Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No dobrze.Joasiu uwierz Nam na sÂłowo I nie prowokuj sytuacji Âżebysmy musieli to udowadniaĂŚ
Joasiu, i tak nas przetestowaÂłaÂś. JuÂż dosyĂŚ. Teraz tylko przeczytaj forum, umyj zÂąbki i od jutra zabierz siĂŞ ciĂŞÂżko do roboty :devil:
Wtedy jak byÂł dzien otwarty w Tvn24 to mĂłwiÂł,Âże nie planuje wyprowadzki z GdaĂąska WiĂŞc pewnie tam wrĂłci bo ostatnio czĂŞsto pracowaÂł wieczorami
Ale mĂłwiÂł, Âże czĂŞÂściej bĂŞdzie teÂż w Warszawie. Ale dodaÂł, Âże to zaleÂży od spraw rodzinnych. Mam nadziejĂŞ, Âże Âżona go nie puÂści :nie: :spiewa:
Mi to sie marzy Âżeby Joasia czasami dostaÂła jakiÂś taki luÂźny temat jak np Sylwia Walendowska czĂŞsto ma Bo Ona zawsze o takich powaÂżnych rzeczach mĂłwi
Ale na dziÂś waÂżne Âżeby w ogĂłle byÂła
Tak. Widok Joasi na rowerku albo w lodziarni to by byÂło coÂś :tanczy: :tanczy: 8)
O tak zrozumienie,usprawiedliwianie i przede wszystkim podziwianie to jedne z naszych podstawowych zadaĂą tu na tym wÂątku Joasiowym
Widzisz Joasiu, jakie my ciĂŞzkie zadania mamy :evil:
Musimy Cie usprawiedliwiaĂŚ i ÂświeciĂŚ za Ciebie oczami :?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Joasiu, i tak nas przetestowaÂłaÂś. JuÂż dosyĂŚ. Teraz tylko przeczytaj forum, umyj zÂąbki i od jutra zabierz siĂŞ ciĂŞÂżko do roboty
CzÂłowiek juÂż sie tak do tych prĂłb przyzwyczaiÂł,Âże uznaje to za normalne :hmm:
A tu pora najwyÂższa zmienic myslenie :aniol: Dobrze,Âże mi o tym przypomniaÂłes-dzieki ;)
Ale mĂłwiÂł, Âże czĂŞÂściej bĂŞdzie teÂż w Warszawie. Ale dodaÂł, Âże to zaleÂży od spraw rodzinnych. Mam nadziejĂŞ, Âże Âżona go nie puÂści
Chyba,Âże uÂżyje arumentu "ÂŻono,musze zostaĂŚ Âżeby wygryĂŚ taka jednÂą co zadziera nosa" :xx:
ÂŻartowaÂłem ;)
Tak. Widok Joasi na rowerku albo w lodziarni to by byÂło coÂś
Jak bedzie chcia³a coœ wymyœlic ciekawego ¿eby zaproponowaÌ redakcji niech sie do Nas zg³osi :aniol: My Joasiu mamy na Ciebie 1000 pomys³ów :P
Widzisz Joasiu, jakie my ciĂŞzkie zadania mamy
Jak chcemy w Joasiu wzbudzic litoÂśc to nie ma szans :nie:
Joasiu pozwĂłl nam chociaÂż ciebie chwaliĂŚ :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dajcie Jaconiowi ÂżyĂŚ i pracowaĂŚ :hmm:
Od rana zaczyna siĂŞ oczekiwanie -obym nie musiaÂł czekaĂŚ caÂły dzieĂą :xx:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A tu pora najwyÂższa zmienic myslenie Dobrze,Âże mi o tym przypomniaÂłes-dzieki
Nie ma za co ;)
Chyba,Âże uÂżyje arumentu "ÂŻono,musze zostaĂŚ Âżeby wygryĂŚ taka jednÂą co zadziera nosa"
ÂŻartowaÂłem
Niech ta Âżona mu da :!: :ban:
Powinna odci¹gn¹Ì zawróciÌ do Gdaùska, bo mu jeszcze woda sodowa do g³owy uderzy :spiewa:
Dajcie Jaconiowi ÂżyĂŚ i pracowaĂŚ
No niech bĂŞdzie. Ale najlepiej dla niego pracowaĂŚ w terenie :devil:
Jak bedzie chcia³a coœ wymyœlic ciekawego ¿eby zaproponowaÌ redakcji niech sie do Nas zg³osi My Joasiu mamy na Ciebie 1000 pomys³ów
Joasiu, juÂż my siĂŞ postaramy, ÂżebyÂś miaÂła tematy oryginalniejsze niÂż Sylwia. To da siĂŞ zrobiĂŚ :rozglada:
Joasiu pozwĂłl nam chociaÂż ciebie chwaliĂŚ
Joasia pochwaÂły zawsze przyjmie z godnoÂściÂą :shock:
Jak jedzie do mamusi to zawsze robi wydruki z forum i jej siĂŞ chwali jaka jest lubiana :hyh:
Od rana zaczyna siĂŞ oczekiwanie -obym nie musiaÂł czekaĂŚ caÂły dzieĂą
Ja wolĂŞ oglÂądaĂŚ od 18 Joasie prezenterke :spiewa:
Jak wyliczyÂłem wtedy Joasia jest na antenie 2h 10 min :tanczy: :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Powinna odci¹gn¹Ì zawróciÌ do Gdaùska, bo mu jeszcze woda sodowa do g³owy uderzy
Nad morzem jest sÂłona woda wiĂŞc tam mu to nie grozi :stop:
Niech kaÂżdy bierze przykÂład z Joasi-Jej nigdy woda sodowa nie uderzyÂła :nie: :klamca: :aniol:
No niech bĂŞdzie. Ale najlepiej dla niego pracowaĂŚ w terenie
Tak,tak w terenie jest tyle do zrobienia :D
Joasiu, juÂż my siĂŞ postaramy, ÂżebyÂś miaÂła tematy oryginalniejsze niÂż Sylwia
Obawiam siĂŞ ,Âże te tematy mogÂły by byĂŚ zbyt swobodne :tanczy:
Joasia pochwaÂły zawsze przyjmie z godnoÂściÂą
Jak jedzie do mamusi to zawsze robi wydruki z forum i jej siĂŞ chwali jaka jest lubiana
Mama by byÂła zszokowana :shock: Jeszcze by dokuczali Joasi z naszego powodu :rozglada: :roll:
Ja wolĂŞ oglÂądaĂŚ od 18 Joasie prezenterke
Jak wyliczyÂłem wtedy Joasia jest na antenie 2h 10 min
Teoretycznie bo musisz odj¹Ì czas jak s¹ jakies materia³y ;(
Ale tak dawno nie byÂło Joasi prezenterki :uhh:
Joasiu badz dzis prosze :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Niech kaÂżdy bierze przykÂład z Joasi-Jej nigdy woda sodowa nie uderzyÂła
Joasia jest zawsze pogodna i nigdy siĂŞ nie obnosi ze swoim gwiazdorstwem :nie: :klamca:
Obawiam siĂŞ ,Âże te tematy mogÂły by byĂŚ zbyt swobodne
To nic nie szkodni. Dla mnie to nawet lepiej :devil: :devil: :tanczy:
Mama by byÂła zszokowana Jeszcze by dokuczali Joasi z naszego powodu
Mamusia i sÂąsiadki pomyÂślaÂłyby, Âże Joasia jest bywalczyniÂą warszawskich salonĂłw i Âże jest ikonÂą seksu. Zaraz by jÂą do Siemiatycz na role sprowadziÂły :shock: :shock: :shock:
Teoretycznie bo musisz odj¹Ì czas jak s¹ jakies materia³y
Ale tak dawno nie byÂło Joasi prezenterki
Joasiu badz dzis prosze
E tam, ale jak jest Joasia, to i materiaÂły sÂą ciekawsze :devil:
No Joasia prezenterka ostatni raz byÂła pamiĂŞtnego dnia, kiedy to KuÂźniar jej nadokuczaÂł :aniol: Ale kiedy to byÂło...
Joasiu, zrób nam tê przyjemnoœÌ i b¹dŸ dziœ :rydzyk: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mamusia i sÂąsiadki pomyÂślaÂłyby, Âże Joasia jest bywalczyniÂą warszawskich salonĂłw i Âże jest ikonÂą seksu. Zaraz by jÂą do Siemiatycz na role sprowadziÂły
Myœlisz,¿e ktos postronny nie bêd¹cy w temacie czytaj¹c nasze tutaj wynurzenia doszed³by do wniosku,¿e Joasia jest symbolem seksu :shock: ¿e to wynika z naszych s³ów :shock:
Na role :devil: Chyba zagrac rolĂŞ gwiazdy - o to tak :tanczy:
E tam, ale jak jest Joasia, to i materiaÂły sÂą ciekawsze
Smiejesz siĂŞ a to jest prawda :spiewa:
No Joasia prezenterka ostatni raz byÂła pamiĂŞtnego dnia, kiedy to KuÂźniar jej nadokuczaÂł Ale kiedy to byÂło...
Ta ostatnia niedziela...
:uhh: :uhh:
Joasiu, zrób nam tê przyjemnoœÌ i b¹dŸ dziœ
JakoÂś jestem dziwnie spokojny,Âże bedzie :aniol:
Dlatego nie chce jej widziec na reporterce :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasiu dziÂś bĂŞdĂŞ jezdziÂł po Warszawie i jak bedziesz miaÂła reporterkĂŞ to moÂże siĂŞ spotkamy :spiewa: :devil:
PamiĂŞtaj aby nie zostawiaĂŚ mikrofono lokĂłwki na chodniku bo o tym napiszĂŞ :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Myœlisz,¿e ktos postronny nie bêd¹cy w temacie czytaj¹c nasze tutaj wynurzenia doszed³by do wniosku,¿e Joasia jest symbolem seksu ¿e to wynika z naszych s³ów
Na role Chyba zagrac rolĂŞ gwiazdy - o to tak
Niektórzy wyczytaj¹ lu to, co chc¹ wyczytaÌ. Zw³aszcza, ¿e jesteœmy najczêœciej przez innych b³êdnie rozumiani.
A Joasia w roli gwiazdy :?: Mam nadziejĂŞ, Âże gwiazdy tvn24, bo nie chciaÂłbym by marnowaÂła siĂŞ w jakimÂś serialu :nie: :rydzyk:
JakoÂś jestem dziwnie spokojny,Âże bedzie
Dlatego nie chce jej widziec na reporterce
Ja do 18 Joasi nie chcĂŞ widzieĂŚ :nie: :klamca:
Ma byĂŚ dziÂś prezenterkÂą i koniec :ban:
PamiĂŞtaj aby nie zostawiaĂŚ mikrofono lokĂłwki na chodniku bo o tym napiszĂŞ
Jeszcze siĂŞ okaÂże, Âże Joasia jakimiÂś brudactwami grzebie we wÂłosach :shock:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak do tej pory nie ma Joasi to trzeba czekaĂŚ do 18-tej ;(

Joasiu a ja mam ciekawe informacje na temat panĂłw piszÂących o tobie :spiewa:
-sorry chÂłopaki ale mi sie nudzi i obiecaÂłem nie dokuczaĂŚ Joasi no to bĂŞdĂŞ wam dokuczaÂł :spiewa:
Ja do 18 Joasi nie chcĂŞ widzieĂŚ
To Arczi napisaÂł :cicho: :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

sorry chÂłopaki ale mi sie nudzi
WÂłasnie o tym chcĂŞ napisaĂŚ :evil: zachowujesz siĂŞ jak dziecko dzwoniÂące dla zabawy do straÂży poÂżarnej :ban: CzÂłowiek co godzinĂŞ zaglÂąda na forum.... patrzy... ÂświeÂża informacja :tanczy: pewno Joasia siĂŞ pojawiÂła :jupi: albo jakaÂś ciekawa ploteczka na jej temat .... albo jakaÂś kolorowa gazeta opublikowaÂła urlopowe zdjĂŞcia z ukrycia :devil: ... i od razu serduszko puk,puk..... puk, puk..... puk,puk..... :aniol:
A tutaj.... po prostu koledze siĂŞ nudzi... :( ..... oj, nieÂładnie :grozi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:
sorry chÂłopaki ale mi sie nudzi
WÂłasnie o tym chcĂŞ napisaĂŚ :evil: zachowujesz siĂŞ jak dziecko dzwoniÂące dla zabawy do straÂży poÂżarnej :ban: CzÂłowiek co godzinĂŞ zaglÂąda na forum.... patrzy... ÂświeÂża informacja :tanczy: pewno Joasia siĂŞ pojawiÂła :jupi: albo jakaÂś ciekawa ploteczka na jej temat .... albo jakaÂś kolorowa gazeta opublikowaÂła urlopowe zdjĂŞcia z ukrycia :devil: ... i od razu serduszko puk,puk..... puk, puk..... puk,puk..... :aniol:
A tutaj.... po prostu koledze siĂŞ nudzi... :( ..... oj, nieÂładnie :grozi:
No bo nie ma mojej Joasi i bardzo tĂŞskniĂŞ za niÂą :cicho:
Patrz Epsztajnek jak Maxxxa i Arcziego wywiaÂło :shock:
Joasia i ja juÂż trochĂŞ mamy dosyĂŚ wymyÂślania tych ploteczek :neutral: juÂż chyba JoasiĂŞ o wszystko posÂądziliÂśmy :devil:
Nikt ze znajomych Joasi nie chce co kolwiek napisaĂŚ ;(
Albo Joasia wcale nie ma przyjacó³ i nikt jej nie lubi :shock: bo jakby mia³a to ktoœ by coœ napisa³/a :shock:
Tak mi szkoda z tego powodu Joasi ;( :spiewa:
Joasiu jak bêdziesz mi³a dla ludzi no to bêdziesz mia³a przyjació³ :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

adam pisze: No bo nie ma mojej Joasi i bardzo tĂŞskniĂŞ za niÂą :cicho:
Patrz Epsztajnek jak Maxxxa i Arcziego wywiaÂło :shock:
Joasia i ja juÂż trochĂŞ mamy dosyĂŚ wymyÂślania tych ploteczek :neutral: juÂż chyba JoasiĂŞ o wszystko posÂądziliÂśmy :devil:
Nikt ze znajomych Joasi nie chce co kolwiek napisaĂŚ ;(
Albo Joasia wcale nie ma przyjacó³ i nikt jej nie lubi :shock: bo jakby mia³a to ktoœ by coœ napisa³/a :shock:
Tak mi szkoda z tego powodu Joasi ;( :spiewa:
Joasiu jak bêdziesz mi³a dla ludzi no to bêdziesz mia³a przyjació³ :D
SÂądzĂŞ, Âże Joasie moÂżna byÂłoby jeszcze o pare rzeczy oskarÂżyĂŚ.
W tej chwili nie mam weny, nie przychodzi mi do gÂłowy nic oryginalnego :neutral:

MyÂślĂŞ, Âże Joasi przyjaciele sÂą po prostu lojalni i nie chcÂą o niej nic wypisywaĂŚ po necie :spiewa:
A Joasia za przyjaciela zawsze moÂże mieĂŚ mnie. Joasiu, pamiĂŞtaj, jeÂśli tylko masz jakiÂś problem, zgÂłoÂś siĂŞ do mnie. JakoÂś razem wszystko przetrwamy :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

SÂądzĂŞ, Âże Joasie moÂżna byÂłoby jeszcze o pare rzeczy oskarÂżyĂŚ.
W tej chwili nie mam weny, nie przychodzi mi do gÂłowy nic oryginalnego
Ale jak pojawi siĂŞ w gÂłowie to koniecznie siĂŞ z nami tym podziel :devil:
MyÂślĂŞ, Âże Joasi przyjaciele sÂą po prostu lojalni i nie chcÂą o niej nic wypisywaĂŚ po necie
czyli Âże sie bojÂą :spiewa: jak mozna sie baĂŚ takiej niewysokiej sÂłodkiej istotki :spiewa:
A Joasia za przyjaciela zawsze moÂże mieĂŚ mnie. Joasiu, pamiĂŞtaj, jeÂśli tylko masz jakiÂś problem, zgÂłoÂś siĂŞ do mnie. JakoÂś razem wszystko przetrwamy
Joasiulcia juÂż dobrze wie Âże na mnie moze zawsze liczyĂŚ-oprĂłcz pieniĂŞdzy oczywiÂście :spiewa: :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale jak pojawi siĂŞ w gÂłowie to koniecznie siĂŞ z nami tym podziel
Ok. Mam nadziejĂŞ, Âże JoaÂśka teÂż doda mi jakichÂś powodĂłw, zainspiruje do wymyÂślenia jakiejÂś ploty :devil:
czyli Âże sie bojÂą jak mozna sie baĂŚ takiej niewysokiej sÂłodkiej istotki
MoÂże Joasia ich poprosiÂła, by nic nie pisali :spiewa:
A baĂŚ to chyba nie :nie: , kto by siĂŞ tam jej baÂł....... 8)
Joasiulcia juÂż dobrze wie Âże na mnie moze zawsze liczyĂŚ-oprĂłcz pieniĂŞdzy oczywiÂście

A moÂże Joasiula udzielaÂłaby kredytĂłw dla fanĂłw, oczywiÂście bez spÂłacania. Tak w ramach wdziĂŞcznoÂści za wyÂświadczone przysÂługi :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 17 gości