Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Krynia dziœ na nocnym posterunku, serwis o 23.30 mia³am przyjemnoœÌ ogl¹daÌ ze swoj¹ babci¹ (t¹ co ma fio³a na punkcie polityki i tvn24 :D ) i jak tylko pojawi³a siê Joasia to babcia pwoiedzia³a "Oo to jest moja ulubiona prezenterka, zobacz jaka ona ³adna i jak dobrze prowadzi wiadomoœci :) " A ¿eby potwierdziÌ t¹ tezê to Krynia poprowadzi³a serwis najlepiej jak potrafi :D Aha no i wygl¹da³a rewelacyjnie jak na t¹ porê i jak na prezenterkê tv przysta³o!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W kilku sÂłowach moÂżna to skwitowaĂŚ Blondyna wieczorowa porÂą :spiewa: :mhm: :spiewa:
Mam nadziejĂŞ ze KryĂąka nie wraca autobusami nocnymi do domu :mhm:
:mhm: :mhm:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Nika pisze:(...)jak tylko pojawiÂła siĂŞ Joasia to babcia pwoiedziaÂła "Oo to jest moja ulubiona prezenterka, zobacz jaka ona Âładna i jak dobrze prowadzi wiadomoÂści :) "(...)
No to muszê powiedzieÌ, ¿e ja mia³em ostatnio podobn¹ sytuacjê, z tym ¿e to ja zainicjowa³em, z niek³amanym entuzjazmem: "popatrz babciu, to moja ulubiona prezenterka, jest œliczna i do tego profesjonalna!", ale moja seniorka po chwili skwitowa³a: "no taka sobie, przeciêtna" :? trochê mnie to zbi³o z tropu, no bo jak Krynia siê mo¿e nie podobaÌ? no có¿... de gustibus non disputantum est, jak mawiano od staro¿ytnoœci, ale po prostu moja, sk¹din¹d kochana i wielkiego serca babcia nie ma chyba gustu :lol:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Bedzie sie mozna napatrzec na Krynie: dzis w magazynie 24 Godziny, we czwartek i piatek. Enjoy!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Gal mam nadziejĂŞ Âże jeÂśli te informacje sÂą wiarygodne to powiesz nam z jakiego ÂżrĂłdÂła masz wiedzĂŞ o tym kiedy AsiĂŞ bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ :aniol: :aniol:
ByÂł juÂż taki jeden co wie ale nie powie i wolelibysmy aby sytuacja siĂŞ nie powtĂłrzyÂła :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

Jesli masz informacje to chetnie byÂśmy ciebie wysÂłuchali.
O Joasi niewiadomo nic wiĂŞc podziel siĂŞ z nami swojÂą wiedzÂą :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 12:33 pm ]
A moja babcia nieoglÂąda tvn24
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Gal pisze:Bedzie sie mozna napatrzec na Krynie: dzis w magazynie 24 Godziny, we czwartek i piatek. Enjoy!
DziĂŞki gal za info, no to czekamy na M24, pytanie tylko czy popoÂłudniowy czy wieczorny? Sprawdzi siĂŞ obydwa 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Bedzie sie mozna napatrzec na Krynie: dzis w magazynie 24 Godziny, we czwartek i piatek.


Pytanie; co Asia ma robiĂŚ Âże siĂŞ bĂŞdĂŞ mogÂł na niÂą napatrzeĂŚ-zwykle nie mogĂŞ siĂŞ na niÂą napatrzeĂŚ :mhm: :mhm: :mhm: :mhm: :mhm: :mhm: :mhm: :* :* [/quote][/list]
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Nika pisze:Krynia dziœ na nocnym posterunku, serwis o 23.30 mia³am przyjemnoœÌ ogl¹daÌ ze swoj¹ babci¹ (t¹ co ma fio³a na punkcie polityki i tvn24 :D )
wporzo masz babciĂŞ Nika :) moja nie cierpi polityki,TVN24 - woli seriale ;(

¿e te¿ Krynia pojawia siê tak póŸno,po Szkle Kontaktowym zwykle koùczy siê moja przygoda z TVN24 :(

Krynia w M24h?? :shock: toĂŚ to prawdziwy przeÂłom!dotychczas tylko 2 prowadzÂące,a reszta -dzÂący,-dzÂący :( i to jeszcze tacy Âśredni,oprĂłcz Rymana.uuuu poczÂątek Kryni w M24 oznacza koniec Ani Jot.w tym programie,ktĂłra prowadzi go raz na ruski rok ;)
z drugiej stroni M24h to niepowtarzalna szansa dla Kryni i mam nadziejê,¿e szybko znajdzie siê na 1 miejscu wœród najlepszych prowadz¹cych programu,bo nie widzê nikogo innego kto móg³by by siê tam znaleŸÌ zamiast jej!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Chyba spieprzylem z magazynem, ale pracuje do pt. Od grudnia juz nie ebdzie problemu 'w kotrym magazynie'
Na piekne kobiety nigdy nie mozna sie napatrzec - fakt :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

fakt :lol2:

nie bĂŞdzie problemu w ktĂłrym magazynie powiadasz...hmmmmm
myÂślĂŞ,Âże popoÂłudniowy.Ryman nie odda swojego,chyba,Âże dostanie urlop,bo przecieÂż M24h dostaÂł za Fakty...
WejÂście smoka Kryni oznacza,Âże nareszcie mniej bĂŞdzie mr Trawy Grassa i Marciniaka!
i pytanie czy owo wejœcie bêdzie mia³o wp³yw na i tak znikom¹ czêstotliwoœÌ prowadzenia M24 przez Aniê Jot. ....

Gal,w grudniu zobaczymy,czy miaÂłeÂś racjĂŞ :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Nie chodzilo mi o to, ze nie bedzie problemu w korym, bo bedzie w kazdym, ale dlatego, ze - jak sadze - bedzie tylko 1 magazyn i juz.
A ja tam Marciniaka bardzo lubie.

dobranoc
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czy Asia ma ukÂłady w firmie Âże ma dostaĂŚ tĂŞ robotĂŞ :mhm: :mhm: :mhm: :mhm: :mhm:
Rozumiem Âże ma siĂŞ zmieniĂŚ ramĂłwka i :mhm: jeszcze jedno pytanie do Gala ; czy tylko Asia ma prowadziĂŚ czy jeszcze ktoÂś z nowych dostapi tego przywileju .

Gal gdzie zdobyÂłeÂś te informacje :rozglada: :rozglada: :rozglada:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wporzo masz babciĂŞ Nika moja nie cierpi polityki,TVN24 - woli seriale
Ach :D te nasze babcie :D ÂŻycie bez nich byÂłoby niepogodne :) OczywiÂście masz na myÂśli te seriale, ktĂłre wolne sÂą od polityki? :D
Dla mnie tvn24 i ramĂłwka to jeden wielki serial :lol:
Krynia w M24h??
Jako prowadzÂąca? :D No, no, no, to by dopiero byÂło :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pierwszy magazyn24 i prowadzi pani pochanke-pierwsze koty za pÂłoty :mhm: :mhm: :mhm:
Nie do kÂąca chce mi siĂŞ wierzyĂŚ Âże Krynia ma prowadziĂŚ magazyn24.Jakby Gal mĂłgÂł napisaĂŚ z kÂąd ma te informacje to byÂłbym wdziĂŞczny :mhm: :mhm: :mhm:
Uwielbiam Asie i jestem zdania Âże jest dobrÂą dziennikarkÂą,widaĂŚ Âże siĂŞ dziewczyna stara,ale na taki debiut jest chyba trochĂŞ za wczesnie albo w tvn24 szykuje siĂŞ duÂże przetasowanie
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Gal pisze:jak sadze - bedzie tylko 1 magazyn i juz.
hohhoooo,to by by³a dopiero nowoœÌ,gdyby by³ 1 Magazyn :shock: na razie mo¿emy sobie pogdybaÌ i nad czym siê zastanawiaÌ,wszystko siê oka¿e ju¿ w przysz³ym tygodniu.jutro 1 grudnia,ale ten czas leci!
Black Jack '62 pisze:Ach :D te nasze babcie :D ÂŻycie bez nich byÂłoby niepogodne :) OczywiÂście masz na myÂśli te seriale, ktĂłre wolne sÂą od polityki? :D
tak wÂłaÂśnie,bez polityki :) aczkolwiek taka Plebania,no ja nie wiem czy to nie jest nieupolityczniony serial ;)
Babcie sÂą kochane :D jedne zrobiÂą na szpicach weÂłniane papucie,a drugie to biznes women,ktĂłre nie posiadajÂą w domu piecyka tylko lodĂłwkĂŞ i mimo to teÂż TVN24 nie oglÂądajÂą! :shock:
Black Jack '62 pisze:Dla mnie tvn24 i ramĂłwka to jeden wielki serial :lol:
to prawda.
czasem zastanawiam czy TVN24 to jest dla mnie tylko program informacyjny :lol2:
adam pisze:Uwielbiam Asie i jestem zdania Âże jest dobrÂą dziennikarkÂą,widaĂŚ Âże siĂŞ dziewczyna stara,ale na taki debiut jest chyba trochĂŞ za wczesnie albo w tvn24 szykuje siĂŞ duÂże przetasowanie
dlaczego za wczeœnie? :> a co ma czekaÌ do 40stki? :> :> Wtedy to i mo¿e Fakty jej zaproponuj¹ poprowadziÌ.Fakty g³ówne s¹ prowadzone w konkretnym przedziale wiekowym i to nie ulegnie raczej zmienie.przecie¿ Anita mia³a prowadziÌ g³ówne wydanie i co?zamiast 25 min.ma 12œcie w FP,ale to oczywiœcie tak stricte nie by³o zale¿ne od wieku.
adam pisze:Czy Asia ma ukÂłady w firmie Âże ma dostaĂŚ tĂŞ robotĂŞ
myœlê,¿e to normalny awans zawodowy,albo przysz³y m¹¿ Kryni pracuje w TVN na wysokim stanowiku :ban: o nepotyŸmie w TVN nie ma mowy :devil:

ale tak na powaÂżnie teraz : wierzĂŞ w talent dziennikarski i moÂżliwoÂści Kryni i choĂŚby tylko dlatego,Âże to wszystko posiada,powinna dostaĂŚ M24h 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości