Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: piotrek888 »

Słuchajcie mam ogromną prośbę! Czy mógłby ktoś nagrać poranek przed 10. Bo będzie K.Rusin i zależy mi a nie obejrzę z wiadomych-szkolnych przyczyn. Będę wdzięczny, pozdrawiam
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: sybic »

piotrek888 pisze:Słuchajcie mam ogromną prośbę! Czy mógłby ktoś nagrać poranek przed 10. Bo będzie K.Rusin i zależy mi a nie obejrzę z wiadomych-szkolnych przyczyn. Będę wdzięczny, pozdrawiam
Tu :
http://s1.qshare.com/get/356088/Video09 ... 4.avi.html
monetowy_chlopak

Re: Poranek TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Oto sprzęcik nowy w "poranku"

Obrazek
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Poranek TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Widzieliście co dziś zrobili w Poranku? Stół obrócony jest na ekran tylnoprojekcyjny na którym są wyświetlane monitorki (ten materiał który wykorzystują do blue-boxa). Pogode prezentuje sam Kuźniar ze zwykłego telewizora. Zmieniło się kadrowanie, loty - nie pokazują w ogóle tej części studia w której jest ściana monitorów. Czy ktoś wie może o jakimś remoncie? Bo jak inaczej to wytłumaczyć?
monetowy_chlopak

Re: Poranek TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

A serwisy były z blue boxa czy ekranu tylnoprojekcyjnego :?:. O 9:45 prognoza pogody była normalnie z przed ekranu tynoprojekcyjnego. Prowadziła ją Agnieszka Cegielska oraz Kuźniar.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jezarekd pisze:A serwisy były z blue boxa czy ekranu tylnoprojekcyjnego?
Z blueboxa. Z każdym serwisem, począwszy od 7.00, tło rozjaśniano.
skorupa2006 pisze:Pogode prezentuje sam Kuźniar ze zwykłego telewizora.
Sposób prezentowania pogody nie zmienił się. :] Jedynie po 7.00 była sama Agnieszka Cegielska, bo Kuźniar na czas nie dojechał do studia.

Wygląda na to, że znów zajdą jakieś zmiany w studio, głównie z telewizorami w tle. Podobnie jak wiosną ubiegłego roku.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Poranek TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Serwisy w Poranku, jak i w DNŻ są z ekranu. Widać charakterystyczne łączenia poszczególnych części.
EDIT: Prawdopodobnie dlatego goście nie siedzą przy stole tylko wykorzystują łączenie (mimo iż gość jest w studiu) tak jak w FpF.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To, że stół jest obrócony w stronę ekranu, niczego nie oznacza. Serwisy są z blue boxa. :]
Myślę, że dalszą część dyskusji możemy prowadzić tutaj.
Czarna88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: Czarna88 »

Witam wszystkich. Mam ogromna prośbę.
Czy ktoś nagrał może dzisiejszą rozmowę Kuby Wojewódzkiego z Jarkiem Kuźniarem w "Poranku w TVN24"?
Bardzo proszę o linka.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: pop »

Rozmowa była świetna. Wojewódzki powiedział nawet, że woli przychodzić do TVN24 niż do "Dzień Dobry TVN". :D

Fragment jest tutaj :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1566469,0,1,po-j ... omosc.html :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Czarna88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: Czarna88 »

Ten fragment widziałam,ale dziękuje za odpowiedź. A ma ktoś może całość?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jezarekd pisze:Oto sprzęcik nowy w "poranku"
Ten ów sprzęcik, jest dla mnie zbędny. To raczej zabawka dla prezentera, aniżeli jakaś korzyść dla widza. Porada czy Kuźniar stoją przy nim, na okrągło coś majstrują, wciskają, przesuwają, podkreślają, zakreślają... Dopóki prasa drukowana w ogóle istnieje, doceniajmy jej walory. Cieszę się jednak, że TVN24 do końca nie wyeliminowała tej 'tradycji'. Zaznaczał zarazem, że jestem zwolennikiem nowatorskiej techniki, ale tylko wówczas, gdy ona jest w pełni uzasadniona, a nie jest jedynie jakimś szpanem. :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

Camilo pisze:
jezarekd pisze:Oto sprzęcik nowy w "poranku"
Ten ów sprzęcik, jest dla mnie zbędny. To raczej zabawka dla prezentera, aniżeli jakaś korzyść dla widza. Porada czy Kuźniar stoją przy nim, na okrągło coś majstrują, wciskają, przesuwają, podkreślają, zakreślają... Dopóki prasa drukowana w ogóle istnieje, doceniajmy jej walory. Cieszę się jednak, że TVN24 do końca nie wyeliminowała tej 'tradycji'. Zaznaczał zarazem, że jestem zwolennikiem nowatorskiej techniki, ale tylko wówczas, gdy ona jest w pełni uzasadniona, a nie jest jedynie jakimś szpanem. :D
Moim zdaniem to nie jest szpan. Po prostu TVN24 chce się wyróżnić. Już teraz nie musimy oglądać jak operator się gimnastykuje żeby pokazać tekst i przy okazji brudne palce prowadzącego. Ekran jest praktyczny, bo można zakreślać, powiększać itp. Można też na przykład prezentować zdjęcia z Kontaktu. A i jeszcze jedno. TVN24 dba o środowisko :D.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Już teraz nie musimy oglądać jak operator się gimnastykuje żeby pokazać tekst i przy okazji brudne palce prowadzącego.
Wciąż to oglądamy! :D TVN24 nie wyeliminował przecież do końca tradycyjnej prasy. :D
albi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 12:22

Re: Poranek TVN24

Post autor: albi »

Ten ekran jest fajnym urozmaiceniem. Gażetem takim.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości