Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

mistrzu92 pisze:Ponoc jedna osoba nie moze pisac jednego posta pod drugim. Widze ze Camilo ma jakies specjalne przywileje. Wydaje mi sie jednak ze regulamin forum powinien obowiazywac wszystkich bez wyjątkow.
I kto tu mówi o regulaminie. :devil: Nasz mistrzu lukaszo. :hahaha: Chłopcze, skoro już czytasz dokładnie regulamin, to przyjmij do wiadomości, że jest to dopuszczalne z jego prostego powodu - nie można edytować posta. I zarówno od mojej osoby, jak i każdej innej, nie jest to już egzekwowane. Skargi i zażalenia proszę składać do Niki, a propozycje zmian do Łukasza. :stop:
I na przyszłość przestrzegaj interpunkcji oraz pamiętaj o alcie, bo zaczyna to być irytujące. Podobnie jak Twoje 10 konto na naszym forum. :lol2:
A Pan Markiewicz moim zdaniem takiego piojecia nie ma.
Po pierwsze, Pan Markiewicz nie jest alfą i omegą w Polsat News. Nie o wszystkim on decyduje. Po drugie, zapoznaj się z jego życiorysem i dopiero wówczas powiedz, że się absolutnie nie zna na mediach.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

Wracajac zas do Polsatu News uwazam ze ta redakcja nedlugo sie posypie.
Nie. W Polsat News są teraz zmiany kadrowe i programowe. Kanał ten będzie istniał bo w jego budowę zostały włożone ogromne pieniądze. Poza tym widzę, że nie jesteś obeznany w temacie i nie przyczytałeś poprzednich postów, które sporo wyjaśniają.
Trudno robic telewizje informacyjna skoro nie ma sie o niej zielonego pojecia. A Pan Markiewicz moim zdaniem takiego piojecia nie ma.
Skoro uważasz, że ludzie tworzący tą telewizję nie mają w ogóle pojęcia o mediach to odsyłam Cię na żal.pl. Czy Ty w ogóle wiesz co osiągnęły osoby pracujące w tym kanale? No właśnie.
Ledwo telewizja wystartowala a on juz chce zdjac z anteny kilka podstawowych programow na ktorych informacyjny kanal Polsatu mial budowac swoja oglądalnosc.
Tylko, że ich produkcja - nie ma sensu. Część z tych magazynów pochłania sporo pieniędzy, a oglądalność magazynów, które mają zniknąć z Polsat News są znikome w porównaniu z tymi, które zostają. Pieniądze trzeba rozprowadzać porządnie i rozsądnie. Na pewno nie robią to z powodu swojego widzimisię...
A na inne, nowe produkcje i wskrzeszenie tych, które zostaną usunięte przyjdzie jeszcze czas. Poza tym Polsat News w ciągu kilku miesięcy znacząco zbudował i renomę i oglądalność, która jest przecież ważna. Także myślę, że Twoja wiedza o mediach jest mimo wszystko - nawet jeśli ja w kilku kwestiach się mylę - i tak znikoma, a przypuszczenia - nie trafne.
Ponoc jedna osoba nie moze pisac jednego posta pod drugim. Widze ze Camilo ma jakies specjalne przywileje. Wydaje mi sie jednak ze regulamin forum powinien obowiazywac wszystkich bez wyjątkow.
Tylko, że okres edycji jego poprzedniego posta minął. To raz. A dwa - skoro ma się do przekazania jakieś konkretne informacje a nie jakieś dyrdymały, którymi nas - przykładowo - męczysz TY to czemu nie? Wtedy post jest zauważony i można go spokojnie przeczytać. Także działania Camillo są słuszne i przemyślane.
I kto tu mówi o regulaminie. :devil: Nasz mistrzu lukaszo. :hahaha:
Pisze z innego IP i się dziecko neostrady cieszy. :D Nie masz się czym przejmować - jego kres i tak niebawem minie! :lol2: :lol:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re:

Post autor: tetar »

Camilo pisze:Media2 po raz kolejny udowadniają swój profesjonalizm tytułem ''Polsat News kopiuje pomysł TVN24''. Pragnę przypomnieć, że o pomyśle Polsatu na taki program mówiono grubo przed startem Polsat News, kiedy jeszcze ''Faktów po Faktach'' nie było w planach. :?

Reszta komentarzy w wątku ''Wydarzeń''.
Polsat ma taki szczegolny "dar" - wiedza, ze konkurencja pracuje nad pewnym projektem to wyprzedzajacao puszczaja info na temat "nowego polsatowskiego projektu".

Takich "kwiatkow" w historii polsatu bylo sporo i to nie tylko w nowo-kopiowanych pomyslach na programy TV ale rowniez na pomyslach nowych uslug, projektow technologicznych.

Dla mnie Polsat calosciowo to mistrzowie w kopiowaniu - czy to zle? mi to sie nie podoba (i to mnie odpycha od polsatu) ale jezeli takie dzialania przynosza im profity biznesowe to ok - dla polsatu.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

Dla mnie Polsat calosciowo to mistrzowie w kopiowaniu - czy to zle? mi to sie nie podoba (i to mnie odpycha od polsatu) ale jezeli takie dzialania przynosza im profity biznesowe to ok - dla polsatu
W takim razie powinniśmy czepiać się, że TVN wraz z TVN24 ''kopiuje'' pewne pomysły z zagranicy.
Oba pomysły - jeżeli chodzi o ''Fakty po Faktach'' i przedłużenie ''Wydarzeń'' w Polsat News - są zaczerpnięte z zagranicznych kanałów newsów i prędzej podałbym tą opcję. A Polsat zapowiedział ten projekt dużo wcześniej jeszcze przed decyzją co do powstania ''Faktów po Faktach''. Ale czy to ważne?
Takich "kwiatkow" w historii polsatu bylo sporo i to nie tylko w nowo-kopiowanych pomyslach na programy TV ale rowniez na pomyslach nowych uslug, projektow technologicznych.
Ciekawe bo większość projektów Polsatu są sprowadzane z zagranicy. Tak jak w TVN-ie. Czyli to nie kopie a polskie odpowiedniki ich programów.

W takim razie czepiajmy się też innych kanałów - TVP2, TV4, Polsatu i TVN-u - bo on też swoje pomysły na programy opiera na tych zagranicznych a nie kopiują pomysłów innych nadawców. Podobnie z usługami technologicznymi.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś na antenie Polsat News zaraz po "Wydarzeniach" nadawanych w głównym Polsacie, wystartuje program "Więcej Wydarzeń" rozszerzający najważniejsze tematy dnia poruszone w "Wydarzeniach".

Pierwsza część programu będzie prowadzona przez Dorotę Gawryluk, druga zaś przez reportera "Wydarzeń", który danego dnia zajmował się najważniejszym lub najbardziej kontrowersyjnym tematem.

Dziś, tj. 23 lutego startuje również nowa ramówka Polsat News.

źródło: Telewizja Polsat S.A.
monetowy_chlopak

Re: Polsat News

Post autor: monetowy_chlopak »

Jak to tylko Gawryluk? Codziennie? To co jak będzie miała "Wydarzenia" to i potem "Więcej wydarzeń", a jak nie będzie miała "Wydarzeń" to i tak będzie miała progrtam "Więcej wydarzeń" w Polsat News - to jest bez sensu.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

Dlaczego? To właśnie - jeśli tak jest - ma sens.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
monetowy_chlopak

Re: Polsat News

Post autor: monetowy_chlopak »

Nie ma to sensu, bo z tego wynika, że jedyną prowadzącą "Więcej wydarzeń" będzie Gawryluk. Będzie ona się tam codziennie pojawiać i w takim razie po co ma prowadzić "Wydarzenia", skoro i tak codziennie będzie miałą swój program. Lepiej oddać "Wydarzenia" innym lub poprostu na przemian prowadzić "Wiecej wydarzeń" z inną osobą.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

No dobra, ale taka będzie formuła tego programu. To Ty nie rozumiesz. Zresztą - prócz Gawryluk - drugą część programu będzie prowadzić czołowy reporter, który opracował najciekawszy temat.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat News

Post autor: dude007 »

JEst to na pewno świetny pomysł aby reporter zajmował się najważniejszym tematem dnia, rozmową - on wie dużo więcej niż prowadzący wydarzenia (przynajmniej tak mi się wydaje, bo to on przez cały dzień dowiadywał się nowych newsów na tamat).
W FpF też miały być rozmowy, czemu nie ma ? Pierwsze wydanie bardzo mi się podobało podczas rozmowy z Markiem Nowickim.
TVP - totalna video porażka
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Polsat News

Post autor: prze_kw »

Dziś zakodowano sygnał Polsat News.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ten krok to taki trochę samobójczy. :rozglada: Nie wnikam ile osób utraciło dostęp, ale potencjalnych widzów zawsze mniej. A póki co, to powinni liczyć się z każdym.

Epszt, wiesz co, nie? :rozglada: Cokolwiek z rozmaitości, byle by choć trochę ożywić wątek. :rydzyk:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat News

Post autor: a-j-p »

Wszystko racja w Twojej wypowiedzi, gdyby nie fakt, ze Polsat News nie zarabia na utrzymanie siebie poprzez reklamy. Zatem im widownia nie jest potrzebna do tego a umowy z nadawcami i oplata od kazdego abonenta.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak, tylko gdzieś przeczytałem, że oferta przedstawiona kablówkom jest niekorzystna. Na tyle, że tych mniejszych operatorów po prostu nie stać, by utrzymywać TVN24 i Polsat News.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat News

Post autor: a-j-p »

Ja dla kablówek mam jedną radę (bo widzę co jest w mojej kablówce) - niech wyłączą większość chłamu jaki mają w ofercie wyłączą i znajdzie się kasa na lepsze programy. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości