có¿ TVN_FAN-ie przysz³oœci¹ Polski zamiast m³odych narazie kieruj¹ "moherowe berety".Niestety nasi obywatele maj¹ dziwn¹ sk³onnoœÌ do zapominania co by³o wczeœniej.AWS rozlecia³ siê ,ludzie ukarali go ,ale ju¿ PIS czemu nie.Ma ³adn¹ nazwê wiêc w takim razie ludziom w Polsce do szczêœcia nie wiele potrzeba.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chlebo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 12:14

Post autor: chlebo »

SKANDAL!! To jest coœ niebywa³ego... Bardzo Ÿle wró¿y to nam na przys³oœÌ. Mam wra¿enie ¿e siê cofamy do czasów PRLu.

Zgadzam siĂŞ z salladynem Âże moÂże elektorat PiS-u w koĂącu przejrzy na oczy.

WiêkszoœÌ dzinnikarzy wysz³o z sali, a operatorzy kamer podnieœli kamery w kierunku sufitu. Bardzo dobrze. Jestem m³odym dziennikarzem. Sam bym tak zrobi³. Popieram was!
"wszystko mogę w tym który mnie umacnia"
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: polityka ;)

Post autor: terraX »

salladyn pisze:A ja siĂŞ cieszĂŞ,bo ten motÂłoch ktĂłry wybraÂł PIS moÂże przejrzy na oczy
Tego "motÂłochu" byÂło caÂłkiem sporo. I byli to caÂłkiem normalni ludzie, "nieskrzywieni" ideologiÂą kaczÂą. Wierzyli po prostu, Âże Ci co nie byli jeszcze u wÂładzy, zrobiÂą porzÂądek. No ale Kaczory ich oszukaÂły i oÂśmieszyÂły, podpisujÂąc pakt z SamoobronÂą/LPR.
salladyn pisze:AWS rozleciaÂł siĂŞ ,ludzie ukarali go ,ale juÂż PIS czemu nie.Ma ÂładnÂą nazwĂŞ wiĂŞc w takim razie ludziom w Polsce do szczĂŞÂścia nie wiele potrzeba.
Daj spokĂłj...nazwa PIS to pierwszy odstraszacz, bo jakie to ma konotacje?
SiÂła, wÂładza, autorytaryzm... chociaz akurat wszyscy mogÂą siĂŞ identyfikowac z ta nazwÂą, bo kto nie pragnie prawa i sprawiedliwoÂści? :?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³uchajcie jak biega³em po kana³ach i na TV Trwam zobaczy³em napis na zywo i zdjêcia z sejmy szybko prze³aczy³em na TVN24, a tam nic...wróci³em do TT a tam jakiœ ksi¹dz mi oznajmia, ¿ epodpisano pakt stabilizacyjny i to na wy³¹cznoœÌ TT....zwariowa³em. TVN24 teraz niepwoinno zapraszc polityków PiS-, Samoobrony i :PR-u, a niech id¹ do Trwam :twisted:
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŚmialiÂśmy siĂŞ wspĂłlnie ostatnio, Âże telewizja TRWAM stanie siĂŞ stacjÂą publicznÂą. To siĂŞ juÂż staÂło. :]

¯enada roku, jak dla mnie, to jest coœ bez s³ów. PiS, LPR i SRP straci³y jakikolwiek szacunek w moich oczach, takie dzia³anie jest ¿a³osne. To jest poni¿ej jakichkolwiek norm. Dziennikarze powinni zacz¹Ì protesty.

Brak mi s³ów.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kurde Trwam to nowa telewizja publiczna...no nieŸle, ciekawe co na to Kwiatkowski, z skrajnoœci w skrajnoœÌ. Ciekawe co dalej mo¿e zaczn¹ groziÌ odebraniem koncesji TVN24 je¿eli nie zrobi¹ programu "O dwóch takich co ratuja Polskê"? :lol:
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WypowiedÂź prezesa JarosÂława
Media zachowa³y siê niekulturalnie. Trzeba bêdzie wyci¹gn¹Ì z tego wnioski - skomentowa³ to zachowanie Jaros³aw Kaczyùski, prezes PiS.
dla mnie zalatuje tamtymi czasami...Smutne :roll:

Szczerze przyznam, Âże ja osobiÂście siĂŞ tego nie spodziewaÂłem-nie myÂślaÂłem, ze do tego stopnia zdolny jest PIS rozwaliĂŚ wszystko co mĂłwiÂł parĂŞ miesiĂŞcy temu !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media zachowaÂły siĂŞ niekulturalnie... Ciekawe co ma do powiedzenia na tenat swojego zachowania :?: :!: :evil:

wirtualne media pisze:Katarzyna Kolenda-Zaleska w TVN stwierdziÂła, Âże czegoÂś takiego jeszcze nigdy podczas swojej wieloletniej pracy jako sprawozdawcy sejmowego nie widziaÂła. NiezaleÂżnie, jakie siÂły polityczne dominowaÂły w Sejmie, zawsze media byÂły traktowane rĂłwno. A dziÂś media bezkrytyczne wobec wÂładzy, sÂą ewidentnie faworyzowane - stwierdziÂła dziennikarka.


To powiedzia³a na antenie TVN podczas ³¹czenia na ¿ywo w "Faktach". Niestety ma racjê... :( :( :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości