Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

PrzyznajĂŞ, Âże Anita w Poranku prezentuje siĂŞ efektownie. PatrzyÂłam na niÂą z lekkÂą zazdroÂściÂą. Ahh, chciaÂłoby siĂŞ mieĂŚ w posiadaniu takie nogi i w ogĂłle figurĂŞ. Jako prowadzÂąca tego typu program (wszystko na to wskazuje) radzi sobie bardzo dobrze, choĂŚ uwaÂżam, Âże takiej klasy dziennikarka nie powinna maczaĂŚ nawet stĂłp w tak pÂłytkim programie. Ale to przecieÂż takÂże moÂże byĂŚ traktowane jako przygotowanie, jako nowe doÂświadczenie, ktĂłre kiedyÂś moÂże wykorzystaĂŚ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZazdroÂśnica :wink: :lol: :lol:
A ja mogê œmia³o i z ca³¹ stanowczoœci¹ stwierdziÌ, ¿e dziœ, tak jak zreszt¹ i wczoraj, od rana mam dobry humor :smile:
Czy tvn oby nas nie rozpieszcza :?: :wink: Ju¿ zaczynam byÌ podejrzliwy :lol: Dzisiaj drugi raz w Poranku Anita, w œwietnej formie, nawet bardziej swobodna ni¿ wczoraj. Kiedyœ pisaliœcie, ¿e Anita by³a stremowana w porankach, myli³a siê, a dzisiaj by³o œwietnie. Wszystko wskazuje na to, ¿e urlop spêdzi³a na nartach, bo dziœ by³a bardzo zatroskana o los narciarzy i topniej¹cy œnieg :smile. A co mi najbardziej utkwi³o w g³owie i nie mo¿e zejœÌ z myœli? Nic z tego, co by³o w Poranku zaplanowane. Przed jednym z przegl¹dów prasy zbyt wczeœnie ''zdjêto'' plansze po reklamach i by³o widaÌ niezwyk³y, serdeczny i promienny uœmiech, jakim Anita obdarzy³a kogoœ, kto sta³ przez chwilê obok operatora kamery. To trwa³o 2 mo¿e 3 sekundy, ale by³o zjawiskowe. Nie kwestionujê tutaj czêstotliwoœci uœmiechania siê Anity w porankach, ale tamte podczas spotkaù z innymi dziennikarzami s¹ z góry zaplanowane, mo¿e trochê sztuczne, a ten by³ jak najbardziej szczery. Nic wiêc dziwnego, ¿e ten uœmiech uj¹³ mnie do tego stopnia, ¿e poœwiêcam mu tyle miejsca :smile:
Ten dzisiejszy strój - chyba pierwszy raz Anita mia³a go na sobie :?: Mogê mieÌ zastrze¿enia jedynie do koloru, podkreœla³ bladoœÌ, zw³aszcza d³oni Anity. A mo¿e to tylko w zestawieniu z wyraŸnie ''zabr¹zowion¹'' Kalczyùsk¹ Anita ''wypad³a blado'' :wink: A wracaj¹c do stroju, œwietnie skrojony, idealnie dopasowany, podkreœla³ smuk³¹ sylwetkê Anity. Ja chyba dopiero teraz uœwiadamiam sobie, zdajê sobie sprawê z tego, jaka ta nasza Anita jest wysoka! Wyros³a dziewczyna rodzicom na pociechê :smile: Dobrze, ¿e chocia¿ ten podest w miejscu, gdzie prezentowana jest prognoza pogody, zdaje siê byÌ przymocowanym na sta³e, bo teraz nikomu nie przyjdzie do g³owy ''wciskaÌ'' Anitê w jak¹œ szczelinê! Koniec z dyskryminowaniem ludzi wysokich :!: :lol: Chocia¿ z drugiej strony ¿al takiej Mai, czy Katarzyny, które stoj¹c przy Anicie siêgaj¹ jej do ³okcia i podczas rozmowy z mocno uniesion¹ g³ow¹ próbuj¹ spojrzeÌ Anicie w oczy :lol: Maciej Jab³oùski chyba jest pogodzony ze swoj¹ ''ni¿szoœci¹'' wobec Anity, dziœ tak¿e pogodny, wspólnie z ni¹ dowcipkowa³. ¯a³ujê tylko, ¿e zamiast niego nie pojawi³ siê Mêdrzejewski... mog³oby byÌ zabawniej. Ale¿ jestem okrutny, myœlê tylko o tym, ¿eby siê dobrze bawiÌ podczas ogl¹dania poranków. A przecie¿ ten program jest swoistym preludium zaplanowanego grafiku stacji, w zwi¹zku z tym poruszane s¹ najistotniejsze problemy z ca³ego dnia. Anita dobrze radzi³a sobie podczas kilku ³¹czeù. Owszem posi³kowa³a siê wczeœniej przygotowanymi notatkami, ale to by³o tylko posi³kowanie siê. Szkoda, ¿e rozmowa Anity z Wassermanem by³a tak krótka, nie mogê wiêc oceniÌ mo¿liwoœci ''wywiadowczych'' pani redaktor Werner, ale z tego co wiem, jutro ma poprowadziÌ Studio24 o 9-tej. Mam nadziejê, ¿e trafi jej siê konkretny rozmówca i poradzi sobie jak najlepiej. Trzymam kciuki mocno zaciœniête :!:
Ostatnio zmieniony sobota 18 mar 2006, 14:25 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:Maciej JabÂłoĂąski chyba jest pogodzony ze swojÂą ''niÂższoÂściÂą'' wobec Anity, dziÂś takÂże pogodny, wspĂłlnie z niÂą dowcipkowaÂł. ÂŻaÂłujĂŞ tylko, Âże zamiast niego nie pojawiÂł siĂŞ MĂŞdrzejewski... mogÂłoby byĂŚ zabawniej.
Wydaje siĂŞ mi Âże w Poranku zrezygnowano ze sportu -przynajmnije w tej ostatniej wersji, wiĂŞc nie bardzo rozumiem twoich spostrzeÂżeĂą. Fakt. program widze jak widze to raz gĂłra 2 w tygodniu bo nie mma zwyczaju zrywania siĂŞ bez powodu z ÂłoÂżeczka tak wczeÂśnie. A ktoÂś wie jaki wzrost posiada Maciek JabÂłoĂąski a jaki Anita :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Czytaliœcie dzisiejszy Fakt (str16 dó³) ?
Z dzisiejszego faktu :
WkrĂłtce Anita poprowadzi swĂłj program

SmukÂła, zgrabna, z mocnym, donoÂśnym gÂłosem. Taka jest Anita Werner (26 L) - szykowana na nowÂą gwiazdĂŞ TVN 24.
PopularnoÂściÂą ma wkrĂłtce dorĂłwnaĂŚ swojej redakcyjnej koleÂżance Justynie Pochanke (34.).
Anita poprowadzi program podobny do "24 godzin" Pochanke. Ale zamiast politykĂłw bĂŞdzie przepytywaĂŚ znane kobiety: przedstawicielki Âświata polityki, kultury, laureatki Nagrody Nobla. Aby z nimi porozmawiaĂŚ, Anita bĂŞdzie jeÂździÂła po Âświecie. Dlatego dziennikarka juÂż teraz pilnie uczy siĂŞ angielskiego.

- Tak, ĂŚwiczĂŞ jĂŞzyk - przyznaje siĂŞ nam Anita Werner. - Ale na temat programu nie mogĂŞ na razie jeszcze nic powiedzieĂŚ - dodaje.
Program jest na razie w fazie przygotowaù, st¹d tajemniczoœÌ i milczenie. Jednak gdy ju¿ ruszy i osi¹gnie sukces, AnitaWerner bêdzie mog³a powiedzieÌ, ¿e do³¹czy³a do gwiazd.
Ostatnio zmieniony czwartek 24 mar 2005, 11:27 przez LordTomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sorry, ale jak dla mnie to ona juÂż jest gwiazdÂą. :? Prowadzi przecieÂż Fakty.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Niestety nie jest ...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż jest. UdaÂło siĂŞ nawet zaÂłatwiĂŚ nowe zdjĂŞcie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Widze ze fakt jak chorÂągiewka raz Anitka nasza jest potworem z Loch Ness a teraz mega gwiazdÂą niech siĂŞ zdecydujÂą ;) pajace.

Z jednej strony fajnie Anitka pozan ciekawych ludzi popodruÂżuje sobie z drugiej jednak widaĂŚ odstawiÂła Âżycie rodzinne w odstawkĂŞ... poza tym pewnie juÂż nie bĂŞdzie Âżadnych serwisĂłw prowadziĂŚ co oznacza Âże jej umiejĂŞtnoÂści dziennikarskie pĂłjdÂą siĂŞ pasaĂŚ, bo jednak takie wywiady to nie polityka itp nikogo atakowaĂŚ nie bĂŞdzie poczyta sobie pytania z kartki typu kiedy dostaÂła pani nobla co paniÂą zainspirowaÂło itp... typowa hostessa i tyle...
PopularnoÂściÂą ma wkrĂłtce dorĂłwnaĂŚ swojej redakcyjnej koleÂżance Justynie Pochanke (34.).
Przykro bardzo przykro mi to mówiÌ ale popularnoœci¹ to moze i dorówna za to umiejêtnoœciom w prowadzeniu wywiadów nie s¹dze a jak tak dalej pójdzie to mo¿e i newsowym... bo jak nie bêdzie prowadziÌ serwisów to bêdzie ten sam poziom prezentowaÌ w Fucktach co w Poranku ale có¿ skoro wybra³a program "Misja Anita" to ¿ycze powodzenia jako fanka dalej trzymam za Anitkê kciuki i ¿ycze powodzenia ale jak narazie to s¹dze i¿ bêdziemy ¿a³owaÌ niezwyk³êgo talentu dziennikarskiego... :evil:
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A moÂże ten program bĂŞdzie nagrywany latem... Ciekawe kto bĂŞdzie w Popoludniowych...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nikt bo w tedy nie ma popoÂłudniowych ;)

faktycznie moze latem... gdyby tak by³o to sytuacja rysowa³a by siê w mniej pesymistycznych barwach ANitka bedzie mia³¹ fajne wakacje a potem wróci ;) miejmy nadziejê ¿e tak w³asnie bedzie...

moze trochĂŞ mnie poniosÂło ale poprostu przeraziÂła mnie wizja tego ze Anitka moÂże przestaĂŚ siĂŞ w newsach pokazywaĂŚ... ;/
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale newsy! Mam nadziejê, ¿e jutro jeszcze dostanê gdzieœ dzisiejszy Fuckt. Anita uczy siê angielskiego :shock: - raczej go SZLIFUJE :!: Wtórujê tym, uwa¿aj¹ ju¿ tera Anitê za gwiazdê, bo sta³a siê ni¹ ju¿ jakiœ czas temu :!: I nie s¹dzê, ¿e ten planowany program przysporzy jej popularnoœci - przykro mi. Przyznajê Ci racjê Kamuii, z tego co pisze Fakt mo¿na wywnioskowaÌ, ¿e program bêdzie formu³¹ przypomina³ ''Misjê Martyna''. To brzmi i wygl¹da tak, ¿e Anity chc¹ siê na dobre pozbyÌ z newsów :sad: Zaprzepaszcz¹ taki talent :sad: Sk¹d w ogóle pomys³ na taki program :?: Po co wydawaÌ tyle kasy (bo napewno tani nie bêdzie :smile:) na program, który obejrzy garstka ludzi :?:
Poczekajmy, zobaczymy jak siĂŞ sytuacja dalej potoczy. Ciekawi mnie jednak, czy ''Fakt'' bĂŞdzie patronem medialnym programu :lol:

OK, teraŸniejszoœÌ. Anita by³a w studio ju¿ od 7.30, mimo ¿e Poranek prowadzi³ Porada. Momentami by³o nawet zabawnie, zw³aszcza gdy Anita ziewa³a, przeci¹ga³a siê i pi³a jakiœ napój, póŸniej jogurt (chyba) :lol: Nastêpnie zniknê³a (najprawdopodobniej w charakteryzatorni) i gdzieœ w okolicach 8.30 znowu widaÌ j¹ by³o w tle, w serwisach, siedz¹c¹ przed komputerem. Przygotowywa³a siê do wywiadu z prof. Geremkiem. No i chwilê przed 9-t¹ tradycyjne spotkanie, tym razem Anity (œwie¿o wylokowanej :smile:) z niskim Porad¹ :lol: Jak¿e oni komicznie razem wygl¹dali - nie bêdê komentowa³ dalej :lol: W ka¿dym b¹dŸ razie Anita prezentowa³a siê wyœmienicie. Dziœ mog³em po raz pierwszy ogl¹daÌ pani¹ redaktor w akcji. By³o ca³kiem nieŸle. Wywiad do najciekawszych mo¿e nie nale¿a³, ale to nie wina Anity, tylko (z ca³ym szacunkiem dla prof. Geremka) goœcia. Pytania Anity by³y krótkie, ale sensowne i stanowi³y swoiste has³o, wywo³anie tematu, który rozmówca rozwija³. Anita by³a doœÌ swobodna i mia³a kontakt z rozmówc¹. Co najwa¿niejsze nie da³a siê zbyÌ pokrêtn¹ odpowiedzi¹ i powtórzy³a pytanie, na które wczeœniej nie uzyska³a zadowalaj¹cej j¹ odpowiedzi. Krótko mówi¹c: zrobi³a na mnie pozytywne wra¿enie :!: Po tych dwu Porankach prowadzonych przez Anitê i dzisiejszych ''wystêpach'' popo³udniowe sp³ynê³y po mnie jeszcze szybciej ni¿ dotychczas, chocia¿ mi³o by³o i tutuaj j¹ znów zobaczyÌ po tak d³ugiej przerwie :smile:.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie takiego fina³u, czy raczej rozwoju wydarzeù spodziewa³am siê, kiedy oswaja³am siê z obecnoœci¹ Anity w g³ównych Faktach. Pozytywnie zaaferowa³a mnie swoim profesjonalizmem, oryginalnoœci¹. W stu procentach zaakceptowa³am j¹ jak¹ dziennikarkê news'ow¹. Z dnia na dzieù coraz bardziej nie rozumiem decyzji TVN-u, ¿eby ca³kowicie wykluczyÌ Anitê ze œwiata polityki! Przecie¿ jak bêdzie jeŸdzi³a po œwiecie, to straci ca³kowicie kontakt z polsk¹ rzeczywistoœci¹! I zamiast rozwijaÌ ju¿ nabyte umiejêtnoœci zatraci je ca³kowicie. Tak samo bêdzie z tym piêknym ojczystym akcentem, który posiada - tylko tego brakowa³o, ¿eby kaleczy³a polsk¹ mowê tak, jak to czyni¹ aktualnie panie Smoktunowicz i Pochanke! A pomys³ aby w programie tym Anita rozmawia³a tylko z kobietami jest poroniony do kwadratu! Przyk³adowo (skoro Anita ma rozmawiaÌ tak¿e z ludŸmi kultury): porozmawia z Sharon Stone, a z Bono z U2 nie, bo ten drugi jest facetem, chocia¿ anga¿uje siê bardziej w sprawy globalne? Czy¿by chciano Anitê kreowaÌ na zaciêt¹ feministkê?
Sam program, a wÂłaÂściwie jego formuÂła jest chyba w fazie ,,rzucania pomysÂłami' bardziej niÂż nam siĂŞ wydaje.
Najpierw mia³ byÌ talk show w stylu Lisa, teraz w stylu Studia ,,24 godziny' Pochanke z pewnymi ró¿nicami. Za jakiœ czas oka¿e siê, ¿e Anita bêdzie ,,konkurowa³a' nie z Pochanke a z Drzyzg¹! I wtedy Fakt napisze: ,,Werner (L.27) porozmawia w toku po angielsku (i nie tylko) z politykami, sportowcami, ludŸmi kultury, laureatami Nagrody Nobla krajowymi (i nie tylko), nie tylko na tematy zwi¹zane z seksem. Znana jest ju¿ tak¿e nazwa programu: Przez l¹dy i oceany w 80 dni dooko³a œwiata z Anit¹ Werner'.

A o co tak naprawdê chodzi? O to aby raz na zawsze usun¹Ì Anitê, która jest najwyraŸniej wysok¹ przeszkod¹ dla Pochanke! Ale czy to oznacza, ¿e Anita na d³ugi okres czasu wyjedzie z Polski? Zostawi rodzinê, przyjació³?
Czy tylko w okresie wakacji nakrêci kilka wywiadów i koniec? Czy podró¿owanie bêdzie ju¿ na sta³e wpisane w jej zawód i obowi¹zki?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

DziÂś nasza Anitka wystĂŞpuje w Faktach. :)

Obrazek

Anita Werner, Fakty, 25.03.2005, TVN, copyrigt by marcin_pabianice
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WidaĂŚ najwiĂŞksi fani Anitki majÂą te same obawy ;( niestety ANitka skoĂączy jako dziennikarska hostessa :? szkoda tak wielkiego talentu.. czy ona tego nie widzi ?
PĂłjdzie siĂŞ pasaĂŚ jej piĂŞkna dykcja i straci kontakt nie tylko z newsami ale i z tym co siĂŞ dzieje w kraju... :(
program "Misja Anita" to bĂŞdzie jej upadek kto to bĂŞdzie oprĂłcz nas oglÂądaÂł ? chociaÂż moze i lepiej ze to na tvn 24 jest bo aÂż Âżal na to bĂŞdzie patzreĂŚ... a jak chcieli feministkĂŞ to trza byÂło SzczukĂŞ wysÂłaĂŚ !!!!

A dzisiaj Anitka byÂła sooper ;) szkoda ze widziaÂłam tylko koĂącĂłwkĂŞ wyglÂądaÂła piĂŞknie i prowadziÂła. A na koĂącu uÂśmiech iÂście z faktĂłw o 19.00 ;) lipiec /sierpieĂą ;)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeœli oka¿e siê, ¿e bêdzie w TVN24 tak¹ gwiazd¹ jak Justyna Pochanke, to mo¿e jak ona awansuje do Faktów g³ównych. Ona okaza³a siê profesjonalistk¹ i dosta³a siê do g³ównych. Mo¿e podobnie bêdzie z Anit¹. Nie wiecie jeszcze jaki dok³adnie bêdzie to program, a ju¿ wszystko koloryzujecie, ju¿ stwierdzacie, ¿e to upadek Anity. Prasa stwierdza wyraŸnie, ¿e Anita wyrosn¹Ì ma na gwiazdêkalibru Justyny Pochanke, wiêc raczej nie powinniœcie p³akaÌ. A, ¿e bêdzie podró¿owa³a to chyba nic z³ego jak poleci na wywiad do Celine Dion. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości