Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Serwis w Poranku o 11:30- jedna informacja :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z założenia ma to być teraz luźne pasmo wakacyjne, a jak widzę tych spiętych i nienaturalnych prowadzących, bez jakiegokolwiek poczucia humoru, to natychmiast wyłączam odbiornik. :roll: Sztuczne rozmowy i głupie pogaduszki przy pogodzie oraz brak pomysłu na zapowiedzi - tego się nie da oglądać! :nie:
Nie podoba mi się też to ich oddzielne studio. O wiele bardziej pasuje koncepcja Kuźniara, który wszystkich chciał łączyć przy jednym stole. :spiewa: Wtedy chociaż można było pożartować i pozaczepiać. :twisted:
Szkoda, że Jarosław ma urlop teraz, gdy na ogół ma się więcej czasu na pooglądanie TV i miłe rozpoczęcie dnia. Jako kawaler, mógłby wypoczywać np. w kwietniu. :x
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

O a ja mam troche odmienne zdanie :lol2: Co do głupich pogaduszek, Kuźniar jest mistrzem w infantylnych i mało lotnych przytykach i 'żarcikach' wobec załogi. Na początku mi się to nawet podobało, teraz jest tak drażniące, że jakoś w ogóle nie mam ochoty tego pana oglądać.
Porada nie jest spięty, według mnie jest strasznie wyluzowany. Ale to wtrącanie przez niego różnych anegdotek i jego komentarze są jak dla mnie mało interesujące :uhh:
Wielka szkoda, że Anita już się wycofała z Poranka, było konkretnie, bez zbędnych efektów specjalnych, profesjonalnie i z klasą. A co do tego studia, to tez mi się ono nie podoba, ale w sumie na wakacje można znieść taką odmiane.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze: Na początku mi się to nawet podobało, teraz jest tak drażniące, że jakoś w ogóle nie mam ochoty tego pana oglądać.
Już tych uszczypliwości raczej nie stosuje. Teraz - jak to mówi w wywiadach - bawi się z innymi, wspólnie żartując. Wszystkie fanki Kuźniara mawiają, że gdy on prowadzi Poranki, to zupełnie inaczej wygląda cały dzień. :spiewa: Coś w tym jest. :D
Porada nie jest spięty, według mnie jest strasznie wyluzowany.
Porada - jak dla mnie - jest irytujący. Często rzuca jakimiś dennymi cytatami z filmów lub książek science fiction. Nie wspomnę już o drętwym Jaconiu, który zamiast budzić, usypia. Lubię obu Panów, ale uważam, że to nieodpowiednie dla nich miejsce. Chętnie bym zobaczył natomiast po Anicie, Anię Kalczyńską. :lol2:

Teraz z innej beczki. :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... omorza.htm
Nie wiem, dlaczego czytając ten artykuł przypomniał mi się dawny program ''Lato z Jedynką''. :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Ja też mam dość poranka z Poradą wczoraj oglądałem cały poranek ze względu na Anetę, myślałem, że nie wysiedzę tam a pogoda jest najgorsza i te "pogaduszki" Nie to co Jarek.... gdyby prowadził Jarek to mógłbym oglądać o 5:55 do 19 bo on wie co to formuła wakacyjna a nie to co Porada. Całe szczęście, że już nie ma Wener w poranku :rydzyk:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Poranek TVN24

Post autor: TVN_FAN »

piotrek888 pisze:(...) Całe szczęście, że już nie ma Wener w poranku :rydzyk:
Czyżbyś porównywał Poradę do Anity ?? :? Jeżeli tak to jak dla mnie wyjątkowo nieudane porównanie...
ZIMA
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Nie porównuję Anety i Kuby tylko mówię że lepiej, że jej nie ma bo mi się osobiście nie podobało jak prowadziła poranek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Porada - jak dla mnie - jest irytujący. Często rzuca jakimiś dennymi cytatami z filmów lub książek science fiction. Nie wspomnę już o drętwym Jaconiu
Taa jest irytujący nawet bardzo, w ogole jak czasem wyskoczy z jakimś komentarzem... :D
Ale ogolnie gospodarze poranka jakoś mi nie odpowiadają- ani Porada, ani Jacoń, o Kuźniarze już nie wspominając. Całe szczęscie prezenterzy serwisów w poranku trzymają fason.
Chętnie bym zobaczył natomiast po Anicie, Anię Kalczyńską.
A no Ania Kalczyńska na pewno poradziłaby sobie świetnie i Poranek wyglądałby zupełnie inaczej :D
No ale ona jest gwiazdą tvn24, prowadzenie 'Polski i swiata' to z pewnością większy prestiż niż poranek.
Woitush
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 01 sie 2008, 03:09

Re: Poranek TVN24

Post autor: Woitush »

A tam... Uczepiliście się Porady i tyle :) Według mnie dobrze prowadzi poranek, wprowadza trochę luzu i ogólnie jest spoko. Pan Kuźniar również ciekawie prowadzi poranek, chciałbym zobaczyć w poranku ich obu naraz :lol2: :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Poranek TVN24

Post autor: Marcin »

Przecież nie raz byli razem - gdy Porada prowadził serwisy.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Poranek TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Dla mnie Poranek wygląda najlepiej jak: prowadzi go Anita (niestety już nie prowadzi :ech: ), serwisy w wykonaniu Krzysia G., pogoda - tu wszyscy mi odpowiadają, sport: Sergiusz, a Gosć Poranny prowadzi Kajdanowicz. :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Prowadzący-Jarosław Kuźniar Serwisy: Aneta Dawidzińska (niestety była) Marta Kuligowska ( wkrótce). Pogoda: Tomasz Wasilewski,Maja Popielarska Sport: Sergiusz Ryczel

Dowidzenia dla poranka: Agata Tomaszewska w serwisach. Jako reporterka jak najbardziej bo w tej roli się sprawdza świetnie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Nowa czcionka w czasie przedstawienia informacji, które będą w serwisie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Poranek TVN24

Post autor: Greg Haus »

Świetnie wygląda te nowe 'urządzonko' - jak mówi o nim Jarek Kuźniar :D Super prezentuje się teraz maile, zdjęcia, przegląd prasy! Znów brawa dla tvn24 :brawa:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: ~ »

Jestem mile zaskoczony. Już nie będzie słychać szelestu gazet i nie trzeba będzie czekać aż Kuźniar przewróci na odpowiednią stronę :).
No i makulatury mniej będzie. ;) Ciekawe czy zrezygnowali już z autorskiego przeglądu prasy..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość