Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

co do uœmiechu - to by³o takie ludzkie,naturalne i tak niesamowicie szczere,¿e wci¹¿ siê uœmiecham,gdy to sobie przypominam :) :)

mam nadziejĂŞ,Âże nie bĂŞdzie siĂŞ myliĂŚ,bo zaraz wiĂłry polecÂą na niÂą,ale mi by te pomyÂłki osobiÂście nie przeszkadzaÂły,wrĂŞcz przeciwnie :szalony: ciekawe jaka Ania jest prywatnie,jak zachowuje siĂŞ w podobnych sytuacjach,z czego Âżartuje :mhm: :mhm: :mhm:

ps.a tak w ogĂłle czy byÂła dziÂś w DnÂŻ?? :shock: ja sobie nie przypominam,w RW nie byÂło...a co do DnÂŻ i RP nie mam pojĂŞcia! ;(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj nie byÂło Ani :hmm: :hmm:
To juÂż drugi raz w tym tygodniu opuszcza siĂŞ w pracy :hmm: :hmm:

Jaka jest prywatnie? To jest wielka zagatka. Napewno nie jest taka jak na antenie.Pewnie musi borykaĂŚ siĂŞ z drobnymi problemami-kazdy ma swoje problemy.Pewnie nie jest tak sÂłodko jak ludziom siĂŞ wydaje.
MogĂŞ podaĂŚ ci przykÂład.Nie bĂŞdĂŞ podawaÂł personaliĂłw tylko chcĂŞ pokazaĂŚ sytuacjĂŞ.
w bloku obok mojego mieszka kobieta ktĂłrÂą dosyĂŚ czesto moÂżna zobaczyĂŚ w telewizji ,jej konkubent jest dziennikarzem dosyĂŚ maÂło znanym .
Mój pies kocha sie w ich suni i dlatego ich znam. pan dziennikarz to taki pijak ¿e po pracy niczym nie ró¿ni sie od lumpa -co ta kobieta musi prze¿ywaÌ-horror
Nie mówiê ¿e Ania ma takiego partnera ale trzeba braÌ pod uwagê ¿e ¿ycie s³awnych ludzi wcale nie musi byÌ takie s³odkie jakby mog³o siê nam wydawaÌ .Napewno ¿ycie dziennikarza nie jest ³atwe -chodzi o dyspozycyjnoœÌ,stres,nienormowany czas pracyi wiele innych
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

WÂątpliwoÂści nie ulega, Âże praca dziennikarza bywa stresujÂąca - jeÂżeli pracuje siĂŞ na wizji.
Zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcÂą, Âże napewno nie zachowuje siĂŞ caÂły czas jak na wizji.
Jak kaÂżdy po pracy czuje siĂŞ napewno wypalona i zmĂŞczona, a przecieÂż teÂż zapewne prowadzi prywatnie wraz z Grzegorzem dom, musi myÂśleĂŚ o przyziemnych sprawach.

ÂŻe psa ma to wiadomo :lol: . Grzegorza o lumpostwo nie posÂądzam. :devil:

Wed³ug mnie Ania jest fajna prywatnie, tyle ¿e czas pozaantenowy i domowy poch³ania w³aœnie dom i ma³¿eùstwo.
No ale takie jest Âżycie niestety.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PowtĂłrze jeszcze raz nie uwaÂżam ze partner Ani Âżle siĂŞ prowadzi.
Ciekawe kto w tym zwiazku nosi spodnie :spiewa: :spiewa:
Obawiam siĂŞ ze Ania ma duÂżo do powiedzenia-czyli norma
Dobra partnerka pozwala mĂŞÂżczyznie peÂłniĂŚ pierwszo planowa rolĂŞ,jednoczesnie najwazniejsze decyzjie podejmuje sama .
Maine frau wcale siĂŞ nie kryje z tym ze to ona rzadzi i ja nie mam nic do powiedzenia :mhm: :mhm:

[ Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 11:15 am ]
Aveo prezent na mikoÂłajki -trochĂŞ spĂłzniony
Obrazek

Jeszcze trochĂŞ Ani
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Widzicie ten ÂłokieĂŚ
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

bravo, Âświetne capsy :jupi:

ÂŚliczny wyglÂąd, z prezentu skorzystam i ja :lol:

Wg mnie Ania jest jak trzeba :)
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nostromo przepraszam Âże o tobie zapomniaÂłem .
postanowiÂłem siĂŞ napiĂŞtnowaĂŚ
Obrazek

wczeÂśniejsze capsy moÂżesz traktowaĂŚ jako prezent rĂłwnierz dla ciebie

Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Adam большое спасибо - wielkie dziĂŞĂŞx za prezent! :tanczy: :tanczy: :tanczy: lepszego nie mĂłgÂłbym dostaĂŚ :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

nonnoo nie zapominaj,Âże teraz nie jestem sam i jest dwĂłch fanĂłw(jeÂśli moÂżna wyraziĂŚ to takim sÂłowem) Ani Jot. :roll:

hmmm co do Âłokcia,to jeszcze nie to,ona siĂŞ na nim opiera i trzyma rĂŞkĂŞ na policzku lub podbrĂłdku,pewnie mam to gdzieÂś w swoim 'skromnym' :D archiwum,ale dÂługo bym szukaÂł,zanim siĂŞ dokopaÂł do takiego Âłokcia o ktĂłry mi chodzi ;)
adam pisze:Ciekawe kto w tym zwiazku nosi spodnie
ja teÂż jestem ciekaw :devil: :devil:

Ani 2 razy nie byÂło,jestem zdziwiony...a dziÂś?to by byÂł 3ci dzieĂą :hmm: w pon. i w pt.jeszcze jestem w stanie zrozumieĂŚ,Âże jej nie ma,bo to siĂŞ zdarzaÂło,ale tak w Âśrodku tygodnia :shock:

nom,najbardziej na przyk³adzie,który poda³eœ Adamie widaÌ,¿e wizja a rzeczywistoœÌ to 2 ró¿ne rzeczywistoœci...
trochĂŞ ci zazdroszczĂŞ,Âże mieszkasz w stolicy,bo w twoim mieÂście dzieje siĂŞ akcja i pracujÂą nasi ulubieni dziennikarze...ale nie narzekam,gdyÂż okazaÂło siĂŞ,Âże mam siedzibĂŞ TVN24 prawie pod nosem...
adam pisze:Maine frau wcale siĂŞ nie kryje z tym ze to ona rzadzi i ja nie mam nic do powiedzenia
podobnie jest z mojÂą,aaale jeÂśli Ania jest na wizji,to wie,Âże poÂłowa rzeczy,ktĂłrÂą mĂłwi,do mnie nie dociera,nie raz oberwaÂło mi siĂŞ poduszkÂą :lol:
Nostromo pisze:rzegorza o lumpostwo nie posÂądzam. :devil:
ja rĂłwnieÂż :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WiĂŞcej nie zapomnĂŞ Âże Ania Jot ma dwĂłch fanĂłw
Z ³okciem tak czeka³em a¿ siê oprze o stó³ ,ale za to wywija³a d³ugopisem.
Mieszkam na Warszawskim ursynowie wiêc wielu tu znanych osób zamieszkiwa³o.,ale wiêkszoœÌ siê podorabja³a i siê wyprowadzili.Ktoœ tam jeszcze zosta³.
Jestem ciekawy czy Ania ma ten sam problem co niektĂłrzy sÂławni ludzie ze musi wszystko wyjasniaĂŚ o co w tym chodzi.
Moja matka pracowaÂła w przedszkolu w moim bloku i jednym z jej podopiecznych byÂł syn Gutowskiego -lektora .Nie byÂło dnia Âże kobiety zamĂŞczaÂły go pytaniami ..co bĂŞdzie w nastĂŞpnych odcinkach serialu.MÂłody DamiĂŞcki (podopieczny matki) jak wystÂąpiÂł w Przedwiosniu to teÂż musiaÂł siĂŞ wyprowadziĂŚ .

Dzisiaj muszê iœÌ na imieniny -nawet nie zpyta³a siê czy chcê , w moim domu nie ma wolnosci s³owa , nawet nie wolno mi krytykowaÌ decyzji ¿ony-to siê nadaje do telewizji :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:WiĂŞcej nie zapomnĂŞ Âże Ania Jot ma dwĂłch fanĂłw
8)

a miÂło,Âże ty za niÂą przepadasz :) naleÂżych do nielicznych...

fajne nowinki z 'wielkiego Âświata'.UrsynĂłw :hmm: ja byÂłem na Pradze Pd.,przejeÂżdzaÂłem przez dzielnice na W.Wsch.,a tam wylÂądowaÂłem na jakiejÂś niepopularnej stadninie koni :lol: centrum odwiedziÂłem,ÂŁazienki i imprezownie oczywiÂście :tanczy: trafiÂłem rĂłwieÂż na mecz Legii,bo jechaÂłem z kibicami autobusem..... :cicho:

warszawiacy strasznie szybko mĂłwiÂą,od razu siĂŞ 'skapnĂŞli',Âże nie jestem z okolicy,bo ludzie z pomorza mĂłwiÂą zdecydowanie wolniej :shock: no i od czasu do czasu jeszcze siĂŞ 'zaciungnie' :rozglada:

nie wpad³em na to,¿eby znaleŸÌ siedzibê TVN24! :wariat:
gdybym mieszkaÂł w stolicy,moÂżliwe,Âże widziaÂłbym tak na Âżywo-Âżywo mojÂą ulubionÂą prezenterkĂŞ...nie plujĂŞ sobie jednak w brodĂŞ,bo to byÂł przecieÂż weekend :tanczy: :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przepraszam, czy nikt nie zauwaÂżyÂł, Âże Ania JĂŞdrzejowska prowadziÂła wczoraj serwisy miĂŞdzy 8, a 15? :D
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Co ?!

I dopiero teraz o tym ??!!

Nieeeeeeeeee.....gdzie ja byÂłem.................. :hmm:

JakieÂś capsy ???????????????? :neutral:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Marcin zdziwienie Âże Ania prowadzi serwis w sobotĂŞ byÂło ogromne :hmm: :hmm:
Sprawa siĂŞ wyjaÂśniÂła gdyÂż zastanawialiÂśmy siĂŞ w tygodnu jakie sÂą powody nieobecnoÂści Ani w dnÂż.
Aveo jak chcesz zobaczyÌ siedzibê tvn i tvn24 (s¹ na przeciwko) Bêd¹c w Warszawie chocia¿by ko³o ³azienek musisz wsi¹œÌ w autobus turystyczny nr 180 napewno bêdziesz mija³ po lewej stronie tvn.Jakby co poproœ kierowcê ¿eby ci powiedzia³ na którym przystanku wysi¹œÌ

W zasadzie to Ania ma trzech fanĂłw jesli oczywiÂście pozwolicie ze siĂŞ do was doÂłaczĂŞ
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Hehe wszystko jasne.

DokÂładnie - koÂło ÂŁazienek czy inaczej blisko Kancelarii Premiera - i potem blisko budowanej siedziby ZUS-u czy czegoÂś podobnego tylko wprost a nie koÂło Stegien, tak jak 195.

Ale nas grafik zmyliÂł.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nostromo 195 to Aveo dojedzie do mnie na ursynĂłw
Najprosciej 180 w kierunku wilanowa
Kancelaria PrzyszÂłej czwartej rzeszy znajduje siĂŞ dokÂładnie na przeciwko Âłazienek
Aveo przy kancelarii Ani nie spotkasz na zywo ale czĂŞsto moÂżna spotkaĂŚ reporterĂłw tvn24 ,przy przystanku.Tam przecieÂż spotkaÂłem JoasiĂŞ KrynskÂą.
Najszybciej 180 bo ta linia ma maÂło przystankĂłw
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Otó¿ i o to mi chodzi³o.

195 to dobra linia, idzie od Nowego ÂŚwiatu.

180 - Niestety nie jechaÂłem, nigdy nie miaÂłem czasu pozwiedzaĂŚ wiĂŞcej okolic TVN.

Aczkolwiek fakt, czasami widaĂŚ pod kancelariÂą wĂłz transmisyjny TVN.

[ Komentarz dodany przez: terraX: Nie Gru 10, 2006 9:23 pm ]
Zlitujcie siĂŞ z tÂą mapÂą komunikacyjnÂą Warszawy, ma to coÂś wspĂłlnego z bohaterka wÂątku?
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości