[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X FACTOR

Post autor: 3405t »

TheXF pisze:A promocja (1 z najdroższych programów) jak leżała... tak leży. :roll: Brak słów, nie rozumiem tego jak taka stacja jak TVN może położyć pałę na tę sprawę.
no faktycznie "autopromocja" znikoma :neutral:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Znikoma ilość bilboardów z "X Factorem" w dużych miastach i w gazetach związana jest ze zmianą strategii TVN-u jeśli chodzi o autopromocję. Stacja teraz bardziej postawi na promocję w internecie - o czym wspomniałem już w wątku o wiosennej ramówce TVN-u.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

Trzeciak pisze:Znikoma ilość bilboardów z "X Factorem" w dużych miastach i w gazetach związana jest ze zmianą strategii TVN-u jeśli chodzi o autopromocję. Stacja teraz bardziej postawi na promocję w internecie - o czym wspomniałem już w wątku o wiosennej ramówce TVN-u.
Z promocją internetową też nie jest zbyt dobrze. Nie mówiąc o tej telewizyjnej, która w ogóle się nie wyróżnia na tle innych ...
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Trzeciak pisze:Znikoma ilość bilboardów z "X Factorem" w dużych miastach i w gazetach związana jest ze zmianą strategii TVN-u jeśli chodzi o autopromocję. Stacja teraz bardziej postawi na promocję w internecie - o czym wspomniałem już w wątku o wiosennej ramówce TVN-u.
Może jest to zmiana strategii, ale nie pamietam billboardów, spotów reklamowych w gazetach w poprzednich dwóch edycjach, więc to żadna zmiana jeżeli chodzi o X Factor.

A gdzie w internecie mogę znaleść promocje X Factora? Są chociaż nawet na Twittere? Facebook to niewiele ponad 100,000 zwolenników, fanów. Może mnie zaskoczą za tydzien wielką internetową kampanią....
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

sb pisze:
Trzeciak pisze:Znikoma ilość bilboardów z "X Factorem" w dużych miastach i w gazetach związana jest ze zmianą strategii TVN-u jeśli chodzi o autopromocję. Stacja teraz bardziej postawi na promocję w internecie - o czym wspomniałem już w wątku o wiosennej ramówce TVN-u.
Może jest to zmiana strategii, ale nie pamietam billboardów, spotów reklamowych w gazetach w poprzednich dwóch edycjach, więc to żadna zmiana jeżeli chodzi o X Factor.

A gdzie w internecie mogę znaleść promocje X Factora? Są chociaż nawet na Twittere? Facebook to niewiele ponad 100,000 zwolenników, fanów. Może mnie zaskoczą za tydzien wielką internetową kampanią....
Dokładnie. Jeszcze się nigdy nie spotkałem z reklamą X Factora w Internecie (i poza nim), poza jednym razem (chyba rok temu) - Kuźniar wypowiadający się w reklamie przed filmikiem na YT. Fanpage na Facebooku to tragedia.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Proszę was, nie przesadzajcie. W zeszłym roku reklame X-Factora widziałem na wielu stronach internetowych w tym portalach Onet i Interia ;)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

felek pisze:Proszę was, nie przesadzajcie. W zeszłym roku reklame X-Factora widziałem na wielu stronach internetowych w tym portalach Onet i Interia ;)
Jest różnica między PROMOWANIEM PROGRAMU w czystej postaci, a wrzucaniem jakiegoś newsu (o uczestniku) lub relacji z odcinka na jakiejś stronie w sekcji showbiz~.
Ostatnio zmieniony wtorek 19 lut 2013, 00:10 przez TheXF, łącznie zmieniany 1 raz.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

TheXF pisze:
felek pisze:Proszę was, nie przesadzajcie. W zeszłym roku reklame X-Factora widziałem na wielu stronach internetowych w tym portalach Onet i Interia ;)
Jest różnica między promowaniem PROGRAMU, a wrzucaniem jakiegoś newsu (o uczestniku) lub czystej relacji z odcinka.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - ze zrozumieniem. Wierze, że wyłapiesz swój błąd :spiewa:
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

felek pisze:
TheXF pisze:
felek pisze:Proszę was, nie przesadzajcie. W zeszłym roku reklame X-Factora widziałem na wielu stronach internetowych w tym portalach Onet i Interia ;)
Jest różnica między promowaniem PROGRAMU, a wrzucaniem jakiegoś newsu (o uczestniku) lub czystej relacji z odcinka.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - ze zrozumieniem. Wierze, że wyłapiesz swój błąd :spiewa:
Od początku zrozumiałem o co Ci chodzi. W tym rzecz, że nie widziałem żadnej REKLAMY programu na onetach, a jedynie wzmianki o których napisałem. Widocznie znamy inne znaczenie pojęcia reklamy :)
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

felek pisze:
TheXF pisze:
felek pisze:Proszę was, nie przesadzajcie. W zeszłym roku reklame X-Factora widziałem na wielu stronach internetowych w tym portalach Onet i Interia ;)
Jest różnica między promowaniem PROGRAMU, a wrzucaniem jakiegoś newsu (o uczestniku) lub czystej relacji z odcinka.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - ze zrozumieniem. Wierze, że wyłapiesz swój błąd :spiewa:
Błąd czy nie, jeżeli te 'reklamy' były tak mało zauważalne, ze ja ich nie zauważyłem, a internet śledzę codziennie.. to wątpię by to była duża, czy skuteczna kampania reklamowa... nie udawaj ze nie wyglądą na to, ze 4 dni przed premierą wielka cisza!

Jak im szkoda pieniędzy, mogliby rozdmuchac jakieś plotki, by portale i brukowce sie tym zajęły 'za darmo'...
Ostatnio zmieniony wtorek 19 lut 2013, 00:21 przez sb, łącznie zmieniany 1 raz.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Tak trzymać! Widze poprawę :) Zatem szukaj banerów reklamowych w dziale show biznes, może się uda ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

W zeszłym roku ją także widziałem banery X Factor i w internecie i billboardy na ulicach, nawet w stosunkowo małych Tychach. Pamiętam go dobrze gdyż był w stylu uwczesnego spotu wiosennego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Rok temu internetowa reklama "X Factora" z Kuźniarem pojawiła się na stronie... www.tvp.info. I to nie jest żart :D.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Rok temu internetowa reklama "X Factora" z Kuźniarem pojawiła się na stronie... http://www.tvp.info. I to nie jest żart :D.
Obrazek
foto pochodzi z media2
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X FACTOR

Post autor: 3405t »

jakim gamoniem trzeba być, żeby się na coś takiego zgodzić...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości