Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Black coÂś o capsach wspominaÂł...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MĂłwiÂł mi, Âże prĂłbowaÂł ,,wynegocjowaĂŚ'' capsy :D UdaÂło siĂŞ ;)
Na pewno siĂŞ ucieszy, jak tylko dojdzie do siebie :D
DziĂŞki Kamil :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O rany :shock: Jeszcze jedna relacja :jupi: DziÂś to juÂż trzecia :jupi:

Najbardziej w tej podobaÂło mie siĂŞ jak sÂłoĂące najpierw sceptycznie nastawione, zdecydowaÂło siĂŞ koniec koĂącĂłw wyjrzeĂŚ zza chmur :lol2:
To juÂż tradycja, Âże kiedy pojawia siĂŞ Agata i zaczyna mĂłwiĂŚ sÂłoĂące zaraz staje siĂŞ jej wiernym widzem :lol2:

DziĂŞki Kamil za reakcjĂŞ na mojÂą proÂśbĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

kurcze, a ja nie moglem ogladac... buuuuu :hmm: :? :o na szczescie wkleiliscie zdjecia! wielkie dzieki :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jest, jest, ... znaczy siĂŞ ... byÂła znĂłw w serwisie po 15.30 :jupi: WidziaÂłeÂś ten wystĂŞp Wojtek? :D
Myœla³em, ¿e do raportu ju¿ Agaty nie bêdzie, ¿e tam (w raporcie) dopiero mo¿e podsumuje ca³¹ sprawê, ale Agata uczyni³a to ju¿ w tym serwisie ... pozbiera³a wszystkie informacje i piêknie je przedstawi³a. :tanczy:
Nie by³o zak³óceù w relacji: Agata mówi³a przeplatanki w postaci materia³ów filmowych pokazano jak zaplanowano, nie by³o czarnych plansz :D Agata by³a a¿ do przesady poprawna (za wyj¹tkiem s³ówka ''moczno'' :lol2: ) :brawa:
Teraz poczu³em co to jest piêkny i prawdziwy dzieù na ¿ywo :lol2: i co to znaczy, ¿e prawie ju¿ min¹³ :(
Ostatnio zmieniony piątek 30 cze 2006, 15:46 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

z 15:30

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PiĂŞkny caps - piĂŞkne dziĂŞki zatem :lol2:
Szkoda, Âże tego delikatnego i serdecznego uÂśmiechu, jakim BrydziĂŞ przywitaÂła nie uchwyciÂłeÂś :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

no nie, no nieeeeeeeee!!!! znowu nie widzialem!!! koncze prace dopiero o 16:30...
niech zyja redakcje lokalne:)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

No to masz jeszcze ode mnie coÂś na otarcie Âłez ;)

..sprzed sÂądu tylko tyle poniewaÂż wiĂŞkszÂą czeÂśc relacji zdominowaÂły archiwalne zdjĂŞcia z procesĂłw..:(

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

..i Black bêdzie niepocieszony bo ja nie zd¹¿y³em uchwyciÌ piêknego uœmiechu Agaty :(


Jak na moje oko to tych 2 nie ma w serii Kamila
ObrazekObrazek


Z tym s³oùcem to by³o tak, ¿e najpierw by³o póŸniej siê schowa³o i nie mog¹c siê oprzeÌ wyjrza³o znowu :lol2: walczy³o z chmurami o prawo do transmisji i miejsce w pierwszym rzêdzie :lol:
Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

:P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

i z 16:30

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂście z capsami zaszaleli :szalony: ÂŚwietne :D

No i tak jak przypuszczaÂłem w raporcie popoÂłudniowym byÂło podsumowanie ''begerowych'' wyczynĂłw i powtĂłrka z rozrywki, czyli Agata juÂż na wstĂŞpie programu relacjonujÂąca przebieg procesowych zdarzeĂą z PiÂły :jupi:
Znowu œwietnie przygotowana - mia³a na to sporo czasu miêdzy jednym a drugim wejœciem :lol2: bez zak³óceù wszystko widzom piêknie i z gracj¹ przedstawi³a :D

I jak¹¿ wspania³¹ i oryginaln¹ stacj¹ by³aby tvn24, gdyby ka¿dy dzieù wygl¹da³ chocia¿ tak jak dzisiejszy? :lol2: I ja lepiej znosi³bym ka¿dorazowe pojawienie siê Agaty :lol2: Dziœ sz³o mi ca³kiem ... przytomnie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Black, dzieki dzieki :brawa: Ale o 16:30 widzialem juz "live" z Pily :D Ciesze sie niezmiernie... mhm... i ten nosowy glos :rydzyk: zamknac oczy i marzyc, ze szepcze ci cos do uszka... 8)
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

wojtek-poznan pisze:Black, dzieki dzieki :brawa:
Ale za co Ty mi dziêkujesz :> Nale¿y dziêkowaÌ temu, kto pos³a³ Agatê dziœ do Pi³y :lol2: No i panom politykom nale¿¹ siê podziêkowana za to, ¿e zachowali jako tak¹ wstrzemiêŸliwoœÌ konferencyjn¹ :szalony:
Ale o 16:30 widzialem juz "live" z Pily :D Ciesze sie niezmiernie...
I ja cieszĂŞ siĂŞ razem z TobÂą :lol2:
mhm... i ten nosowy glos :rydzyk: zamknac oczy i marzyc, ze szepcze ci cos do uszka... 8)

:spiewa: 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek
Szukajcie Agatki na tym zdjÂątku..

Dodam Âże nie ma na sobie tego biaÂłego Âżakietu :D ..jeÂśli dobrze widzĂŞ ma na sobie dÂżinsy :D

Ale czemu tak w tv nie wystÂąpiÂła :> :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

HA! Agata w galeriach PAP-u to znaczy, Âże jest gwiazdÂą :lol2:

JeÂśli po dzisiejszym maratonie Agata wam siĂŞ jeszcze nie przejadÂła, to znaczy, Âże byliÂście naprawdĂŞ gÂłodni i spragnieni jej obecnoÂści :lol2:
TÂą wypowiedziÂą pewnie ÂściÂągnĂŞÂłam na siebie wirtualne gromy :devil: :hmm:
No to moÂże napiszĂŞ w ramach rekompensaty, Âże Âźle siĂŞ staÂło, iÂż w kilku serwisach Agaty nie byÂło :/ Lepiej brzmi, wiem, wiem :D
CieszĂŞ siĂŞ waszym szczĂŞÂściem, bo rozumiem co to znaczy mĂłc oglÂądaĂŚ w telewizorze ulubionych dziennikarzy do syta - uczucie to nie jest mi obce :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości