[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Są mniejsze i większe gwiazdy talent-show. Ja na przykład z 1 edycji MBTM pamiętam Noko i PodobaMiSię i myślę, że umiarkowany sukces odnieśli - są płyty, koncerty i popularność w gronie określonego gatunku.
Lisowska i Enej to zdecydowanie gwiazdy, które tworzą pod szerszą, komercyjną widownię, dlatego większość ich kojarzy.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Jak dla mnie dzisiejszy odcinek był jednym z najgorszych w dotychczasowej historii programu od I edycji :/ (nie umniejszając oczywiście tym, którzy wypadli dziś świetnie)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

No dość słaby odcinek. Nie chce mi się rozpisywać ;p
Raper - nowość w sumie. Zobaczymy, jak sobie poradzi dalej. Oby miał na siebie pomysł, jak np. Brian Bradley (Astro) z 1 edycji XF USA
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Nie powiedziałbym, że to najgorszy odcinek. Całkiem przyjemnie się oglądało. Poza tym podobał mi się wstęp do dzisiejszego odcinka przed czołówka. W ogóle to chyba najlepszy montaż z tej edycji. Co do uczestników - kategoria 25+ jest już naprawdę mocno obsadzona :D
Z dzisiejszego odcinka na pewno zapamiętam: Dianę John, Olgę Barej ("Cryin'"), panią z Mongolii (jak dotąd największe zaskoczenie, niesamowite warunki głosowe!) i Kubę Januszczaka ("Dream A Little Dream of Me"). Tak więc pod względem uczestników nie było źle. Było też chyba trochę więcej materiałów z "poczekalni", które zazwyczaj denerwują mnie w brytyjskiej edycji, ale tutaj nawet mi się to spodobało, bo zawsze to jakiś nowy trend w polskiej telewizji.
Adrian ;P pisze:Lisowska i Enej to zdecydowanie gwiazdy, które tworzą pod szerszą, komercyjną widownię, dlatego większość ich kojarzy.
No, ale w końcu po to się przychodzi do takich komercyjnych programów.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Ja oglądałem w całości 1 edycje X Factor, czyli wszystkie docinki wtedy ten program był świeżoscią dla mnie, choć wiedziałem już jaki to format bo dobrze znany jest w UK, ale od 2 edycji program zaczął robić się nudnawy i z tąd właśnie bardziej wolę oglądać Tylko muzykę i Voice of Poland, tym bardziej że w tym drugim programie formuła jest dla mnie bardziej ciekawsza :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Do tej pory byłem fanem X Factora, oglądałem każdy odcinek. Wczorajszy był tak okropny, słaby merytorycznie ..., że przeskakiwałem na program The Voice Of Poland TVP2. Żaden uczestnik nie przypadł mi do gustu pod kątem talentu śpiewu, komentarze Tatiany też działają mi powoli na nerwy (wypowiada się jako ogromna profesjonalistka, zaczyna być bezczelna), do tego strasznie źle się ogląda( powód? falista podłoga... wyłożyli folią, której nawet nie "rozwalcowali" w rzeczywistości wygląda to jak wygląda). Wiem są tutaj sami fani X Factora, ale niestety pod względem produkcji i poziomu śpiewu uczestników VOP i MBTM są o wiele lepsze. Nie przypuszczałem, że to kiedykolwiek napiszę. ;(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wczoraj nie udało mi się zobaczyć X Factora, ale dziwne to co piszecie. Generalnie do tej pory od 1. edycji wszystkie odcinki castingowe były świetne. Tylko, że w tamtym roku wszystkie dobre występy upchali w trzech pierwszych odcinkach, a teraz chcą chyba do ostatniego odcinka podtrzymać jakieś napięcie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Obstawiam wczorajszą oglądalność :
X FACTOR - 3,300,000 MLN
THE VOICE - 2,500,000 MLN
Poziom wczorajszych odcinków jednak powinien trochę podwyższyć oglądalność Voice'a ;/
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Ja myślę, że oglądalność X Factor będzie około 4 mln, a VoP 2.4 mln. Wiadomo jaka jest pogoda i przywiduje, że znacznie XF wzrośnie :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jeśli wzrośnie to na następny tydzień drastycznie spadnie , bo poziom wczorajszego odcinka był bardzo słaby :(
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Ja obstawiam, że oglądalność się utrzyma i wyniesie ok. 3,7 - 3,8 mln. Za to mam przeczucie, że widownia The Voice spadła, może nawet poniżej 2 mln.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

W tym sezonie każdy program może czuć się zagrożony :) Oglądalność zmienia się jak w kalejdoskopie
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

bartek09 pisze: Poza tym podobał mi się wstęp do dzisiejszego odcinka przed czołówka. W ogóle to chyba najlepszy montaż z tej edycji.

obawiałem się że tylko ja tak wczoraj pomyślałem :D fantastyczny montaż, naprawdę zwracają uwagę na brytyjską wersję co mi się podoba :)

tak btw, czy tylko mi ten gostek co w 2 odcinku śpiewał "Hometown Glory" przypominał Olly'ego Murs'a? ;)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Pjotreeek pisze:

obawiałem się że tylko ja tak wczoraj pomyślałem :D fantastyczny montaż, naprawdę zwracają uwagę na brytyjską wersję co mi się podoba :)

tak btw, czy tylko mi ten gostek co w 2 odcinku śpiewał "Hometown Glory" przypominał Olly'ego Murs'a? ;)
Mi też go przypomniał :) Pierwsze spojrzenie na niego i mówię Olly Murs xd
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wg mnie odcinek w porządku, świetny montaż, szczególnie wstęp, dużo śmiechu. Dobry występ Diany John, myślę że ona odpali na bootcampie dopiero. Może poziom dziś prócz jej występu przeciętny (jescze dobra Mongołka i ten Johny Depp), ale z zapowiedzi wynika że w następnym odcinku będzie dużo talentów, więc nie ma co przeżywać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości