Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A to nie sÂłyszaÂłeÂś najnowszych wieÂści ????
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:A to nie sÂłyszaÂłeÂś najnowszych wieÂści ????
Nic nie sÂłyszaÂłem ?? A coÂż znowu szanowne towarzystwo wymyÂśliÂło ??
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Rokita miaÂł racjĂŞ, ten minister J. jest wyjÂątkowo naiwny...jak mĂłgÂł uwierzyc (tylko na sÂłowo!!), Âże Maybach ojca Dyrektora moÂże siĂŞ zepsuc? rotfl
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Otó¿ jeden z profesorów popleczników O Dyrektora wpad³ na pomys³ i¿ musz¹ przygotowaÌ siê do wyborów samorz¹dowych i ludzie musz¹ wiedzieÌ na kogo g³osuj¹ w zwi¹zku z czym bêd¹ robiÌ liste ubeków esbeków ¿ydów itp...
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak bĂŞda informowali min. kto niechodzi do koscioÂła, nie no faktycznie bo dobry polityk to tylko taki co chodzi do koÂścioÂła. Dla mnie to juÂż lekka przesada. JeÂżeli ktoÂś niechodzi do koÂścioÂła to znaczy, Âże niebedzie umiaÂł zarzÂądzac paĂąstwem?? No oczywiÂście, Âż enajlepiej na finansach znajÂą siĂŞ ksiĂŞÂża, mĂłj proboszcz co niedziel powtaÂża, Âże ledwo im starcza na Âżycie a postawiÂł plebanie za ponad 100 000 zÂłotych!!
Wróciłem!!
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Mysle ze ta lista zrobi prawdziwa kariere w wyborach nikt nie bedzie mowil o gospodarce o bezrobociu tylko kto chodzi do kosciola i ile daje na tace no i czy nosi moherowy beret ew moherowe gacie :? wstyd :evil:
Niezrzeszony
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:(...)
"Nie wiem za co premier przeprasza. SzanujĂŞ go, ale nie moÂżna przepraszaĂŚ za to, Âże siĂŞ Âżyje. Tamten czÂłowiek chciaÂł zrobiĂŚ dobry uczynek. I za to go potĂŞpiaĂŚ? DziĂŞkowaĂŚ Bogu, Âże jeszcze sÂą ludzie z sercem" - mĂłwiÂł o. Rydzyk w nocnej audycji.

Taaa...no jasne !!
Tamten czÂłowiek chciaÂł zrobiĂŚ dobry uczynek
W dzisiejszym Fakcie kolejna prowokacja - co prawda przeprowadzona wczeœniej ni¿ ta z asystentem - i co siê okaza³o ?? "Wspó³pracownik Ojca Rydzyka" dosta³ samochów a jak zadzwoni³a "nauczycielka z wiejskiej szko³y" to ju¿ nie :?

Po szczegó³y zapraszam do dzisiejszego wydania gazety :D
kamuii pisze:Otó¿ jeden z profesorów popleczników O Dyrektora wpad³ na pomys³ i¿ musz¹ przygotowaÌ siê do wyborów samorz¹dowych i ludzie musz¹ wiedzieÌ na kogo g³osuj¹ w zwi¹zku z czym bêd¹ robiÌ liste ubeków esbeków ¿ydów itp...
...kto chodzi do koÂścioÂła, kto sÂłucha RM i oglÂąda TV TRWAM, kto nosi berety itd.

No to po raz kolejny - SUPER !!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

onet.pl pisze:(...)
"Nie wiem za co premier przeprasza. SzanujĂŞ go, ale nie moÂżna przepraszaĂŚ za to, Âże siĂŞ Âżyje. Tamten czÂłowiek chciaÂł zrobiĂŚ dobry uczynek. I za to go potĂŞpiaĂŚ? DziĂŞkowaĂŚ Bogu, Âże jeszcze sÂą ludzie z sercem" - mĂłwiÂł o. Rydzyk w nocnej audycji.
MĂłwiÂł teÂż, Âże pisaÂł do tewuenu, zdaje siĂŞ do SzkÂła kontakt-tak to zrozumiaÂłam :? Podobno odrzucili jego smsa i przyszÂła wiadomoÂśc zwrotna "wpisz odpowiedniÂą treÂśc" :evil2:
Ciekawe co ten duchowny tam naklikaÂł, Âże nawet maszyna siĂŞ obruszyÂła? :evil2:
Aha a tv prywatne sÂą za pieniÂądze FOZZu, wiedzieliÂście? :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:Gazeta Wyborcza": Zbigniew Wysocki, wspó³pracownik o. Rydzyka i prelegent Radia Maryja, jest od wczoraj wiceministrem transportu. Chce finansowaÌ budowê statków z op³at za parkingi.
Wczoraj w Radiu Maryja nowy wiceminister przedstawiÂł pomysÂł na uratowanie floty: "W kraju sÂą liczne pÂłatne parkingi, trzeba pieniÂądze z nich przeznaczaĂŚ na budowĂŞ statkĂłw. WyliczyÂłem: jeden duÂży parking daje 16 mln rocznie - za to moÂżna zbudowaĂŚ dwa nowoczesne kutry. Zadaniem rzÂądu bĂŞdzie wsparcie takiego rozwiÂązania".

Ten 66-letni inÂżynier, byÂły oficer Âżeglugi wielkiej dziaÂłaÂł w zaÂłoÂżonej przez siebie partii Liga Polska-Organizacja Narodu Polskiego, ktĂłra - jak czytamy w programie - miaÂła byĂŚ odpowiedziÂą na "wynaturzenia ustroju demokratycznego".

toruĂąskim radiem Wysocki zwiÂązaÂł siĂŞ przez Polskie Stowarzyszenie Morskie-Gospodarcze.

W ostatnich wyborach Wysocki bezskutecznie startowaÂł do Senatu z Gdyni. Na listĂŞ Domu Ojczystego (partii czÂłonkĂłw Rodziny Radia Maryja) wpisaÂła go Gertruda Szumska - byÂła lektorka u o. Rydzyka, potem posÂłanka.

Wysocki wszed³ do rz¹du - jak sam mówi - "wy³¹cznie z rekomendacji Stowarzyszenia", którym kieruje.

Stowarzyszenie, ktĂłrym kieruje Sulatycki i Wysocki, przyznaje doroczne nagrody. Laur za rok 2004 dostaÂła uczelnia o. Rydzyka, za rok ubiegÂły - redakcja "Naszego Dziennika".
No có¿...myœlê, ze komentarz zbyteczny !! Przecie¿ tego mo¿na by³o siê spodziewaÌ :? :? :evil: :evil: :evil:
ZIMA
Dared00

Post autor: Dared00 »

Z OSTATNIEJ CHWILI: Prezydent z szefem parti rzÂądzÂącej w TVP1!!!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Obstwaiam, Âże na czele "Instytutu monitoringu mediĂłw" stanie ktoÂś z okolic O. Rydzyka, a moÂże i sam ojciec redaktor.
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehh
Ja w sprawie wizyty drobiu w USA !!!
PooglÂądaÂłam trochĂŞ na ten temat i samÂą KaczkĂŞ poobserwowaÂłam. Pewnie uznacie Âże obraÂżam prezydenta itp... ale ja juÂż wiem na 100 % Âże on jest upoÂśledzony umysÂłowo albo przynajmniej siĂŞ tak zachwuje...

Te ciÂągÂłe mlaskania chrzÂąkania, brak spĂłjnych wypowiedzi to jest przeraÂżajace... i jeszcze jak dzisiaj z tego samolotu wychodzili... Karakan jego Âżona z reklamĂłwkÂą (wiocha totalna ) i Meller w tej czapie syberyjskiej.
OBCIACH do kwadratu
WogĂłle mnie przeraÂża jak sÂłysze co on i jego partyjni koledzy wygadujÂą
KACZKA - Oceniam tÂą wizytĂŞ bardzo ekhmm pozytywnie (mlask) dowiedziaÂłem siĂŞ wielu interesujÂących rzeczy (mlask) ktĂłrych bym siĂŞ z prasy nie dowiedziaÂł ( chrumkniĂŞcie ) ale yhm yhm oczywiÂście siĂŞ tym z prasa nie podzielĂŞ .... Âżenua i kompromitacja

Do tego LPR chce przejac PAP ...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:Ja w sprawie wizyty drobiu w USA !!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kamuii pisze:Te ciÂągÂłe mlaskania chrzÂąkania, brak spĂłjnych wypowiedzi to jest przeraÂżajace... i jeszcze jak dzisiaj z tego samolotu wychodzili... Karakan jego Âżona z reklamĂłwkÂą (wiocha totalna ) i Meller w tej czapie syberyjskiej.
Ja bym chciaÂł Cimoszewicza znĂłw zamiast tego mrugajÂącego Mellera. Fajnie jakby jeden komuch byÂł w PiSowskim rzÂądzie. :D :D :D
kamuii pisze:KACZKA - Oceniam tÂą wizytĂŞ bardzo ekhmm pozytywnie (mlask) dowiedziaÂłem siĂŞ wielu interesujÂących rzeczy (mlask) ktĂłrych bym siĂŞ z prasy nie dowiedziaÂł ( chrumkniĂŞcie ) ale yhm yhm oczywiÂście siĂŞ tym z prasa nie podzielĂŞ
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:i Meller w tej czapie syberyjskiej
Ja juÂż o Kaczce nic nie piszĂŞ, bo nic nowego nie moÂżna o nim powiedzieĂŚ :? Wszystko juz wiemy.
Ale Meller.... rzeczywiÂście... jak go zobaczyÂłam, to pierwsze skojarzenie- Kaczor przywiĂłzÂł ze sobÂą ÂŻyrynowskiego albo Putina. ZabrakÂło im paliwa i niejako "po drodze" mieli miĂŞdzylÂądowanie w Moskwie i zabrali ze sobÂą jakiegoÂś Ruska.

WedÂług ostatnich doniesieĂą ciamkajÂący Meller teÂż odchodzi. MoÂże Roman the great mutato obejmie urzÂąd... byÂłoby jeszcze zabawniej.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Z Mellerem jest dziwna sprawa, on sam raz mĂłwi, Âże nie odchodzi potem jego wypowiedz, ktĂłra wskazuje, Âże jest cos na rzeczy...ja juÂż nic nierozumiem. Ja uwaÂżam, Âże powinien zostaĂŚ bo niewidze innego kandydata na szefa MSZ-tu.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości