Prośby o screeny i materiały video

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prośby o materiały video

Post autor: nouze »

adolf6 pisze:czy można poprosić o rozmową z Marcinem Wyrostkiem
https://www.rapidshare.com/files/998968 ... rostek.avi
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prośby o materiały video

Post autor: Frazes »

Mogę poprosić o nagranie z prezentacji "Tuskobusa" przez Kamilę Biedrzycką-Osicę, która była w "TVN24" około 7:45???

Z góry dzięki :D .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Prośby o materiały video

Post autor: piotrek888 »

Frazes pisze:Mogę poprosić o nagranie z prezentacji "Tuskobusa" przez Kamilę Biedrzycką-Osicę, która była w "TVN24" około 7:45???

Z góry dzięki :D .
Dołączam się!! :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prośby o materiały video

Post autor: nouze »

Frazes pisze:Mogę poprosić o nagranie z prezentacji "Tuskobusa" przez Kamilę Biedrzycką-Osicę, która była w "TVN24" około 7:45???
https://www.rapidshare.com/files/295842 ... 09.kbo.avi
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Prośby o materiały video

Post autor: avatar »

Wesoło było (jak zawsze z resztą) dzisiaj podczas serwisu ekonomicznego w Faktach po Faktach. Marek mówił podczas rozmowy z Beatą o twiście i zademonstrował ten taniec, ale tylko rękoma, bo jak powiedział, nie wychodzi to za stołem. Na to Beata odpowiedziała, że może wstać i pokazać. I wtedy mamy kamerę z tyłu i widać jak "tańczy" już na stojąco.
Jeżeli ktoś ma o nagrane to poprosiłbym. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Prośby o materiały video

Post autor: piotrek888 »

Tradycyjnie jeśli można - relację Kamili Osicy z 15 na żywo. Z góry dziękuję! :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prośby o materiały video

Post autor: nouze »

piotrek888 pisze:Tradycyjnie jeśli można - relację Kamili Osicy z 15 na żywo. Z góry dziękuję! :)
https://www.rapidshare.com/files/945280 ... 09.kbo.avi
AsiaLampard
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 28 sie 2011, 18:28

Re: Prośby o materiały video

Post autor: AsiaLampard »

avatar pisze:
Wesoło było (jak zawsze z resztą) dzisiaj podczas serwisu ekonomicznego w Faktach po Faktach. Marek mówił podczas rozmowy z Beatą o twiście i zademonstrował ten taniec, ale tylko rękoma, bo jak powiedział, nie wychodzi to za stołem. Na to Beata odpowiedziała, że może wstać i pokazać. I wtedy mamy kamerę z tyłu i widać jak "tańczy" już na stojąco.
Jeżeli ktoś ma o nagrane to poprosiłbym. :D
Podłączam się do prośby.
Ps. Ma ktoś może nagranie z piątkowej debaty w tvn cnbc pt."Przesłuchanie publiczne - Politycy vs Przedsiębiorcy” prowadzą M.Tejchman i J. Kucharska i mógłby wrzucić?
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Prośby o materiały video

Post autor: xyz »

Bardzo proszę o dzisiejszą rozmowę Jarka z Iwoną Guzowską i Aleksandra Jankowska (PiS). Tylko prosze nie na rapidzie, bo nie moge sciagac z niego.. :evil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prośby o materiały video

Post autor: nouze »

xyz pisze:Bardzo proszę o dzisiejszą rozmowę Jarka z Iwoną Guzowską i Aleksandra Jankowska (PiS). Tylko prosze nie na rapidzie, bo nie moge sciagac z niego.. :evil:
http://www.fileserve.com/file/aJ4MgCp

A warto byłoby się nauczyć, bo obecnie rapid jest najlepszy do ściągania za free, ręczę swoją głową (w sumie żadna to wysoka stawka :devil: )
Niech ci co nie potrafią, przejrzą sobie ten wątek - na pewno znajdziecie coś co wam pomoże :>
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prośby o materiały video

Post autor: Frazes »

A czy ja mogę poprosić o fragment dzisiejszej rozmowy Kuźniara z Piotrem Zeltem, gdzie Pan prowadzący ŚWIETNIE moim zdaniem naśladował głosy "kiboli" (to było naprawdę SUPER :D ! ) :D ???

Z góry dzięki :D .
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prośby o materiały video

Post autor: nouze »

Frazes pisze:A czy ja mogę poprosić o fragment dzisiejszej rozmowy Kuźniara z Piotrem Zeltem, gdzie Pan prowadzący ŚWIETNIE moim zdaniem naśladował głosy "kiboli" (to było naprawdę SUPER :D ! ) :D ???
Z góry dzięki :D .
https://www.rapidshare.com/files/924417462/9.41.avi
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Prośby o materiały video

Post autor: myszka2011 »

Czy mogłabym prosić o przeczytanie mejla i komentarz prowadzącego Kuźniara ok. 9.30 przed serwisem informacyjnym.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości