Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Wielkie uczucie :P[/quote]
Patologiczne :devil: Od koÂłyski :devil: ;)[/quote]

Patologicznie czy platonicznie? :lol: :devil:

Hmm... nie wiem czy w tym zauroczeniu Agatka, wychwyciliscie jak sie "kopsnela" i zamiast SLOWACKIM powiedziala SLOWENSKIM :aniol: ale urocze to bylo, na szczescie sie nie poprawila i poleciala z relacja dalej :brawa:
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SÂłowenia jest czĂŞsto mylona ze SÂłowacjÂą (i na odwrĂłt ;) ), nawet przez najwaÂżniejszych Âświatowych politykĂłw :D A to przez podobieĂąstwo nazw, a to przez podobne flagi :lol2:
Nawet wielcy politycy majÂą na koncie tego typu wpadkĂŞ: wÂłoski premier Silvio Berlusconi, czy George W. Bush :devil:
A pracownicy ambasady S³owenii w jednej z europejskich stolic, co najmniej raz w miesi¹cu udaj¹ siê do mieszcz¹cej siê w tym samym mieœcie ambasady s³owackiej, ¿eby wymieniÌ b³êdnie zaadresowan¹ korespondencjê :devil:

Ale :grozi: nawet ''kameralny'' charakter stacji tvn24 :devil: nie usprawiedliwia jednak tej Agaty pomy³ki - widza nie nale¿y wprowadzaÌ w b³¹d :nie:

Obycie, obycie z kamerÂą, wizjÂą to jest to, czego Agacie (i nam przede wszystkim :lol2: )potrzeba :] Jak bĂŞdzie raz na tydzieĂą miaÂła relacjĂŞ, to nigdy nie nabierze wprawy. Praktyka czyni mistrza, choĂŚ Agata juÂż teraz przy tym caÂłym swoim ''biegu'' dopiero co na starcie maratonu dziennikarskiego, wytwarza atmosferĂŞ wysublimowania, przez co kontakt z widzem jest Âżywy i bezpoÂśredni :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Wojtek, to rodzeĂąstwo jest ;)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wojtek, to rodzeĂąstwo jest
ÂŻe co niby? Ja i Black :> Ja go nie znam :lol2: Ja siĂŞ do niego nie przyznajĂŞ :devil:
Obycie, obycie z kamerÂą, wizjÂą to jest to, czego Agacie (i nam przede wszystkim :lol2: )
Tak, konicznie :D Bo to jedno wczorajsze wystÂąpienie to stanowczo zbyt maÂło :/
przez co kontakt z widzem jest Âżywy i bezpoÂśredni
Tak :lol: ZwÂłaszcza na twoim przykÂładzie to widaĂŚ :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Sezon ogorkowy dzis w Poznaniu, a Wy juz od razu wszyscy posneliscie :P To ze nie zapowiada sie zadna relacja ani Agaty, ani Asi, ani nawet Artura, to nie znaczy, ze nie mozecie czegos naskrobac tu :lol:
Pozdrowienia :hyh:
niech zyja redakcje lokalne:)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie wiem jak Ty, ale ja w takich sytuacjach ÂżyjĂŞ dniem ktĂłry najmilej wspomianm zapominajÂąc o teraÂźniejszoÂści ;) chociaÂż nie zawsze sie udaje..

..teraz ÂżyjĂŞ dniem wczorajszym a dokÂładniej godzinÂą 20. i okolicami tej godziny ;)

..a wydarzenia ktĂłre wtedy dziaÂły sie przyprawiajÂą mnie o dreszczyk emocji :P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

ehh... jakby ktos tak z zewnatrz zaczal czytac nasze posty, nie znajac np tematu i okolicznosci wokol ktorych sie obracamy, to by pomyslal, ze to jakies wyznania fetyszystow :devil:
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja nie o takie rzeczy przez wzgl¹d na moj¹ tu na forum dzia³alnoœÌ by³em pos¹dzany :D
To ze nie zapowiada sie zadna relacja ani Agaty, ani Asi, ani nawet Artura, to nie znaczy, ze nie mozecie czegos naskrobac tu
Nikt tak nie twierdzi :D Ale fakt faktem, poznaĂąska redakcja dziÂś pracuje pewnie na zwolnionych, czy teÂż zerowych obrotach, po wczorajszym mĂŞczÂącym dniu :uhh:
Bo to jedno wczorajsze wystÂąpienie to stanowczo zbyt maÂło
Funcky, nie s³ysza³aœ o tym, ¿e drogocenne piêkne b³yszcz¹ce klejnoty trzyma siê g³êboko zamkniête w sejfie, a wyjmuje tylko na specjalne okazje? :lol2:
ÂŻe teÂż Agata musi byĂŚ takim skarbem :D

ProÂśba do staÂłych i uwaÂżnych czytelnikĂłw forum :D
To nic aÂż tak waÂżnego, ale z jakiegoÂś bliÂżej mi nieznanego powodu jednak zaleÂży mi na odnalezieniu czegoÂś ;)
Mianowicie, zanim obie¿yœwiat za³o¿y³ w¹tek poœwiêcony Agacie pisaliœmy gdzieœ o niej i nie mogê tego znaleŸÌ :/ Mo¿e ktoœ z Was jest w stanie? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:Sezon ogorkowy dzis w Poznaniu
dziÂś tak, ale od jutra teatry ruszajÂą, mĂłdlmy sie, aby choĂŚ na jeden dzieĂą sprawa Gilowskiej przycichÂła i , Âżeby inni politycy siĂŞ w niczym szczegĂłlnym nie udzielali to moÂże sie znajdzie czas na jakis krĂłtki lajtowy reportaÂż o teatrach :P
p.s. aha no i jak juz siĂŞ znajdzie ten czas na ten reportaÂż to Âładnie wszyscy prosimy o AgatkĂŞ :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże, kiedy tvn24 utworzy dziaÂł ''kultura'' zobaczymy Agaty relacje z teatralnego maratonu :lol2: PĂłki co dla tvn24 liczy siĂŞ sensacja ... najlepiej polityczna :/

P.S. I nikt nie znalazÂł fragmenciku :( CzyÂżby go nie byÂło juÂż :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

niestety ja fragmenciku, ktorego szukacie nie zlokalizuje, bo mnie wtedy jeszcze tu nie bylo :D a co do MALTY'06... mysle, ze cos powinni wspomniec, tematyka nawet dopasowana do Agaty (vide Lednica) ale sadze, ze jesli zareaguja to bardziej na zasadzie: "jest, zaczela sie, potrwa, skonczyla sie" :cry: na codzienne raporty chyba nie ma co liczyc.... nie ukrywajmy, "news-u" o ktorym wspominal Black, z Malty sie nie wyczaruje...
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze: nie ukrywajmy, "news-u" o ktorym wspominal Black, z Malty sie nie wyczaruje...
no ba, wiadomo! dlatego od poczÂątku mĂłwie, Âże w ten dzieĂą nie powinno zdarzyĂŚ sie nic sensacyjnego, Âżeby ten reportaÂż wprowadziĂŚ bardziej jako takÂą "zapchaj dziurĂŞ"
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

a Agata dziÂś w Pile

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:jupi: Agata :jupi: Agata - w Pile :(

To dlatego PoznaĂą dzisiejszego ranka wydawaÂł mi siĂŞ taki ... maÂło atrakcyjny :(

Ale w oradku ju¿ czu³em, kiedy Porada zapowiedzia³ relacjê z Pi³y, a pojawi³a siê Komolka, ¿e coœ jest nie tak :> Mo¿e mieli problemy z po³¹czeniem siê z Pi³¹ :> Albo nie zd¹¿yli dojechaÌ z Poznania :D
To nic :D Najwa¿niejsze, ¿e by³a Agata spod s¹du w Pile, w którym kiedyœ mia³em nieprzyjemnoœÌ przebywaÌ :D i relacjonuje przebieg procesu Renaty Beger :D Gdyby dziœ odbywa³y siê wybory prezydenckie w Poznaniu zag³osowa³bym - gdybym mia³ mo¿liwoœÌ - na pani¹ Reniê :lol2:

A Agata - trochê jakby niewyspana, ale i tak urocza :P Wiatr - szczêœciarz - rozwiewa³ jej w³osy, oplata³ nimi ca³¹ twarz :P

PiĂŞkny caps - dziĂŞki sybic :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wow :D To siĂŞAgacie temacik przytrafiÂł :tanczy:
Top temat, afrera polityczno-obyczajowa :D

Musieli wczeœnie, a mo¿e nawet w nocy wyjechaÌ, ¿eby dostaÌ siê na dziesi¹t¹ do Pi³y. Czy z Bydgoszczy nie mieliby bli¿ej? Ku naszej radoœci, to jednak Agata musia³a z ekip¹ znosiÌ trudy podró¿y i udaÌ siê z misj¹ do Pi³y :D
Ale szlag trafia, kiedy pomyÂśli siĂŞ, Âże tylko po to by (jak do tej pory) nadaĂŚ jednÂą kilkuminutowÂą relacjĂŞ i dostarczyĂŚ materiaÂły innym kolegom, ktĂłrzy zrobiÂą z tego dalszy poÂżytek i siĂŞ pod tym podpiszÂą :?

No i szkoda, Âże odczytywanie wyroku trwa tak dÂługo, bo to oznacza mniej wiĂŞcej tyle, Âże relacji kolejnej prĂŞdko nie bĂŞdzie :/ ZwÂłaszcza, Âże Endju L. szykuje siĂŞ z konferencjÂą :/

[ Dodano: PiÂą Cze 30, 2006 1:32 pm ]
A jednak siĂŞ myliÂłam, byÂła relacja wÂłaÂśnie :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości