Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

getawayget pisze:
P.S. Ciekawe czemu getawayget napisaÂł jak dotychczas jeden jedyny post i to wÂłaÂśnie w tymÂże wÂątku..??!
Nie mam nic wspĂłlnego z Âżadnym uÂżytkownikiem tego forum, a napisaÂłem tylko ten jeden jedyny post i wÂłaÂśnie w tym wÂątku, dlatego Âże rĂłwnieÂż bardzo kibicujĂŞ Magdzie Sakowskiej. :)
To w takim razie wszystko Si! Zwracam honor :)
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Boska Sakowska :D

DziÂś teÂż miaÂła wolne , czekaÂłem do ostatniego serwisu i nic ;(

MoÂże tym razem poszÂła na zasÂłuÂżony urlop :mhm: a moÂże jak ostatnio to tylko krĂłtka przerwa :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Pewnie Magda poprosiÂła o 2 dni wolne,w zamian jak jednego dnia poprowadzi 2 pasma.no i Poradek i RW czy DnÂŻ - juÂż nie pamiĂŞtam i krĂłtkie wolne.W zeszÂły weekend miaÂła dyÂżur,ciekawe czy w ten,teÂż jÂą 'wrobiÂą' ;) OdkÂąd staÂła siĂŞ etatowÂą prezenterkÂą nie ma jej w sejmie.I w ogĂłle wcale siĂŞ na to nie zanosi,aby tam wrĂłciÂła.......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Boska Sakowska :D

:tanczy: Jest :tanczy:

:brawa: Prowadzi serwisy :brawa:

:D wiĂŞc to nie urlop , to tylko dwa dni :D

:brawa: Magda etatowa prezenterka , chyba by nie chciaÂła 8) myÂślĂŞ , Âże przy najwaÂżniejszych wydarzeniach politycznych musi wracaĂŚ do Sejmu ale moÂże do Studia sejmowego? a moÂże niech wymyÂślÂą dla niej jakieÂś trzecie miejsce do rozmĂłw i komentarzy takie nie kojarzÂące siĂŞ z codziennymi relacjami , moÂże tak jak w TVP3 na sali obrad? :D

:D Magda bez relacji na Âżywo z Sejmu chyba by siĂŞ zanudziÂła :D

:brawa:Sakowska etatowa prezenterka jak pisze Aveo to kolejny dowĂłd na to jak jest Âświetna , Âże po kilku miesiÂącach serwisĂłw weekendowych prowadzi juÂż wszystko no moÂże oprĂłcz MagazynĂłw ale ja w niÂą wierzĂŞ .
Wiem , Âże ma potencjaÂł , jej talent to jak go umiejĂŞtnie wykorzystuje i jej piĂŞkna buzia to dary , ktĂłre mogÂą daĂŚ Magdzie wszystkie programy do prowadzenia i napewno zrobi to po mistrzowsku...Tak pozostaje jeszcze kwestia wÂładz TVN ale myÂślĂŞ , Âże to wywalczy swoimi atutami merytoryczno-wizualnymi :D

:brawa: Magda jako prezenterka jest super i jak wczeÂśniej pisano wypracowuje swĂłj styl ale te wejÂścia na Âżywo to jej ÂżywioÂł i w tym przebija wszystkich tam niewÂątpliwie jest naj :brawa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Sakowska dziÂś za prezenterskim biurkiem... :P
Podobaj¹ mi siê jej teksty :D Ma goœcia w studio i mówi,¿e Lepper 'tupie nó¿kami' i 'macha szabelk¹' - jak dla mnie bomba! :hahaha:
a tak w ogóle to bym zrobi³ 'ma³¹' reformê fonetyczn¹.
Magda zawsze jak siĂŞ przedstawia mĂłwi:'Sakoska'.To jest zgodne z zasadÂą,ale jak dla mnie brzmi pejoratywnie.O wiele lepiej by brzmiaÂło 'Sakofska' jeÂżeli juÂż musi byĂŚ te ubezdÂźwiĂŞcznienie...Nazwiska z zakoĂączeniem 'wska','wski' lepiej brzmiÂą z wymawianym 'w',albo chociaÂż 'f'... 8) Ale to nie wina Magdy,ona mĂłwi poprawnie nazwisko.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

O ile mi wiadomo to Magda pracowa³a dzisiaj tylko 2 godziny a potem Maciej Knapik przej¹³ ster. Trochê ma³o jak na prezenterkê.
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Mandi pisze:O ile mi wiadomo to Magda pracowa³a dzisiaj tylko 2 godziny a potem Maciej Knapik przej¹³ ster. Trochê ma³o jak na prezenterkê.

:hmm: Âźle Ci wiadomo :hmm:

:D MagdĂŞ SakowskÂą pierwszy raz widziaÂłem w serwisie o 8:30 potem byÂła o 9:30 o 10:30 i tak do 14:30 kiedy zmieniÂł jÂą Knapik .

Jakby nie liczyĂŚ :mhm: to duÂżo wiĂŞcej niÂż dwie godziny
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mandi pisze:O ile mi wiadomo to Magda pracowa³a dzisiaj tylko 2 godziny a potem Maciej Knapik przej¹³ ster. Trochê ma³o jak na prezenterkê.
Mandi,nie liczy siê iloœÌ,tylko jakoœÌ! :P Madzia jakoœciowo jest lepsza w sejmie :spiewa:

No ale dziÂś Magdy nie byÂło,chyba Âże rano,bo wtedy zazwyczaj mnie nie ma albo ÂśpiĂŞ.Dla TVN24 nastawiÂłem sobie budzik tylko w 1 przypadku,kiedy Anita po dÂługiej przerwie zagoÂściÂła ponownie w Poradku.Dla Sakowskiej nie poÂświĂŞciÂłbym cennego snu...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:
Mandi pisze:O ile mi wiadomo to Magda pracowa³a dzisiaj tylko 2 godziny a potem Maciej Knapik przej¹³ ster. Trochê ma³o jak na prezenterkê.
Mandi,nie liczy siê iloœÌ,tylko jakoœÌ! :P Madzia jakoœciowo jest lepsza w sejmie

No ale dziÂś Magdy nie byÂło,chyba Âże rano,bo wtedy zazwyczaj mnie nie ma albo ÂśpiĂŞ.Dla TVN24 nastawiÂłem sobie budzik tylko w 1 przypadku,kiedy Anita po dÂługiej przerwie zagoÂściÂła ponownie w Poradku.Dla Sakowskiej nie poÂświĂŞciÂłbym cennego snu...
:D Sakowska jest najlepsza :D

Takiej indywidualnoœci jak¹ zapewne jest Magda :brawa: Sejm daje wiêcej mo¿liwoœci , tam mo¿e maksymalnie wykorzystaÌ swój talent do prowadzenia rozmów z politykami :brawa: a w studiu to przecie¿ g³ównie czytanie z promptera 8)

Aveo zgadzam siê z Tob¹ , ¿e od iloœci wa¿niejsza jest jakoœÌ ale ja zdecydowanie wola³bym poœwiêciÌ sen dla Sakowskiej
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

No to siĂŞ nam Pani Magda nie wyspaÂła :D Bardzo rzadko moÂżna jÂą spotkaĂŚ w Porankach jako prowadzaca serwisy :) a szkoda :D
Czasem mam bowiem doœÌ kolegi Górlickiego :P jak i Porady :P :devil:
ZIMA
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Boska Sakowska :D

:D DziÂś w Poranku prowadziÂła serwisy :D

:D ChoĂŚ nie byÂło tego widaĂŚ , pewnie siĂŞ biedactwo nie wyspaÂła :D

:D WyglÂądaÂła jak zawsze przeÂślicznie :D

:D i jak zawsze przyciÂągaÂła uwagĂŞ :D

Ja podobnie jak TVN FAN mam czasami doœÌ rutyny i wydaje mi siê , ¿e Sakowska jak kiedyœ Werner mog³aby poprowadziÌ Poranek na zmianê z Porad¹ a napewno sprawdzi³aby siê bo przecie¿ Magda jak nikt inny radzi sobie z mówieniem z g³owy patrz relacjie z Sejmu.
Magda swobodnie poprowadzi³aby te porankowe rozmowy najczêœciej polityczne a ³¹czenia z reporterami czy telefoniczne to ju¿ myœlê nie sztuka dla niej no i prasa mo¿e dla odmiany inne artyku³y albo inaczej dobierane a przedewszystkim inaczej czytane :mhm:
Magda coraz czêœciej jest w studio i b³¹ka siê trochê od programu do programu to mo¿e tu by zakotwiczy³a urozmaicaj¹c Poranek z korzyœci¹ dla wszystkich :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ja teÂż juÂż bym wolaÂł kogoÂś innego w Poradku.Mr Poradek Âświetnie sobie radzi,aale ;) Do PoradkĂłw typujĂŞ AnitĂŞ oczywiÂście,MadziĂŞ i AniĂŞ JĂŞdrzejowskÂą,jeszcze jej w Poradku nie widziaÂłem :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Otóz moi drodzy, mam mega hiita! Magda Sakowska jest w ci¹¿y! Nie wiem. który to miesi¹c, ale podobno ju¿ widaÌ brzuszek! Gratulacje!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Gratulacje,Gratulacje! :brawa: Ale riki,skÂąd to wiesz??czy moÂżna to nazwaĂŚ rzeczywiÂście faktem? :o
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:Ja teÂż juÂż bym wolaÂł kogoÂś innego w Poradku.Mr Poradek Âświetnie sobie radzi,aale ;) Do PoradkĂłw typujĂŞ AnitĂŞ oczywiÂście,MadziĂŞ i AniĂŞ JĂŞdrzejowskÂą,jeszcze jej w Poradku nie widziaÂłem :mhm:
Ania prowadzi codziennie Dzieù na ¿ywo a Anita Fakty popo³udniwe i Damê Pik daj im odetchn¹Ì

:D Magda jako zmienniczka dla Porady byÂłaby idealna i w tej chwili jedyna no ale to tylko sugestia , decyzje podejmujÂą niestety inni ;(

:D Magda dziÂś jak wczoraj w Poranku przy stole prezenterĂłw .
Mo¿e ktoœ ma mo¿liwoœÌ podpowiedzieÌ w³adnym TVNu mój pomys³ , ¿eby nie za sto³em a zmieniaj¹c choÌby dwa razy w tygodniu Poradê , przecie¿ taka zmiana jedynie odœwie¿y ten program , który trochê zaczyna przy sypiaÌ a korzyœci bêd¹ nie tylko dla widzów przecie¿ to oczywiste
Ostatnio zmieniony czwartek 31 sie 2006, 09:08 przez fuksi, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości