Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

wiem tyle.
zastanawiam siĂŞ, czy sam je robiÂł, czy dostaÂł screeny od innych.
...and a Happy New Year!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Say_No_To_Compromise pisze:wiem tyle.
zastanawiam siĂŞ, czy sam je robiÂł, czy dostaÂł screeny od innych.
jak widaĂŚ tego o ktĂłrym mĂłwiÂłaÂś dostaÂł od usera "anialek" ;)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

SÂłuchajcie juz powoli mnie zaczyna denerwowac to co od paru dni dzieje siĂŞ na wadku Justyny Pochanke. Po kaÂżdych "Faktach" zadra albo kto inny pisze, Âże styÂśka jest homofobiczna na przykÂład pokazuje np. ozdobnik z "FaktĂłw" to nie ztyÂśka ustala te ozdobniki ani ona nie odpowiada za to, Âże np. BÂłaszkowski zrobi taki czy inny materaiÂł. djacie jej Âżec a takie uwagi piszcie w wÂątku o homofobicznych faktach a nie u styski. Z gĂłry dziekiuje
Wróciłem!!
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

a co za ró¿nica :?: :?
...and a Happy New Year!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no bo te pousty zasmiecajÂą ten watek, tekstami np "KaczyĂąski jest homofobem" co mnie...obchodzi kaczyĂąski
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To za³ó¿cie sobie do cholery temat o Kaczyùskim i tam o nim rozmaiwjacie. I nie stwierdzaj, ¿e nie da siê ukryÌ, ¿e Kaczyùski jest kretynem, bo nie ka¿dy tak s¹dzi. Jeœli ty tak s¹dzisz to daj dopisek "Moim zdaniem". :]
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

JeÂśli StyÂśka w wydaniu, przy okazji tematu o Paradzie, wali homofobicznÂą biaÂła, to wybacz, ale nie robimy jej tu laurki (przy caÂłej mojej sympatii do tej osoby). Po innych jedziemy jak po starych szmatach, wiĂŞc jeÂśli Justynie zdarzy sie wpadka, a za takÂą uwaÂżam stronnicze przedstawienie tematu parady- od tego jest forum, Âżeby napisaĂŚ o tym.
Zgadzam siĂŞ, Âże za offtopy o materiale BÂłaszka czy ozdobniku nie powinny byĂŚ w tym temacie, ale widzisz- to jest cena sÂławy, ktĂłrÂą przysparza prowadzenie programu tj. Fakty. NiektĂłrzy poprostu myÂślÂą, Âże StyÂśka siedzi od 6 rano, monci materiaÂły, robi ozdobniki, a potem jeszcze moÂże sama miksuje sobie obraz (taa, pewnie pod stoÂłem ma mikser wizyjny, wciska palcami u nĂłg przyciski :evil2: ).
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze:NiektĂłrzy poprostu myÂślÂą, Âże StyÂśka siedzi od 6 rano, monci materiaÂły, robi ozdobniki, a potem jeszcze moÂże sama miksuje sobie obraz (taa, pewnie pod stoÂłem ma mikser wizyjny, wciska palcami u nĂłg przyciski :evil2: ).
tak to robiÂł......Tomasz Lis.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

PiszĂŞ to w tym temacie poniewaÂż nie chcĂŞ zakÂładaĂŚ nowego a ostatnio coraz bardziej razi mnie jedna istotna jak dla mnie rzecz.
Otó¿ b³êdy !! Ostatnio jest tragicznie !! Niektóre posty to a¿ naprawdê ciê¿ko przeczytaÌ takie tam s¹ proste b³êdy ortograficzne !! Drodzy forumowicze-wiêkszoœÌ z Was chce byÌ po skoùczonej szkole dziennikarzami - ale naprawdê z tak¹ ortografi¹ to bêdzie ciê¿ko Wam na studiach humanistycznych skoùczyÌ pierwszy rok nauki :? Naprawdê !!

Nie mam zamiaru siĂŞ tutaj wymÂądrzaĂŚ czy pisac jaki to ja mÂądry nie jestem - ale wiem jakie zasady obowiÂązujÂą na studiach i niestety jeÂżeli nie przyÂłoÂżycie siĂŞ do normalnego pisania to niestety nie macie tam szans !!
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Chyba nie myÂślisz o mnie :x .
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy to jest w tej chwili istotne?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Po co pisaæ ogĂłlnie, jak do tych ktĂłrzy "wal¹ byki" i tak to nie dotrze, a ci co pisz¹ w miarê dobrze poczuj¹ siê ura¿eni :?: :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ci co pisz¹ w miarê dobrze to wiedz¹, ¿e to nie do nich.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja siê staram pisaæ poprawnie czasem nie wychodzi np kiedyœ napisa³em D¿yzga zamiast Drzyzga :lol: no ale nie bede tutaj przy komputerze siedzia³ ze s³ownikiem i sprawdza³ przez jakie Ăł-u,¿-rz sie pisze dany wyraz ale jednak jak ktoœ zobaczy u mnie b³¹d mo¿e mi zwrĂłciæ uwagê :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ja czasami gdy widzê wyraz i nie zabardzo podoba mi siê jego 'wygl¹d' pod wzglêdem poprawnoœci ortograficznej sprawdzam sobie w s³owniku na http://www.pwn.pl i po k³opocie - jestem pewien czy mi siê tylko zdaje czy jednak wkrad³ siê b³¹d ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości