Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze::> ChÂłopaki widzieliÂście dzisiaj PawÂła ;) i jak , podoba Wam siĂŞ grzywka?
PiĂŞknie zaczesana, prawda :D
Niestety nie widziaÂłem :( Nie mogĂŞ zatem wypowiedzieĂŚ siĂŞ na Âżaden temat majÂący zwiÂązek z dzisiejszym dyÂżurem PawÂła, na temat grzywki tym bardziej ;) Ale wierzĂŞ Ci na sÂłowo, skoro obieÂżyÂświat nie daÂł capsĂłw.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nie widziaÂłeÂś :> ÂżaÂłuj, Twoja strata ;)
W relacjach dla faktów popo³udniowych Pawe³ by³ wyra¿nie zainspirowany otaczaj¹c¹ go woko³o mg³¹ :lol: powiedzia³ mniej wiêcej coœ takiego: protest trwa, zatem los naszych przesy³ek rysuje siê mgliœcie :D
A wÂłaÂśnie, gdzie siĂŞ podziaÂł KrzyÂś :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: Ale wierzĂŞ Ci na sÂłowo, skoro obieÂżyÂświat nie daÂł capsĂłw.
:arrow: Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

I nadal pocztowcy nie mog¹ siê dogadaÌ, rozmowy trwaj¹ . Paw³a odsuniêto od tematu pocztowego ;) od dwóch dni ktoœ inny siê tym zajmuje ;) Wczoraj widzia³am Paw³a w faktach popo³udniowych :D w materiale Arka Wierzuka :D By³ na konferencji Giertycha, sta³ wœród dziennikarzy ;) Jak siê póŸniej okaza³o przygotowywa³ materia³ dla M24h ;) Próbowa³ ustaliÌ, co bêdzie dalej z Kazimierzem Marcinkiewiczem i Janem Rokit¹
A teraz czekam, aÂż mĂłj ulubieniec (m.in. dla mnie :szalony: ) podsumuje dzieĂą :D widziaÂłam go jak pracowicie przygotowywaÂł siĂŞ do tego zadania w M24h :tanczy:
ZaÂłapaÂłam siĂŞ jeszcze na koĂącĂłwkĂŞ raportu wieczornego ;) PaweÂł swoim, miÂłym dla ucha (mojego przynajmniej :szalony: ) gÂłosem odczytywaÂł wyniki jakiegoÂś sondaÂżu ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jaki przystojny :P

W zeszÂły weekend PawÂła nie byÂło ……… napiszĂŞ coÂś szokujÂącego, Âże dobrze siĂŞ staÂło :rozglada: poniewaÂż mnie teÂż nie byÂło, nie widziaÂłabym go i miaÂłabym wiĂŞcej powodĂłw do rozpaczy ;) A w ten sposĂłb, najprawdopodobniej bĂŞdzie w zbliÂżajÂący siĂŞ weekend peÂłniÂł dyÂżur na stanowisku prezentera ;)
Szkoda, Âże PaweÂł nie rozwikÂłaÂł problemĂłw pocztowych ;) Zamiast komentowaĂŚ, lepiej zabraÂłby siĂŞ za mediacje, na pewno poradziÂłby sobie jako strona ÂłagodzÂąca :D
Nie ma Pawe³ w sejmie kole¿anek, które pomog³y podnieœÌ ciœnienie?
MoÂże sÂą, ale byĂŚ moÂże PaweÂł nie jest zwolennikiem tego typu kuracji :x
No teraz przez te kilka dni zacieram rĂŞce i czekam niecierpliwie na pojawienie siĂŞ PawÂła :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Funckyrella dobrze Âże nie chodziÂło ci o roznoszenie listĂłw :spiewa: :spiewa: -nie bierz tego do siebie[/list]
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Jaki przystojny :P
O tak :P Niezmiennie :P
najprawdopodobniej bĂŞdzie w zbliÂżajÂący siĂŞ weekend peÂłniÂł dyÂżur na stanowisku prezentera ;)
:nie: :nie: :nie: Ja nie chcê czekaÌ do weekendu, ja chcê Paw³a ju¿ dziœ :P Rozsta³am siê z nim wczoraj przed pó³noc¹ ;) zasypia³am z nadziej¹, ¿e spotkamy siê dziœ, a tu... tylko materia³ w M24h o radioaktywnych lotach albo jak kto woli o samolotach, w których znaleziono œlady polonu. Zdaje siê, ¿e to musi nam na dzisiaj wystarczyÌ :uhh: ale dobre i to ;)
Szkoda, Âże PaweÂł nie rozwikÂłaÂł problemĂłw pocztowych ;) Zamiast komentowaĂŚ, lepiej zabraÂłby siĂŞ za mediacje, na pewno poradziÂłby sobie jako strona ÂłagodzÂąca :D
PaweÂł Âłagodzi obyczaje :tanczy:
Nie ma Pawe³ w sejmie kole¿anek, które pomog³y podnieœÌ ciœnienie?
MoÂże sÂą, ale byĂŚ moÂże PaweÂł nie jest zwolennikiem tego typu kuracji :x
A kto go tam wie? MoÂże niezÂły z niego gagatek :rozglada:
adam pisze:Funckyrella dobrze Âże nie chodziÂło ci o roznoszenie listĂłw :spiewa: :spiewa: -nie bierz tego do siebie
:mhm: Funcky, miaÂłabyÂś coÂś przeciwko temu, Âżeby PaweÂł dostarczaÂł Ci pocztĂŞ? :lol:

Przypomnia³o mi siê czego dotyczy³ ten sonda¿, który wczoraj czyta³ Pawe³, m.in. chodzi³o o obiektywnoœÌ mediów ;) wed³ug wiêkszoœci ankietowanych tvn jest najbardziej wiarygodn¹ stacj¹ :lol:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
adam pisze:Funckyrella dobrze Âże nie chodziÂło ci o roznoszenie listĂłw :spiewa: :spiewa: -nie bierz tego do siebie
:mhm: Funcky, miaÂłabyÂś coÂś przeciwko temu, Âżeby PaweÂł dostarczaÂł Ci pocztĂŞ? :lol:
nie, zdecydowanie nie miaÂłabym nic przeciwko :lol:
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy :lol:
PrzypomniaÂły mi siĂŞ wszystkie sproÂśne, i nie tylko, dowcipy o listonoszach :D Pechowo, u nas listy roznosi listonoszka :D Btw. PawÂła chĂŞtnie ugoÂściÂłabym przy kawie ;)
Rozsta³am siê z nim wczoraj przed pó³noc¹
……aÂż przyjdzie pó³noc i nas rozdzieli :tanczy: :lol: JakieÂż te sÂłowa aktualne :devil:
A kto go tam wie? MoÂże niezÂły z niego gagatek
MoÂże i jest gagatkiem, ale nie wiadomo, czy koleÂżanki w sejmie odpowiednie ;)
wedÂług wiĂŞkszoÂści ankietowanych tvn jest najbardziej wiarygodnÂą stacjÂą
Poddajesz ten sonda¿ pod w¹tpliwoœÌ? :D ChoÌ trudno w to uwierzyÌ, ale chyba jest prawdziwy :devil:
Ja nie chcĂŞ czekaĂŚ do weekendu, ja chcĂŞ PawÂła juÂż dziÂś
ChcieĂŚ to mĂłc, ale chyba nie tym razem :/ Nawet w charakterze reportera PawÂła dzisiaj nie ma ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: nie, zdecydowanie nie miaÂłabym nic przeciwko :lol:
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy :lol:
PrzypomniaÂły mi siĂŞ wszystkie sproÂśne, i nie tylko, dowcipy o listonoszach :D Pechowo, u nas listy roznosi listonoszka :D Btw. PawÂła chĂŞtnie ugoÂściÂłabym przy kawie ;)
Funcky, Ty..... :hahaha:
Ja mam listonosza, ale to taki debil jest :lol:
……aÂż przyjdzie pó³noc i nas rozdzieli :tanczy: :lol: JakieÂż te sÂłowa aktualne :devil:
Uwielbiam tĂŞ piosenkĂŞ ;) kto wie moÂże dzisiaj bĂŞdzie powtĂłrka ;)
MoÂże i jest gagatkiem, ale nie wiadomo, czy koleÂżanki w sejmie odpowiednie ;)
:mhm: MyÂślisz, Âże nie ma w czym przebraĂŚ :rozglada:
Nawet w charakterze reportera PawÂła dzisiaj nie ma ;(
To moÂże jutro go zobaczymy :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Chyba kolej na PawÂła aby poprowadziĂŚ serwisy sobotnio -niedzielne,pewnie na zmianĂŞ bĂŞdzie pracowaÂł z JoasiÂą kryĂąskÂą;pytanie kto bĂŞdzie trzeciÂą osobÂą. :mhm: :mhm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

ObyÂś siĂŞ nie myliÂł w swoich przypuszczeniach :) ale, jak wiemy, tvn24 lubi zaskakiwaĂŚ ;)
:mhm: A trzecim bĂŞdzie pewnie Jakub Porada ;) nie prowadziÂł dwĂłch porankĂłw w tym tygodniu, to pewnie w weekend bĂŞdzie musiaÂł odpracowaĂŚ ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PaweÂł i Asia ostatnio prowadzÂą regularnie co 2-tygodnie wiĂŞ wypada na nich kolej :mhm: :mhm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Jak narazie ani Joanny, ani PawÂła nie widaĂŚ :/
Wie ktoœ mo¿e czy Pawe³ by³ wczoraj w podsumowaniu dnia :mhm: bo mnie siê jakoœ nie uda³o wróciÌ do domu przed pó³noc¹ :rozglada: Z nieoficjalnych Ÿróde³ wiem, ¿e na stronie tvn24 zaprasza³ Jacoù, ale z t¹ stron¹ to nigdy nic nie wiadomo ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CoÂś obojga nie widaĂŚ , moze ktĂłreÂś z nich bĂŞdzie miaÂło dyzur po 15-tej :mhm: :mhm:

Wczoraj wieczorem napewno byÂł :D JacoĂą
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ja juÂż nie spekulujĂŞ, poddajĂŞ siĂŞ :? czekam do piĂŞtnastej :?
:jupi: :jupi: :jupi: Madzia zapowiedziaÂła wÂłaÂśnie PawÂła :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości