Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 5:30 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 5:34 pm ]
ok, juz ostatnie:)Obrazek
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:brawa: Brawo, brawo :brawa:

Ale jakÂżeÂś Ty dostaÂł siĂŞ dziÂś na rynek? :shock: miaÂłeÂś wejÂściĂłwkĂŞ dla V.I.P. :>

No i jak rozpoznaÂłeÂś z takiej odlegÂłoÂści, Âże to Agata tam na tym strychu? :shock: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
nika - juÂż za 4 lata, juÂż za 4 lata :hahaha: zobaczysz Sidorkiewicza w serwisach :devil:
Mo¿e i go zobaczymy (pomimo,¿e nadal nie wiem, który to jest), ale najpierw lata œwitlne przed nim pojawi siê Agata, jasny gwint musi byc jakieœ spójne i logiczne wyt³umaczenie dlaczego TVN24 nas tak urz¹dzi³a w dniu, w którym najbardziej jej oczekiwaliœmy, jeszcze jedna szansa za pó³ godziny, a potem to nasz najczarniejszy scenariusz sie sprawdzi: Agaty nie bêdzie w szkie³ku w tak uroczystym dniu obchodzonym w P-niu. :evil:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Black, co do zdjec... no ma sie to oko :D a na rynek bylo sie ciezko dostac, ale wszedlem bokiem od fary i stalem na krzesle w ogrodku piwnym na narozniku rynku i woznej :lol: BOR-owiki dziwnie patrzyli ale co mi tam:) Ujrzalem 'Piekno' w tym oknie:*
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:Black, co do zdjec... no ma sie to oko :D a na rynek bylo sie ciezko dostac, ale wszedlem bokiem od fary i stalem na krzesle w ogrodku piwnym na narozniku rynku i woznej :lol: BOR-owiki dziwnie patrzyli ale co mi tam:) Ujrzalem 'Piekno' w tym oknie:*
Brawo Wojtek! Na tej ostatniej fotce wydaje siĂŞ jakby Agata patrzyÂła siĂŞ prosto w TwĂłj obiektyw :)
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

kurcze, a ja mialem twarz zaslonieta aparatem :D szkoda, moze by sie zakochala we mnie od 1-szego wejrzenia? :lol:
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Juhhu jest i AGATA! w raporcie prowadzonym miĂŞdzy innymi przez AnitĂŞ. Toc to creme de la creme dla Blacka :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

HURRA, HURRA, HURRA !!! Niebiosa nas wyskuchaly:) Zaraz cos nieudolnie wlepie:)

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 8:17 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 8:22 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 8:45 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 8:47 pm ]
Obrazek
niech zyja redakcje lokalne:)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A :D To juÂż wszystko jasne :D WchodzĂŞ do pokoju po dwudziestej a tam Black leÂży nieprzytomny :lol2: PomyÂślaÂłam, Âże Agata byÂła w raporcie i nie myliÂłam siĂŞ :lol2:

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 9:18 pm ]
Zapomnialam ..... Wojtek, gratulujê fotki :brawa: tej z go³êbnika :lol2: Chyba ciep³o mieli pod tym dachem :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Funckyrella pisze:A :D To juÂż wszystko jasne :D WchodzĂŞ do pokoju po dwudziestej a tam Black leÂży nieprzytomny :lol2: PomyÂślaÂłam, Âże Agata byÂła w raporcie i nie myliÂłam siĂŞ :lol2:

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 9:18 pm ]
Zapomnialam ..... Wojtek, gratulujê fotki :brawa: tej z go³êbnika :lol2: Chyba ciep³o mieli pod tym dachem :devil:
Funckyrella, bardzo dziekuje,dziekuje :D Postaram sie o kolejne w przyszlosci :spiewa:

P.S.Co Cie laczy z Blackiem? :roll:
niech zyja redakcje lokalne:)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MoÂże opowiedzcie coÂś o tej relacji :>

Kto rozmawiaÂł z AgatÂą (mam nadziejĂŞ, Âże Anita :lol2: ), o czym mĂłwiÂła? :D
P.S.Co Cie laczy z Blackiem?
Wielkie uczucie :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

P.S.Co Cie laczy z Blackiem?
Wielkie uczucie :P[/quote]

mhm.... :mhm: :mhm: :mhm: to albo tolerujesz bigamie, albo lubisz trojkaty :devil: (to a propos Jego-Waszej milosci do Agatki T.) :D

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 9:58 pm ]
A kto rozmawial z Agata- masz odpowiedz 8) Obrazek
niech zyja redakcje lokalne:)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Chyba wielokÂąty: dodaĂŚ KalczĂŞ, ÂŁukasika.. :devil:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


I nie moÂżna byÂło tak przez caÂły dzieĂą? :(

ps wojtek-poznan udane Âłowy tylko zwierzyna czy raczej ptaszyna wysoko :lol: Fajne fotki ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

obieÂżyÂświat pisze:Chyba wielokÂąty: dodaĂŚ KalczĂŞ, ÂŁukasika.. :devil:


ps wojtek-poznan udane Âłowy tylko zwierzyna czy raczej ptaszyna wysoko :lol: Fajne fotki ;)
No za to Ty masz fajniejsza jakosc fotek z TV:) Ja pstrykalem aparatem po ekranie,dlatego takie fale :P Nie mam programu w kompie do odtwarzania TV niestety :(
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Agata - cudo :P Wygl¹da³a przepiêknie ton¹c w tym pó³mroku :P Znowu musia³a jednak mierzyÌ siê z ha³asami wokó³ niej - to jest jej chyba pisane :D Ale radzi³a sobie bardzo dobrze, a jej relacja przeplata³a siê z krzykiem, trzaskiem i wrzaw¹, które dzia³y siê tu¿ za jej plecami :D A jak poradzi³a sobie z t¹ wpadk¹, kiedy zamiast planowanego materia³u wyemitowano czarn¹ planszê :devil: Profesjonalnie wyt³umaczy³a wszystko widzom i zrelacjonowa³a to, czego nie by³o, a mia³o byÌ :D Zuch dziewczynka :D
Kto rozmawiaÂł z AgatÂą (mam nadziejĂŞ, Âże Anita ),[...]
Nie, nie Anita :lol2: Grass :lol2: Anita po ³¹czeniu z Agat¹ mia³a niezbyt zadowolon¹ minê :uhh: :lol:
o czym mĂłwiÂła?
O lÂądowaniu promu Discovery :devil: ;)
;) o tej waÂżniejszej, czĂŞÂści obchodĂłw, czyli mszy i przemĂłwieniach prezydentĂłw :D
Funckyrella pisze:
P.S.Co Cie laczy z Blackiem?
Wielkie uczucie :P
Patologiczne :devil: Od koÂłyski :devil: ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 23 gości