[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:, do tego strasznie źle się ogląda( powód? falista podłoga... wyłożyli folią, której nawet nie "rozwalcowali" w rzeczywistości wygląda to jak wygląda).
Ale się szczegółów czepiasz. Tak falista podłoga jest od pierwszej edycji i pewnie zrobili to celowo. Nie wiem jak można mówić, że program się źle ogląda tylko dlatego, że podłoga nie taka, albo, że źle ustawiony ekran. Bez przesady. Mi to specjalnie niezbyt przeszkadza.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Na dzień dzisiejszy mam już 9 faworytów, mianowicie są to:

Ewa i Kasia
Maja Hyży
Grzegorz Hyży
Grzegorz Kopyciński
Kaja Czulewicz
Filip Mettler
Agnieszka Czachor
Diana John
Siostry Gordziejewskie

Myślę, że kilka osób z nich na pewno będzie w odcinkach live :)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

A to moi faworyci, póki co na razie do Domów Jurorskich:

16-24:
Ewa Szlempo
Agnieszka Czachor
Filip Mettler
Diana John

25+:
Grzegorz Hyży
Larysa Tsoy

Grupy:
Kasia i Ewa
Milena i Monika
Asteya i Aicha
+ mam nadzieję na jakąś super grupę stworzoną na Bootcampie, polskie One Direction lub Fifth Harmony.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

Nayma pisze: + mam nadzieję na jakąś super grupę stworzoną na Bootcampie, polskie One Direction lub Fifth Harmony.
w Polsce nigdy coś takiego nie bd miało miejsca, a już na pewno nie w tej edycji. Rok temu zrobili boysband i wyszło co wyszło.
Z drugiej strony girlsband u nas już bardziej prawdopodobny.

Zastanawiają mnie kategorie, jeśli potwierdzą się plotki mówiące iż Tatiana ma zespoły to Kuba na 100% ma najmłodszych znów. A szczerze, wolałbym aby to on dostał grupy :D Jednak to wiąże się z dużym prawdopodobieństwem iż Czesław dostanie 16-24 a tego wyobrazić sobie nie mogę ;)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Pjotreeek pisze:Z drugiej strony girlsband u nas już bardziej prawdopodobny.
Wydaje mi się, że w tym roku zrobili zespół z Beaty Kamińskiej, Kasi Lins i Mai Hyży, mają one coś podobnego w głosie i takiego zespołu jeszcze w Polsce nie było. Poza tym każda z nich dała się już poznać widzom, mają podobny look i wszystkie posiadają osobowość Co prawda na razie tylko tak podejrzewam, ale może okaże się to prawdą. ;) Maja choć śpiewa świetnie, to przy takiej konkurencji wątpię, by dostała się solo do Domów Jurorskich, co innego jej mąż.
Pjotreeek pisze:Jednak to wiąże się z dużym prawdopodobieństwem iż Czesław dostanie 16-24 a tego wyobrazić sobie nie mogę
A moim zdaniem, Czesław jako jedyny z trójki mentorów, próbowałby wydobyć coś oryginalnego z najmłodszych uczestników i wybierałby idealny pod kątem każdego z nich repertuar. Kuba w pierwszej serii poszedł na komercję, zarówno w wyborze swojej trójki jak i repertuaru dla niej, może jedynie Ada śpiewała piosenki nieznane wszystkim widzom. Tatiana, choć odniosła sukces, ponieważ to jej podopieczny Dawid zwyciężył, sprawdziła się moim zdaniem jako trenerka tej grupy jeszcze gorzej niż jej poprzednik.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No cóż, gdyby Kuba dostał grupy, Czesław młodszych a Tatiana starszych, to element zaskoczenia byłby 0. Dlatego w zasadzie nie mieli wyjścia, musieli coś zmienić.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

No w sumie w pierwszym edycjach w Wielkiej Brytanii było tak, że Simon miał najpierw 25+, zespoły i 16-24, Sharon 16-24, 25+ i 25+, a Louis zespoły 16-24 i zespoły. Więc u nas może być podobnie. Sądząc, że tak była w UK u nas może być podobnie, więc Kuba teraz możliwe, że będzie miał 25+, Tatiana zespoły, a Czesław 16-24 i właśnie jestem ciekaw roli Czesia :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

X Factor - 3.6 mln
Must Be The Music - 3.7 mln
The Voice Of Poland - 2.1 mln

http://muzyka.interia.pl/pop/news/must- ... 1900576,50
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeżeli dobrze pamiętam, to w poprzednich tygodniach było 3,8 miliona. A w artykula jest napisane, że z tygodnia na tydzień traci... Bez komentarza.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

W pierwszym tygodniu było ponad 3,8 a w drugim mały spadek o ileś tam tysięcy. :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Myślę, że X Factor już nie wróci do formy z wiosny 2011 kiedy to każdy odcinek przekraczał 4 mln, jeden z nich miał nawet 5,5 mln. Omijając dwa półfinały, które miało około 3,7 - 3,8 mln :(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tylko że to było w niedzielę. Puszczając XF jesienią w sobotę można natłuc zponad 5 milionów przypuszczam.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Czyli wychodzi na to, że nowa edycja póki co radzi sobie najsłabiej? Szkoda, bo nie chcę zapeszać, ale szanse na 4 edycję maleją :( Nie wiem czy będą chcieli ciągnąć coś co niezbyt ujmuje innych.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Program jest liderem pasma, więc o porażce mówić nie można.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość