[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A i mam nadzieję, że odcinek pod względem realizacji nie zostanie spitolony jak w tamtym roku.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Domy Jurorskie do 21.30... Tragedia. Nie uczą się na błędach.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dzisiejsza widownia to zapewne jakieś 3,6-3,7 mln ;/
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

adik1148 pisze:Dzisiejsza widownia to zapewne jakieś 3,6-3,7 mln ;/
Nie marudź :)
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

wow, wow i jeszcze raz WOW. nie wierzyłem że to kiedyś powiem , ale jak na czołówkę spisali się znakomicie :D nowa czcionka, graficznie fajnie, muzycznie, prawie jak UK :D naprawdę wielki wielki plus.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Jak zwykle burdel w programie.
Pokazują jakaś grupkę uczestników, których widz nie ma szans sobie przypomnieć, bo kamerzysta pokazuje ich tylko przez ułamek sekundy (niektórych w ogóle nie pokazuje) i jest informowany, że przechodzą lub nie przechodzą.
Realizacja po prostu do dupy.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

sybic pisze:Jak zwykle burdel w programie.
Pokazują jakaś grupkę uczestników, których widz nie ma szans sobie przypomnieć, bo kamerzysta pokazuje ich tylko przez ułamek sekundy (niektórych w ogóle nie pokazuje) i jest informowany, że przechodzą lub nie przechodzą.
Realizacja po prostu do dupy.
Limit czasowy. Od realizacji możesz się odczepić. :)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

TheXF pisze:
sybic pisze:Jak zwykle burdel w programie.
Pokazują jakaś grupkę uczestników, których widz nie ma szans sobie przypomnieć, bo kamerzysta pokazuje ich tylko przez ułamek sekundy (niektórych w ogóle nie pokazuje) i jest informowany, że przechodzą lub nie przechodzą.
Realizacja po prostu do dupy.
Limit czasowy. Od realizacji możesz się odczepić. :)
Limit czasowy, który tvn sam sobie wyznacza, przez co odcinek wygląda tak a nie inaczej.
To co zaczęło dziać się po ostatniej reklamie było tragiczne. Dziadostwo nad dziadostwa.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajnie że wyczytywali kto się dostał grupami, dzięki temu było to bardziej klarowne niż rok temu. W grupie najmłodszych zamiast Klaudii Gawor mógł przejść Paweł Piekarski. Bo fałsz w I have nothing jakim się popisała na pewnym dźwięku spowodował wyplucie herbaty niestety. Miłe zaskoczenie na + to Olga Barej. No i trzeba napisać, że szkoda że to Kuba ma najmłodszych, bo zapewne dlatego najlepsi odpadną w domu jurorskim.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Wg. mnie największy błąd trzech edycji:

nieprzepuszczenie Agnieszki Czachor (najlepszego wokalu jaki słyszałem w polskim XF)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=XGFG2l9n5Dw
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Z takim jury jakie mamy zawsze największe talenty odpadają na tym bądź następnym etapie. ;)
Rzadko perełki w wyjątkach chyba tylko Gienka Loski i Michała Szpaka dochodzą do etapu koncertów.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Zadowolony w 100% jestem tylko przy grupie 16-24. W zespołach brakuje mi sióstr Gordziejewskich, które w zasadzie w ogóle nie były dzisiaj pokazane (więc może i poszło im gorzej, nie będę oceniał). Nie wiem też po co pokazywano tragiczną "Warszawę" Kopycińskiego. Dziwnie też wypadło to, że w zajawce przed 3 przerwą pokazano fragmenet, którego potem nie było w odcinku (jak Wojewódzki pytał panią z Mongolii co zaśpiewa). W rezultacie myślałem, że to ona potem będzie w jakiejś dogrywce. Strasznie to było wszystko chaotycznie pokazane.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Nie przejście do odcinków Live Sióstr Gordziejewskich to największa porażka polskiego X Factora w kategorii Zespołów podczas wszystkich dotychczasowych edycji. To one jedyne w tej grupie miały prawdziwe szanse trafić do widzów, którzy jak wiadomo bardziej identyfikują się z solistami.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Ogólnie to zgadzam się z wyborami jurorów. Chociaż wolałbym, żeby zamiast Mai Hyży przeszedł Paweł Piekarski, no ale trzeba przyznać, że to ona była lepsza w dogrywce. W ogóle to fajnie, że ją zorganizowali, podobnie jak w ostatniej brytyjskiej edycji, zawsze to jakieś dodatkowe emocje na koniec odcinka. Jedynie szkoda mi Jenny Galt, uważam, że bardziej zasługiwała na dom jurorski niż np. Piotr Waśkowski. Za to cieszę się, że przeszła Olga Barej. Zdziwiło mnie, że nie utworzono żadnego nowego zespołu. Tatiana ma trudne zadanie, ale wierzę, że sobie poradzi i nie będzie popełniać tych samych błędów co Louis Walsh w zeszłym roku.
Montaż naprawdę super, w końcu poczułem, że oglądam bootcamp :D

Na dzisiaj widzę to tak:
16-24:
-Marta Ławska
-Filip Mettler
-Diana John

25+:
-Grzegorz Hyży
-Olga Barej
-Wojtek Ezzat

Grupy:
-Daddy's Prides
-Girls on Fire
-Kasia i Ewa / Aisha i Asteya
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jak można pisać, że Agnieszka Czachor powinna przejść jak nawet nie pokazali jej występu. Może zapomniała tekstu, fałszowała itp itd? Nie wiadomo, więc ciężko to obiektywnie ocenić. Tak czy siak uważam, że Klaudia nie powinna przejść, a Filip zaśpiewał słabo. I nie wiadomo co się stało z Jenny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości