[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Blanka jest mocno zasłużona dla TzG, chociaż trzeba przyznać, że miała wielu fajnych partnerów, co znacznie ułatwiło Jej życie w programie;) Gardias z Mosejcukiem mają wg mnie gwiazdorską prezencję, Dorota jest atrakcyjna i tańczy z dużym wdziękiem, Bartek nie prezentuje się jak lew parkietowy, do tego tańczy "z pewną taką nieśmiałością" :? , przyznam, że ciekawość mnie zżera kto wygra tym razem :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Powinni wymienić cały garnitur tancerzy :tanczy: :tanczy: :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Isadora pisze:Powinni wymienić cały garnitur tancerzy :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Może lepiej nie, bo to już jedyne gwiazdy jakie się ostały w tym programie :lol2: :lol2: :lol2:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

To prawda :lol2: czytałam, że Ewa Szabatin ma wrócić do TzG, ale obawiam się , że przysłuży się partnerowi podobnie jak ostatnio Hakiel Dorocie Deląg :ech: raczej nie ma dobrej prasy i chyba...opinii :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Szczerze mogę powiedzieć, że jak na razie gwiazdy o których się mówi są tymi gwiazdami :lol:
Cezary Żak, Weronika Rosati, a dzisiaj pudelek coś napisał o udziale Tatiany Okupnik. Przynajmniej te osoby są jakoś rozpoznawalne. Mam nadzieję, że 10 edycja będzie lepsza od poprzedniej, która była chyba najgorsza ze wszystkich...
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Konkurencyjny portalk plotkarski Plotek.pl kategorycznie dementuje informacje o udziale Okupnik w TzG i to ustami jej managerski:

"Julita Janicka, manager artystki, w rozmowie z Plotkiem zaprzeczyła doniesieniom kolorowej prasy. Tatiana nie tylko nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", ale nawet nie doszło do takiego spotkania z produkcją, na którym gwiazda mogłaby stawiać jakiekolwiek warunki."
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Do ogłoszenia oficjalnego składu pozostało jakieś półtora miesiąca więc zaczęło się już nakręcanie atmosfery wokół tematu, co chwilę bedą się pojawiały jakieś "rewelacje" np. w postaci występu Rutowicz w programie (nic nowego :P ), na mnie raczej żadne nazwisko nie zrobi już wrażenia, czekam na jakiś fajny retrospektywny odcinek specjalny :tanczy: :tanczy: :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Rzeczywiście 10 edycja zapowiada się na prawdziwy dramat jeśli potwierdzą się takie oto plotki odnośnie "gwiazdorskiej" obsady:

"Pewni są: Anna Wyszkoni, Weronika Rosati, Dominika Figurska, Maciej Silski, Elżbieta Romanowska i tak na 80% Piotr Machalica - mówi nasz informator. Nazwisk na razie jest mało, ale z tymi osobami TVN właśnie dochodzi do porozumienia. Zapraszani są również inni, ale jest bardzo dużo odmów. Chyba już szósty raz na 10. edycji próbowali przekonać Jolantę Pieńkowską, ale też bez powodzenia."
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Dramat to nie tylko nazwiska, raczej to co zaproszone osoby zaprezentują w programie, w 8 edycji też już nie było nadzwyczajnych gwiazd ale był wysoki poziom taneczny, fajni ludzie i naprawdę dobrze się oglądało. Co z tego, że wspomniana Pieńkowska ma nazwisko, jeśli, z całym szacunkiem, nie spodziewałabym się po Jej występach szczególnych wrażeń artystycznych i estetycznych :P , dla mnie ona jest ciężko strawna w DDTVN, co dopiero w TzG. Edward Miszczak już przed 8 edycją powiedział, że gwiazdy w zasadzie się skończyły, a niektóre po prostu nigdy w programie nie wystąpią. Ja program lubię, chociaż 9 edycja znudziła mnie potwornie :roll:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiejszy teletydzień potwierdził, że w 10 edycji wystąpi Weronika Rosati.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Za to Anna Wyszkoni oświadczyła, że w TzG nie wystąpi: "choćby wydrapali "błagamy" na mych drzwiach"
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Według Super Ekpresu w najbliższej edycji TzG ma wystąpić Otylia Jędrzejczak :mhm:. Wygląda na to, że sportowa kariera Otylii nieubłagalnie dobiega końca.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

No i zaczeło sie potwierdzanie przez plejadę pierwszą pewną uczestniczką jest : Grażyna Wolszczak
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Kolejna osoba: Marek Kościkiewcz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości