[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Akurat im się udało :P Teraz ma być ciągle zimno i deszcz i śnieg , więc znowu będzie niezbyt ;/
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

SevenUP pisze:Czesław w pierwszej edycji też głosował przeciw pani Małgosi ze swojej grupy.

Dopiero przed ścisłym finałem, wcześniej odpadały osoby osoby utalentowane, bo Czesław jej bronił...
:)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Mam nadzieje że to jest ostatnia edycja, bo ten program jest strasznie kiczowaty!!!!!!! Wolę oglądać Voice of poland :D
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

To oglądaj sobie VoP, do przełączenia na X Factor nikt cię przecież nie zmusza.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

po31 pisze:Mam nadzieje że to jest ostatnia edycja, bo ten program jest strasznie kiczowaty!!!!!!! Wolę oglądać Voice of poland :D
"program jest strasznie kiczowaty" - nie ma to jak merytoryczna i żetelna ocena. Poziom dziecka z podstawówki, troche wstyd ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Bez przesady. Albo to jest forum, albo nie i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a ta, mimo wszystko - była jednak na poziomie. Myślę, że @Nayma już wystarczająco napisała, co do tego użytkownika. To @po31 sprawa, co ogląda, a co nie.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:Bez przesady. Albo to jest forum, albo nie i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a ta, mimo wszystko - była jednak na poziomie. Myślę, że @Nayma już wystarczająco napisała, co do tego użytkownika. To @po31 sprawa, co ogląda, a co nie.
Dla mnie @po31 może oglądać(i pisać na forum tvnfakty co chce) ;) Chodziło mi bardziej o to, żeby @po31 rozwinął co ma na myśli używając słowa "kiczowaty" - i wtedy będę mógł się z nim zgodzić lub nie. Spokojnie, nie ograniczam nikomu wolności słowa - to może uczynić tylko ustawodoawca :)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Oczywiście że wyjaśnie co miałem na mysli kiczowaty, czyli porostu nie fair odczuwam w tym programie nutkę fałszywości ludzie kórzy przychodzą na casting do programu zachowują sie tak jak byli by zmuszeni do wziecia udziału w tym programie, po prostu żenada i tyle wkręcaja ludzi że zrobią karierę a tak naprwde gwiazda gaśnie po finale a póżniej nie ma nic to bez sensu! Natomiast program Tylko muzyka w porównaniu do X Factor zdążył juz wypromować tyle osób zespołów że producentą X Factora to się nie sniło i w ogóle co do Voice of Poland formuła programu 2 edycjijest lepsza i trenerzy również, a w X Factor wciąż to samo i wieje nudą!!!! Voice of Poland vs X Factor DLA MNIE
1 : 0
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Już bardziej wolę MAM TALENT!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Z MBTM popularny jest tylko Enej, z X Factora Lisowska, więc 1:1. Nie wiem czy wiesz, ale w XF są osoby które same przyszły na casting, a w Voice są osoby zapraszane z góry i są to przeważnie muzycy. Więc który program jest badziej fałszywy?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Z MBTM popularny jest tylko Enej, z X Factora Lisowska, więc 1:1.
Od jakiegoś czasu Lemon jest coraz bardziej popularny, więc jest już 2:1 dla "MBTM".
SevenUP pisze: Nie wiem czy wiesz, ale w XF są osoby które same przyszły na casting, a w Voice są osoby zapraszane z góry i są to przeważnie muzycy. Więc który program jest badziej fałszywy?
Ale prawdziwości programu nie można mierzyć tą miarą. Zresztą - co można zauważyć - zawodowcy i tak chętnie lgną do takiego typu programów, by się wypromować (gdy nie są zbyt rozpoznawalni) lub nie wyszła im kariera muzyczna i chcą to naprawić. I "The Voice" jest świetną propozycją dla tych artystów, gdyż w tym programie nie rywalizują z amatorami - są sami półprofesjonaliści, lub profesjonaliści, którzy walczą o tytuł najlepszego głosu w kraju. Poza tym - były dwa precastingi (to, że ich promocja była marna, to już inna sprawa), i osoby, które nie są na co dzień muzykami byli już w pierwszym odcinku programu.

Natomiast muszę się zgodzić nieco z wypowiedzią @po31, gdyż mam nieco podobne odczucia. Z drugiej strony - jest to show telewizyjne - i trochę to też zależy od reżyserii jak program odbiorą widzowie. Szymon Wydra w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że idąć do tego typu programu trzeba mieć plan gry - inaczej po programie talent-show czar może prysnąć. Więc to nie jest tak, że ktoś idzie do tego programu, i liczy, że tylko dzięki temu, że wygra taki program - będzie na stale rozpoznawany, a jego utwory staną się megahitami. O to też trzeba zadbać samemu, co pokazuje przykład Alicji Janosz.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że w tym roku Tatiana zajmie się kategorią "Zespoły".
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Polecam spytać się kogokolwiek kim są Lemon. Sory ale nawet na Youtubie nie są zbyt popularni.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Nayma pisze:Z nieoficjalnych źródeł wynika, że w tym roku Tatiana zajmie się kategorią "Zespoły".
Podejrzewałem, że tak będzie. To bardzo trudna kategoria i jestem ciekawy jak Tatiana sobie z nią poradzi. A dla mnie jest najlepszą mentorką z całego jury, więc może być ciekawie`, o ile te informacje się potwierdzą. Z drugiej strony, po dwóch odcinkach castingowych coś słabo z tymi zespołami. Ale pewnie znowu jakiś "skleili" na bootcampie.
SevenUP pisze:Polecam spytać się kogokolwiek kim są Lemon. Sory ale nawet na Youtubie nie są zbyt popularni.
Może i ten zespół ma teraz swoje "5 minut", ale moim zdaniem za pół roku nikt nie będzie o nich pamiętać. Inaczej jest w przypadku grupy Enej. To zespół bardzo oryginalny, jedyny w swoim rodzaju. Nikogo podobnego dotąd nie było na rynku, stąd ich sukces. Dlatego jak dla mnie, Enej to jak dotąd jedyna gwiazda wykreowana przez MBTM. Największą gwiazdą X Factora jest oczywiście Ewelina i chyba nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że jest ona dla naszego X Factora tym, kim Leona Lewis dla XF UK. Jej sukces bardzo pomógł programowi.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jak to prawda, że Tatiana zajmie się zespołami to się poważnie zdenerwuje. Dlaczego każdy oprócz Wojewódzkiego ma mieć tą grupę? Nikt tego nie ukryje, że widzowie XF bardziej doceniają solistów, więc jak Kuba miał już 16-24 i 25+ to teraz czas na zespoły i koniec!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości