Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Panowie, hola, hola jak mĂłwi Wojciech ZimiĂąski :D (kto oglÂąda SzkÂło to wie o co chodzi :D )

Nie waÂżne z ktĂłrej strony KingĂŞ pokazujÂą :arrow: od gĂłry, doÂłu z prawej czy z lewej strony :P z kaÂżdej wyglÂąda Âślicznie :D
ÂŁukasz pisze:Kinga w przeciwieĂąstwie do Anity lubi takie dekolty
Kinga lubi dekolty :D oj tak ale dziÂś w popoÂłudniowych Anita teÂż sobie pozwoliÂła na trochĂŞ wiĂŞcej :devil: moÂże to nie to samo co Kinga ale...moÂże to poczÂątek :D :D
Black Jack '62 pisze:No mo¿e dziœ przesadzi³a trochê z g³êbokoœci¹ dekoltu
to chyba dobrze, nie ?? :>
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN pisze:
Black Jack '62 pisze:No mo¿e dziœ przesadzi³a trochê z g³êbokoœci¹ dekoltu
to chyba dobrze, nie ?? :>
Blacka wyraÂźnie cechujÂą skrajnie pisowskie poglÂądy. :devil:

A teraz waÂżna sprawa! :D

Czy ktoÂś nie miaÂłby ochoty na przygotowanie strony w Wikipedii o Kindze? :D Ja wczoraj prĂłbowaÂłem, ale niebardzo mi to wychodziÂło. Najpierw mieli zastrzeÂżenia do tekstu (nie wiadomo czemu - trzeba im wytÂłumaczyĂŚ, Âże nie skopiowaÂłem czyjegoÂś tekstu, bo to z tvn.tivi.pl), a potem napisali, Âże zrzut ekranu z TV teÂż nie moÂże byĂŚ, bo nie jest mojÂą wÂłasnoÂściÂą i wszystko mi usunĂŞli. :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No bo zrzutĂłw ekranu, okÂładek pÂłyt muzycznych i singli, plakatĂłw autopromocyjnych itp. w polskiej Wikipedii nie tolerujÂą. JedynÂą szansÂą na umieszczenie twarzy (i reszty) Kingi Rusin na Wiki jest zrobienie jej realnego zdjĂŞcia. GÂłupi przepis, ale nic nie poradzisz.

Co do samego artyku³u to proponuje na pocz¹tek napisaÌ ma³ego stuba w postaci "Kinga Rusin - data urodzenia - polska dziennikarka, obecnie prowadzi program Dzieù dobry TVN wspólnie z Marcinem Mellerem. Prywatnie ¿ona Tomasza Lisa, maj¹ dwie córki" blabla... a póŸniej mo¿na zaj¹Ì siê dopisywaniem szczegó³ów na jej temat.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do zdjĂŞĂŚ, to masz szymcio racjĂŞ, a co do samego artykuÂłu, to juÂż zrobiÂłem jest gotowy. :D
Kinga Rusin na Wikipedii
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bardzo Âładnie, naleÂży siĂŞ pomĂłgÂł. :lol:

Ale:
W 1993 roku w TVP1 zapoznaÂła Tomasza Lisa
PoznaÂła. :P
Do Polski wrĂłciÂła razem z nim w 1997 roku.
MoÂże lepiej "Do Polski wrĂłcili w 1997 roku.
W wyniku konfliktu, w 2005 roku rozstaÂła siĂŞ z Lisem.
SkÂąd wiesz, Âże siĂŞ rozstali? :D SkÂąd wiesz, Âże w wyniku konfliktu? :D MoÂże siĂŞ sobÂą znudzili po 12 latach, a moÂże siĂŞ nie rozstali, bo rozwodu nie wziĂŞli! :evil: To trzeba wywaliĂŚ.

Sam bym poprawiÂł, ale wolĂŞ nie ruszaĂŚ, Âżeby czegoÂś nie zepsuĂŚ. ZresztÂą odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże oni tam za mnÂą nie przepadajÂą. :lol:

NaprawdĂŞ nie przemycimy Âżadnego zdjĂŞcia? A tutaj to moÂże autor artykuÂł sam narysowaÂł tĂŞ infografikĂŞ kolejowÂą?! A tutaj pewnie rĂłwnieÂż wikipedysta 80 lat temu przewidziaÂł, Âżeby zrobiĂŚ fotkĂŞ? :lol: Musi byĂŚ jakiÂś sposĂłb. Drugie pomĂłgÂł do zdobycia dla tego, kto zamieÂści tam fotkĂŞ i ktĂłra to fotka utrzyma siĂŞ tam jakiÂś czas. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W 1993 roku w TVP1 zapoznaÂła Tomasza Lisa
PoznaÂła.
Huh, ale ró¿nica. :D
Do Polski wrĂłciÂła razem z nim w 1997 roku.
MoÂże lepiej "Do Polski wrĂłcili w 1997 roku.
Nie sÂądzĂŞ, bo to artykuÂł przede wszystkim o Kindze Rusin, a nie o Lisie, choĂŚ mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ.
W wyniku konfliktu, w 2005 roku rozstaÂła siĂŞ z Lisem.
SkÂąd wiesz, Âże siĂŞ rozstali? SkÂąd wiesz, Âże w wyniku konfliktu? MoÂże siĂŞ sobÂą znudzili po 12 latach, a moÂże siĂŞ nie rozstali, bo rozwodu nie wziĂŞli! To trzeba wywaliĂŚ.
A moÂże w wyniku Hanki? :D Dobrze, wywalĂŞ. :D
Sam bym poprawiÂł, ale wolĂŞ nie ruszaĂŚ, Âżeby czegoÂś nie zepsuĂŚ. ZresztÂą odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże oni tam za mnÂą nie przepadajÂą. :lol:
To ja poprawiĂŞ. :D
NaprawdĂŞ nie przemycimy Âżadnego zdjĂŞcia?
BĂŞdzie ciĂŞÂżko.
Drugie pomĂłgÂł do zdobycia dla tego, kto zamieÂści tam fotkĂŞ i ktĂłra to fotka utrzyma siĂŞ tam jakiÂś czas. :lol:
To trzeba poczekaĂŚ aÂż siĂŞ Chuck Norris zarejestruje. :D WidzĂŞ, Âże wywalili teÂż zdjĂŞcie Lisa, ktĂłre widniaÂło w artykule baaaardzo dÂługo.

A ten MoÂścicki to grafika GFDL.

Bardzo Âładnie, naleÂży siĂŞ pomĂłgÂł. :lol:
Zgadza siĂŞ. :lol: :spiewa: :D :D :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Drugie pomĂłgÂł do zdobycia dla tego, kto zamieÂści tam fotkĂŞ i ktĂłra to fotka utrzyma siĂŞ tam jakiÂś czas
Kto jest z Warszawy – przyznaĂŚ siĂŞ, rĂŞka w gĂłrĂŞ ... no dalej :lol: UstawiĂŚ takiego pod gmachem tvn-u i niech koczuje do momentu aÂż zjawi siĂŞ Kinga i wtedy strzeli jej kilka ''autorskich'' fotek :lol2:
No, ale z tym moÂże byĂŚ problem, skoro Kinga dopiero pod koniec kwietnia ma siĂŞ znowu pojawiĂŚ :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kinga pod gmachem TVN chyba bywa rzadko, z uwagi na to, Âże program prowadzi w innym gmachu. :D

Black, pamiĂŞtasz jak Anita gÂłosowaÂła chyba okoÂło 6:00 rano w ÂŁodzi? Trzy razy szliÂśmy gÂłosowaĂŚ, a ile razy Ty koczowaÂłes pod lokalem wyborczym? :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja raz byÂłem, ale ÂŁĂłdÂź, to dla mnie ... :roll: do mojego lokalu wyborczego kompletnie nie po drodze :/
Kinga pod gmachem TVN chyba bywa rzadko, z uwagi na to, Âże program prowadzi w innym gmachu.
Tzn., Âże Kinga nie korzysta z urokĂłw tego piĂŞknego, wielkiego i nowoczesnego studia? :(
W innym gmachu, tzn. gdzie? Pytam tak z ciekawoÂści, wrazie gdybym pod koniec kwietnia byÂł w Warszawie ;) :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:(...)
Kinga pod gmachem TVN chyba bywa rzadko, z uwagi na to, Âże program prowadzi w innym gmachu.
(...)W innym gmachu, tzn. gdzie? Pytam tak z ciekawoÂści, wrazie gdybym pod koniec kwietnia byÂł w Warszawie ;) :lol:
W temacie o "DzieĂą Dobry TVN" marjan napisaÂł:
marjan pisze:Budynek, w ktĂłrym jest studio DDTVN jest na rogu MarszaÂłkowskiej i HoÂżej.
I wydaje mi siĂŞ, Âże to on: [url=http://img38.imageshack.us/img38/4473/ddtvn016hh.th.jpg]Obrazek[/URL] I w powiĂŞkszeniu: [url=http://img38.imageshack.us/img38/805/ddtvn22gy.th.jpg]Obrazek[/URL]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

TVN_FAN pisze:Panowie, hola, hola jak mĂłwi Wojciech ZimiĂąski :D (kto oglÂąda SzkÂło to wie o co chodzi :D )
:lol: a kto oglÂąda szkÂło kontaktowe troszeczkĂŞ uwaÂżniej wie, Âże ZimiĂąski i Sianecki tylko powtarzajÂą - autorem "hola, hola" jest pan poseÂł CymaĂąski. Ale to tak dla precyzji 8) Pozdrawiam
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Estera pisze: :lol: a kto oglÂąda szkÂło kontaktowe troszeczkĂŞ uwaÂżniej wie, Âże ZimiĂąski i Sianecki tylko powtarzajÂą - autorem "hola, hola" jest pan poseÂł CymaĂąski. Ale to tak dla precyzji 8) Pozdrawiam
akurat szkÂło oglÂądam bardzo uwaÂżnie i nigdzie nie napisaÂłem, Âże Wojciech ZimiĂąski jest autorem tego powiedzonka :D a tylko, Âże tak mĂłwi :D a kto jest autorem to ja wiem :D To tyle wyjaÂśnienia, koĂączymy temat hola, hola i proszĂŞ tu nam nie rozmywaĂŚ wÂątku o Kindze Rusin :P
ZIMA
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

przecieÂż powiedziaÂłam, Âże dla precyzji 8) gdzieÂż bym ÂśmiaÂła Wam rozmywaĂŚ wÂątek o Kindze Rusin 8) pozdrawiam! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Budynek, w ktĂłrym jest studio DDTVN jest na rogu MarszaÂłkowskiej i HoÂżej.
Achhhh :lol2: Na MarszaÂłkowskÂą Âłatwo dojechaĂŚ 8) :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black, a wybierasz siĂŞ tam? :lol: MoÂże weÂźmiesz mnie ze sobÂą? :devil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości