[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Wg mnie jest to wyłącznie podkręcanie atmosfery, w występ Senyszyn nie wierzę nawet w 1%, za dużo szumu wokół tego, mam również nadzieję, że Hakiel już nie wystąpi w TzG, zresztą po ostatniej porażce na jego miejscu nie ryzykowałabym kolejnej :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

No cóż, Maserakowi dopiero po 3 porażkach (Gruchała,Figura,Książkiewicz) udało się wrócić na szczyt. Ja chciałbym powrotu kilku tancerzy z pierwszycy edycji - Michał Skawiński, Robert Rowiński, Aneta Piotrowska. Mam nadzieję, że w 11 edycji oszczędzą nam widoku Głogowskiej...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Też czekam na powrót Piotrowskiej, bardzo chciałabym Ją jeszcze zobaczyć w TzG :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

K.Glinka zatańczy z gwiazdami. Podaje VIPNEWS.PL

http://vipnews.pl/page,article,aid,7599,index.php
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pawlous »

piotrek888 pisze:K.Glinka zatańczy z gwiazdami. Podaje VIPNEWS.PL

http://vipnews.pl/page,article,aid,7599,index.php
a wszechwiedząca i dobrotliwa plejada nie dementuje więc może coś w tym jest...
szczerze - co do aktorek/aktorów, modelek/modelów, prezenterów/prezenterek, sportowców/sportsmenek mam to gdzieś którzy z nich pojawią się w programie. liczę na udział jakichś fajnych piosenkarzy/piosenkarek, ale rzecz jasna nie pokroju doda (bo tego czegoś nie śmiałbym nazywać piosenkarką), ale np. kasia kowalska czy anita lipnicka. ale te z pewnością się nie zgodzą
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

piotrek888 pisze:K.Glinka zatańczy z gwiazdami. Podaje VIPNEWS.PL

http://vipnews.pl/page,article,aid,7599,index.php
Glinka ani mnie ziębi ani grzeje, to raczej "gwiazda", która od początku czekała na swoją kolejkę do tego programu :lol2: , podobnie jak zapewne czekają Zielińska, Szwed czy Kazadi. To gwiazdy, które lansują się wszędzie, na promocjach perfum, premierach filmowych itp, a najchętniwej właśnie w TzG. Czekam raczej na jakąś niespodziankę, ale wiadomo, że o taką coraz trudniej. Lipnickiej nie widzę w tym programie, wg mnie jest pozbawiona poczucia humoru i dystansu do kolegów i koleżanek z branży (ten komentarz nt najnowszej płyty Chylińskiej :ech: ), a takie osoby źle wypadają w tym programie, to już lepsza byłaby Chylińska, ale ona jest "uziemniona" w Mam Talent, chętnie zobaczyłabym ekstra edycję z nafajniejszymi uczestnikami, gwiazdami i tancerzami, wszystkich edycji :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Odkrywany pierwszą gwiazdę „Tańca z Gwiazdami”!
"Chcę nauczyć się profesjonalnie tańczyć" – powiedziała Kasia Glinka w wywiadzie dla Plejady. Przeczytajcie, co jeszcze mówi o swoim udziale!
http://www.plejada.pl/3,29434,news,1,1, ... tykul.html
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pawlous »

lubie ten okres, kiedy co kilka dni plejada podaje nazwisko nowego uczestnika "tańca z gwiazdami" - chyba nawet bardziej niż sam okres trwania show. irytuje mnie przy tym jednak to nieuzasadnione przekonanie redaktorów plejady o wyjątkowości, że to akurat oni jako pierwsi podają oficjalną informację, że ktoś wystąpi w tzg. dziwne, aby oficjalne informacje o składzie programu tvn podawał jako pierwszy na przykład polsat...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

No tak, plejada odkrywa "tajemnicę".
Pewnie dlatego, że "Fakt" pokazał zdjęcia Glinki sprzed sali treningowej.
Dziękujemy Ci, o łaskawa Plejado!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Ja też lubię ten miesiąc "przed" :D , zwykle nazwisko największej gwiazdy trzymane jest w tajemnicy najdłużej(tak było np. z Figurą) ciekawe, czy tym razem będzie podobnie :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Plejada ujawnia dziś drugą gwiazdkę 11 edycji. Obok Kasi Glinki zatańczy Oceana :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Wow. :shock:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,29476,news,1,1, ... tykul.html
Na początku już myślałem, że chodzi o polską edycję :lol: Jednak Pamela Anderson wystąpi w wersji amerykańskiej.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Ściągnięcie Oceany jest wielkim sukcesem nowej edycji. Widac, że TVNowi jeszcze bardziej, z edycji na edycję zależy na podtrzymaniu tego formatu. Bo jakby nie patrzeć: Oceana to gwiazda TVNu, po za tym bardzo lubiana przez słuchaczy. Może sporo namieszać. Następnie Kasia Glinka - aktorka z serialu Tancerze - też, podobnie jak u Nataszy tyle że w mniejszym stopniu można powiedzieć, że bedzie jej łatwiej. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

kamilkomentuje pisze:. Następnie Kasia Glinka - aktorka z serialu Tancerze - też, podobnie jak u Nataszy tyle że w mniejszym stopniu można powiedzieć, że bedzie jej łatwiej. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie...
No, nie żartuj z tym zbawiennym wpływem udziału Glinki w "Tancerzach" na jej umiejętności :lol: , specjalnie tam się nie natańczyła, no i to porównanie z Urbańską :ech: chociaż Glinka jest bez wątpienia atrakcyjną i ambitną osóbką i te cechy mogą jej najbardziej pomóc;)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości