[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Dziś o 9:00 na stroinie dziendobry.tvn.pl czat z Tatianą Okupnik, a później rozmowa z nią w "Dzień Dobry TVN".
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

Jeśli dzisiaj nie zostanie odświeżona strona programu. to TVN poniósł na tym polu klęskę wizerunkową.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

z czatu ddtvn
Obrazek
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Na stronie przerwa techniczna. "Ulepszamy serwis" :D
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

bartek09 pisze:Na stronie przerwa techniczna. "Ulepszamy serwis" :D
Już :)

Przy okazji:
http://dziendobry.tvn.pl/video/rusza-no ... 77431.html
Ostatnio zmieniony sobota 23 lut 2013, 13:31 przez TheXF, łącznie zmieniany 6 razy.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Dość ładnie wygląda strona - http://xfactor.tvn.pl/
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Takie to bidne troszkę. Może i ładne, ale brakuje odświeżonego logo i zdecydowanie za mało treści. Jak na tak duży program strona powinna trochę odróżniać się od innych stron TVN. Mam nadzieję, że chociaż po domach jurorskich pojawi się jakaś fajna belka z uczestnikami, a nie taka bida jak jest obecnie z jurorami - widać, że zdjęcia wykorzystane, znalezione gdzieś "z odzysku". W porównianiu X Factor : Mam Talent, wygrywa ten drugi serwis.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

I wreszcie Iwański uwierzył w zmiany. Nowa czołówka - ze starą muzyką, co u mnie jest na plus. Czołówka trochę różni się od brytyjskiej nie tylko widokiem na miasto ale ogólnie realizacją. Nowa scenografia, nowe belki, nowy sposób montażu. Choć te okienka średnio mi się podobają. Ale jest świeżość. Czekam na koniec przerwy!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Realizacja na bardzo duży plus! Występy bardziej śmieszne niż zachwycające - co u mnie na minus. Kazadi duzo wnosi do tego programu, tak trzymać. Wygrana z Voice pewna.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

Na pewno jest lepiej niż było wcześniej :D

scenografia -> + (wygląda to bardzo dobrze, tym bardziej przy użyciu odpowiednich lotów - mam nadzieję, że odświeżenia nie ominie również scenografia programów live)
prowadząca -> +/- (na razie ani nie zachwyca, ani nie irytuje)
'green room' -> +/- (nie wiem jak nazwać tę 'poczekalnię' ... to wszystko w niej wygląda zbyt sztucznie)
poziom wykonawców -> +/- (poczekam z oceną na kilka następnych odcinków)
montaż/zdjęcia -> - (mało co nowego ... oglądając początek dzisiejszej edycji wiele razy miałem wrażenie, że podobne ujęcia widziałem wiele razy w poprzednich edycjach - a to niewątpliwie WIELKA SZKODA - mając takie studio do dyspozycji ...)

ogólne wrażenie -> + (na pewno jest lepiej, mam nadzieję, że wraz z bootcampami, domami jurorskimi i programami na żywo wszystko będzie jeszcze lepsze :D )
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Mi się ten odcinek bardzo podobał. Realizacyjnie świetnie, cała scenografia wygląda cudownie, a największe wrażenie na mnie zrobili państwo Hyży i Grzegorz Kopyciński, gdyż zaśpiewał moją ulubioną piosenkę :) Patricia się sprawdziła i podoba mi się jako prowadząca :) Ale wykonanie "Skyfall" Tatiany niepotrzebne, oj niepotrzebne.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jak dobrze, że wywalili te beznadziejne belki. Czołówka trochę dziwna, chyba mogli wziąć tę nowszą muzykę. Scenografia fajna, to pomieszczenie przed sceną też ładnie przygotowane. Patricia ok i zgadzam się, że Tatiana mogła nie śpiewać. Ogólnie tylko czekam przez 3 już edycję na kobiecy głos z odejściem, np. Leona Lewis. I coś się doczekać nie mogę.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Po cholerę do nowej czołówki dali stare audio? lol bez sensu
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

Powiem tak - od początku przeczuwałem że dadzą starą muzykę do czołówki. Nie jest to może w 100% czołówka brytyjska (widzę nawet element z Australii :D) ale powiem że muzyka się naprawdę wkomponowała. Dużo lepiej pasuje teraz muzyka do czołówki, w zeszłych edycjach kompletnie to nie współgrało a teraz jest ok, muzyka pasuje idealnie więc tutaj nie będę narzekał.

Podobały mi się piosenki w tle całego odcinka (na początku słyszałem nawet "Up All Night" One Direction? i takie wooooow, poszli z singlem który nawet nie był wydawany co zrobiło na mnie wrażenie :D)

Patricia póki co sprawdza się fajnie, lubię babkę, nie mam zastrzeżeń, jest naturalna i tutaj będzie ok. Uczestnicy? Po 1 odcinku mamy fajny zespół, 1 oversa i 1 z grupy 16-24. Nie jest źle :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości