POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

No pawell jak moÂżesz ÂżartowaĂŚ ze stacji pana Solorza!?
Jak oni mogliby sobie pozwoliĂŚ na to, Âżeby nie byÂło kolejnych edycji ,,Baru'' :!: PrzecieÂż to Âśmieszne :lol:
-----
----
--
-
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż bĂŞdzie "Bar 7 - Âświat".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:PrzecieÂż bĂŞdzie "Bar 7 - Âświat".
:shock: no to juÂż lekka przesada. 7 edycji bez przerwy to naprawdĂŞ zrobiÂło siĂŞ nudne. :? Ciekawe na jakiej stacji bĂŞdzie pokazywany ten "Bar" TV4 czy polszmacie ?? :? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

a moÂże otworzÂą nowy kanaÂł Bar TV
-----
----
--
-
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Za Âśladem TVN-u

Post autor: FAN_TVN »

TVN niew¹tpliwie pod wzglêdem programów jest najlepsz¹ stacj¹ w Polsce. Gdy zakoùczy³y siê ,,Dzieciaki z klas¹'', które by³y bardzo lubiane i popularne, Polsat zdecydowa³ siê zrobiÌ podobny teleturniej. Lecz oczywiœcie wprowadzili kilka drobnych zmian. Nie wiem czy ,,Eureko ja to wiem'' cieszy siê du¿¹ popularnoœci¹, ale chyba nie wiêksz¹ ni¿ ,,Dzieciaki z klas¹''.

Dziœ prze³¹czy³em z ,,Uwagi'' na koùcówkê ,,Rodziny zastêpczej''. Gdy polecia³y napisy us³ysza³em g³os lektora Polsatu, który coœ zapowiedzia³ i prosi³ aby zostaÌ z Polsatem. :mad: Oczywiœcie pomys³ wziêty z TVN-u, TVP2 zrobi³o te¿ to samo co Polsat. Ale nic dziwnego. Mo¿na powiedzieÌ, ¿e TVN jest tak jakby ,,nauczycielem dla innych stacji''. Gdy by³em w studiu TVP, w studiu newsowym by³ w³¹czony oczywiœcie TVN i TVN24.
-----
----
--
-
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:PrzecieÂż bĂŞdzie "Bar 7 - Âświat".
Informacje dotyczÂące ewentualnej siĂłdmej edycji nie zostaÂły jeszcze potwierdzone. A tym bardziej nie wime, skÂąd Marcin wymyÂśliÂł sobie podtytuÂł "ÂŚwiat".
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

Polsat nieudostêpnia ,,zdjêÌ z anteny'' tak jak np. na tvn.tivi.pl mo¿na wejœÌ w ,,Na ¿ywo''. Ale mo¿e ktoœ ma capsy z ,,Wydarzeù'' i je tutaj wstawi?? Chcia³bym zobaczyÌ jak to wygl¹da w Polsacie...
-----
----
--
-
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A Ty jak sÂądzisz :> skÂąd tvn ma te programy ? wymysliÂł je :smiech:
jedzie na licencji zachodnich kolegĂłw...
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak TVN ma przewaÂżnie programy na licencji no ale teraz samemu tak wymyÂślic i zeby to byÂło fajne to nie tak Âłatwo. :wink: No ale FAN'owi_TVN chodzi pewnie o to ze jak sie pojawiÂł teleturniej "Dzieciaki z klasÂą" to inne stacje zobaczyÂły ze ten program odniĂłsÂł sukces i chciaÂły mieĂŚ coÂś podobnego u siebie. I tak na polszmacie mamy "Eureko ja to wiem" a na TVP 1 czy 2 "BurzĂŞ mĂłzgĂłw". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

ObrazekObrazekObrazek

Wczoraj w programie Tomasza Lisa ,,Co z tÂą PolskÂą'' goÂściem byÂł m.in. Andrzej Lepper, ktĂłry (tu cytat) ,,ByÂł zaskoczony wypowiedziÂą Jana Rokity w TVN''. Tomasz Lis od razu poprawiÂł Leppera na TVN24. Tak wiĂŞc trzy razy uÂżyto nazwy TVN. JuÂż kilka razy tak byÂło, np. gdy goÂściem byÂł Krzysztof Rutkowski, Wtedy Lis siĂŞ go zapytaÂł ,,Czy byÂło kryminalnie'' na to Rutkowski ,,Kryminalnie to bĂŞdzie w TVN''.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pare razy juÂż w tym programie padaÂła nazwa TVN. :D Np. jak goÂścili u Lisa dziennikarze i wÂśrĂłd nich byÂł Piotr Najsztub (wtedy jeszcze prowadziÂł "Najsztub Pyta") i tam Lis cos powiedziaÂł zwiÂązanego z TVN. Nie pamiĂŞtam tego dokÂładnie. :roll:

P.S. Piotrku_1992 po co dajesz te zdjĂŞcia ?? :> PrzecieÂż kaÂżdy wie jak wyglÂąda Tomasz Lis, jak wyglÂąda logo TVN no i jak wyglÂąda Andrzej Lepper... :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Czy wiecie moÂże jaka grupa przygotowaÂła oprawĂŞ graficznÂą i muzycznÂą oraz studio ,,Wydarzeniom'' Polsat :?: Chyba jest to ta sama grupa, ktĂłra pracowaÂła nad amerykaĂąskÂą stacjÂą ABC. Tylko jak ona siĂŞ nazywa???
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:Czy wiecie moÂże jaka grupa przygotowaÂła oprawĂŞ graficznÂą i muzycznÂą oraz studio ,,Wydarzeniom'' Polsat :?: Chyba jest to ta sama grupa, ktĂłra pracowaÂła nad amerykaĂąskÂą stacjÂą ABC. Tylko jak ona siĂŞ nazywa???
MogÂłes to napisac w tym temacie>>> http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... &start=240 ten temat jest o "Wydarzeniach" a odpowiadajÂąc na twoje pytanie daje ci strone>> http://www.viaworldwide.net tej firmy ktĂłra wykonaÂła oprawĂŞ dla serwisu informacyjnego polszmatu i TV 4.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W piÂątek zauwaÂżyÂłem ze na polszmacie pojawiÂł siĂŞ nowy (i chyba jedyny w tej stacji) teleturniej interaktywny. "Dziewczyny w bikini". :lol: :lol: :lol:

Tak to wyglada:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak, te¿ mia³em przyjemnoœÌ ogl¹daÌ te 'bogini w bikini'.

Oprawa graficzna i konkursy strasznie mdÂłe i niejakie - czego nie moÂżna powiedzieĂŚ o paniach prowadzÂących (albo przynajmniej jednej, ktĂłrÂą ja widziaÂłem - i nie jest to ta na zdjĂŞciu niÂżej) ktĂłre ledwo-ledwo potrafiÂą coÂś od siebie powiedzieĂŚ. "Moi drodzy, MOI DRODZY!! Kalkulatory w dÂłonie i liczcie. WysÂłajcie esemesy, ale nie z kalkulatorĂłw hÂłehÂłehÂłe". ÂŚmiech pierwsza klasa. No i to energiczne wymachiwanie swojÂą blond czuprynÂą i cyckami. ;]

Fajnie tak sobie przed snem poprawiĂŚ humor. Ubaw po pachy, polecam kaÂżdemu ;P

A zaraz po tym pasujonujÂącym teleturnieju leci coÂś w stylu 4fun.tv - tj. czat - 3 okienka SMS, moderator. "Love tv" to siĂŞ nazywa chyba.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości