[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Moje typy:

25+:
Grzegorz Hyży
Olga Barej
Piotr Waśkowski

Zespoły:
Ewa i Kasia
Aicha i Asteya
Girls on Fire

16-24:
Filip Mettler
Maja Hyży
Diana John

W zespołach w tym roku wg mnie jest bardzo słabo. Jedynie Ewa i Kasia pozytywnie się wyróżniają na tle pozostałej czwórki. W 25+ Hyży i Barej według mnie mają pewne miejsce w live. Kto będzie 3 osobą pokaże przyszły odcinek, bo nikt z tej 3 specjalnie mnie nie zachwycił, ale stawiam na Waśkowskiego. W 16-24 chciałbym zobaczyć w live całą 5, co jednak nie będzie możliwe :/
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Tatiana ma trudne zadanie, ale wierzę, że sobie poradzi i nie będzie popełniać tych samych błędów co Louis Walsh w zeszłym roku.
Jakie błędy popełniał Louis w zeszłym roku? Zarówno Distric3 jak i Union J mieli tygodnie, w których lądowali wysoko w rankingach. O MK1 nie będę mówiła ponieważ odpadli dość szybko.
Jak można pisać, że Agnieszka Czachor powinna przejść jak nawet nie pokazali jej występu.
Ponieważ ta druga część Bootcampu ma założenie, że tak czy siak przechodzą faworyci, którzy podczas kolejnych tygodni będą dostarczać widzom emocji. Jak elektryzować widzów będzie taka Marta Ławska czy Klaudia Gawor?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Gdzie przepadły siostry Gordziejewskie? Szkoda mi najbardziej Kai Czulewicz i Agnieszki Czachor ;c Masakra jeżeli chodzi o nie...

Moje składy marzeń to:

16-24:
Maja Hyży
Filip Mettler
Diana John

25+:
Grzegorz Hyży
Olga Barej
Wojciech Ezzat

Zespoły:
Daddy's Prides
Aicha i Asteya
Kasia i Ewa

Takie są moje typy :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nayma- akurat Klaudia ma problemy ze śpiewaniem czysto, ale Marta Ławska zaśpiewała dobrze trudną piosenkę Pink- Try, więc nie wiem czemu się czepiasz.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Ponieważ nie wiem gdzie w czynniku Marty leży ten X, który sprawia, że jest ciekawą postacią, którą chce się oglądać w programie dalej i dalej. Coś, co mają na przykład Diana, Filip i Maja w grupie 16-24.

Największym talentem tej edycji w Domach Jurorskich z pewnością jest Diana John. Ta dziewczyna mogłaby iść do brytyjskiej wersji show i by tam nie zginęła, wszyscy inni z półfinałowej 15-tki tak.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie wiem może czynnik wokalny, bo to jest program o śpiewaniu? A wokalnie ona i Diana John wyprzedzają resztę o długość świetlną. A warsztatowo to już w ogóle. W takim programie niestety śpiewać trzeba umieć i to najlepiej wszystko. A Maja Hyży była już w innych talent show i pewnie przepchną ją do finału żeby robić napięcie że rywalizuje z mężem.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Nayma pisze:
Tatiana ma trudne zadanie, ale wierzę, że sobie poradzi i nie będzie popełniać tych samych błędów co Louis Walsh w zeszłym roku.
Jakie błędy popełniał Louis w zeszłym roku? Zarówno Distric3 jak i Union J mieli tygodnie, w których lądowali wysoko w rankingach. O MK1 nie będę mówiła ponieważ odpadli dość szybko.
Chyba każdy się zgodzi, że nie radził sobie najlepiej podczas pierwszych tygodni jak na tak doświadczonego menadżera i jurora, który od 9 lat zasiada w programie. Chodzi mi głównie o nietrafiony dobór repertuaru. O ile Union J mieli dość udane występy, tak District3 często dostawali piosenki, które do nich nie pasowały. A sytuacja poprawiła się dopiero, gdy sami wybierali sobie repertuar.

Marta imponuje mi od swojego pierwszego castingu w tej edycji i zdecydowanie widzę ją w odcinkach na żywo. Uważam, że ma interesujący wokal i naprawdę czekam z niecierpliwością na jej przyszłe występy.
Nayma pisze:Największym talentem tej edycji w Domach Jurorskich z pewnością jest Diana John. Ta dziewczyna mogłaby iść do brytyjskiej wersji show i by tam nie zginęła
Z tym się akurat zgodzę, przypomina mi trochę Mishę B :D Boję się tylko trochę, że Kuba pokieruje ją w niewłaściwą stronę.
A obok niej także Grzegorz Hyży, który jest bardzo świadomym i oryginalnym artystą. Widziałem kilka jego coverów na youtube. To co najbardziej mi się w nim podoba, to fakt, że ma swój własny oryginalny styl, którego się trzyma. Myślę, że jest gotowy do tworzenia własnej muzyki. Ma w sobie trochę tego, czym urzekł wszystkich James Arhur. Ktoś taki był bardzo potrzebny w polskiej edycji.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

U najmłodszych najlepsze jest to, że decyzja jest oczywista. Trzeba wziąć Filipa, bo jakiś chłopak musi być. Trzeba wziąć Maję, bo musi być rywalizacja małżeństwa. A Klaudii raczej nie wezmą, więc o ostatnie miejsce Marta powalczy z Dianą i tej która przejdzie będę kibicował.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Nie wiem może czynnik wokalny, bo to jest program o śpiewaniu?
Nawet twórca formatu Simon Cowell powiedział, że jest to program nie tylko o śpiewaniu. Tam liczy się coś więcej. Coś, co widać u kogoś od razu.
A Maja Hyży była już w innych talent show
W jakich show była już Maja? Pytam z ciekawości, nie sprawdzam :)
Trzeba wziąć Filipa, bo jakiś chłopak musi być.
Sytuacja z 2009 roku w Wielkiej Brytanii - Simon Cowell do grupy Over 25's wybrał 3 mężczyzn.
A Klaudii raczej nie wezmą
Wojewódzki nazwał ją w dzisiejszym odcinku swoją faworytką, czy coś w tym stylu. Skoro w 1 edycji mógł pozbyć się Ani Kłys i Ady Styrcz na rzecz Matsa, to tutaj nie widzę raczej problemu by wywalić Martę (jest mi obojętna, ale jeżeli miałabym wybierać między nią a Gawor to bez potrzeby obejrzenia występów z przyszłego tygodnia wybieram Martę) i Dianę na rzecz zmanierowanej Klaudii. Niestety.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja wiem, że nie musi przejść koniecznie facet, ale zapewne tak będzie.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Ja mam przynajmniej taką nadzieję, bo Filip jest świetny.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Maja była w szansie na sukces :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

O ile dobrze rozpoznaje to jest to Maja Hyży - tutaj jeszcze jako Maja Krygier
http://www.youtube.com/watch?v=AGAXuQgZmtc
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Myślę, że większość wokalistek biorących udział w jakimkolwiek talent show ma już za sobą udział w Szansie. :D Chyba że jest to naprawdę świeżynka, jak np. odrzucona dzisiaj Agnieszka Czachor. Dla mnie irytujące jest dopiero, jeżeli ktoś w TVN chodzi od Mam Talent do X Factor, od X Factor do Mam Talent i tak w kółko.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Fajnie by było gdyby Kuba wziął do programów live nie 3 a 4 osoby - jak czasami robi Simon Cowell. Wtedy w pierwszym live odpadłoby 2 uczestników :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości