[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:A byÂłby ktoÂś z Was w stanie streÂściĂŚ, jak wyglÂądaÂła wizyta UrbaĂąskiego? :wesoly:
No troche :) na pocz¹tku rozmawiali chyba o tej edycji "Taùca z gwiazdami" potem przeszli do taùca i pokazali ten fragment "Drogi do gwiazd" gdzie Hubert taùczy³. Potem to skomentowali i koniec. To nie jest tak szczegó³owo, bo ju¿ tego dobrze nie pamiêtam... :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Ojeju. Kindze tak siĂŞ zdarÂł gÂłos, Âże chwilowo mĂłwi jak robot. :shock: Marcin mĂłwiÂł, Âże za bardzo krzyczaÂła na zawodach sportowych :? .
Nie jak robot tylko jak Kaczka KaczyĂąska :lol:
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Dziœ w ostatniej rozmowie by³a mo¿liwoœÌ wysy³ania meili do goœcia na adres ddtvn@tvn.pl
Dwa z nich Marcin przeczytaÂł na antenie.

Wydaje mi siĂŞ, Âże dobrym pomysÂłem byÂłoby wprowadzenie takiego czegoÂś na staÂłe do audycji, moÂże nie koniecznie przez meile, ale gdyby zaÂłoÂżyli czat, gdzie moÂżnaby dyskutowaĂŚ o poruszanych pytaniach i zadawaĂŚ pytania goÂściom to wg mnie nie byÂłoby to zÂłe.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michal641 pisze:Dziœ w ostatniej rozmowie by³a mo¿liwoœÌ wysy³ania meili do goœcia na adres ddtvn@tvn.pl
Dwa z nich Marcin przeczytaÂł na antenie.(...)
To juÂż pare razy byÂło... :D I ostatnio newet czĂŞsto wiĂŞc moÂże wkrĂłtce bĂŞdzie na staÂłe. :roll: :]

Poza tym teÂż jest jakaÂś akcja - odchudzaj siĂŞ z nami - jakoÂś tak gdzie widzowie teÂż mogÂą wysyÂłaÂś listy, ale normalnÂą pocztÂą - PocztÂą PolskÂą. :D :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A oto co napisaÂł Fakt na temat stracenia gÂłosu przez KingĂŞ:
Widzowie popularnego programu "DzieĂą dobry TVN" w niedzielny poranek zamarli ze zgrozy. ProwadzÂąca program Kinga Rusin (33 l.) na oczach milionĂłw PolakĂłw z minuty na minutĂŞ traciÂła gÂłos! UÂśmiechem prĂłbowaÂła ratowaĂŚ sytuacjĂŞ, ale sprawa wyglÂądaÂła powaÂżnie - z gardÂła prezenterki wydobywaÂł siĂŞ juÂż tylko chrapliwy szept. W koĂącu, nie przerywajÂąc programu na Âżywo, KingĂŞ zbadali lekarze.
Nie zastanawia³a mnie jednak sama osoba Kingi, a kilka sprzecznoœci , jakie siê nie zgadzaj¹ z moich informacji na temat "DD TVN". Otó¿ ten program wcale nie jest popularny i nie ogl¹daj¹ go miliony, a jedynie setki tysiêcy - a dok³adnie oko³o 500 000. Ach ten Fakt...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak chciaÂłem o tym napisaĂŚ... Jak zwykle "Fakt" przesadziÂł i w tym przypadku o bardzo duÂżo. :? :? :? A program moÂże jest najpopularniejszy w tych godzinach, ktĂłrych jest nadawany, a jeÂśli dobrze pamiĂŞtam program oglÂąda ok. 600 000, ale te wyniki byÂły bardzo dawno temu robione wiĂŞc moÂże coÂś siĂŞ zmieniÂło, ale napewno nie jest ogladany przez miliony - a szkoda... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jutro w "DzieĂą Dobry TVN":
  • GĂłrnicy z kopalni w ktĂłrej przez 5 dni uwiĂŞziony byÂł znany pewnie wszystkim z telewizji gĂłrnik
  • CzÂłowiek ktĂłry w jakiejÂś jaskini przeÂżyÂł 24 dni
  • Mandaryna opowie o wakacjach oraz o tym czy speÂłniÂł siĂŞ jej mandarynkowy sen
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O dziÂś 50 odcinek "DzieĂą dobry TVN". :D :D

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

1. Wszystkiego najlepszego dla DDTVN :D
2. Gdy byÂła ostatnia prognoza pogody to za MajÂą Âświetnie byÂło widaĂŚ studio DDTVN :lol: 8)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To nie pierwszy raz prezenterzy pogody stali przed budynkiem DDTVN. W pierwszym odcinku z Sopotu teÂż tak byÂło.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

wÂłoch pisze:To nie pierwszy raz prezenterzy pogody stali przed budynkiem DDTVN. W pierwszym odcinku z Sopotu teÂż tak byÂło.
<lol2> Pierwszy odcinek byÂł nadawany z Sopotu, ale prezenter pogody staÂł przed budynkiem DDTVN.
Fajnie piszesz wÂłoch :wink:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

PrzecieÂż tak napisaÂłem. Odcinek z Sopotu byÂł oczywiÂście nadawany. Widocznie jesteÂś sÂłabo kapujÂąca Âżeby siĂŞ domyÂśleĂŚ. Zaczynasz denerwowaĂŚ ludzi na tym forum (nie tylko mnie).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba w 1 odcinku z Sopotu pogoda nie byÂła przed budynkiem w ktĂłrym jest studio "DzieĂą Dobry TVN" tylko przed starÂą siedzibÂą TVN (w ktĂłrej jest studio "Uwagi!" itp.). :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Chyba w 1 odcinku z Sopotu pogoda nie byÂła przed budynkiem w ktĂłrym jest studio "DzieĂą Dobry TVN" tylko przed starÂą siedzibÂą TVN (w ktĂłrej jest studio "Uwagi!" itp.). :]
Pawell ma racjĂŞ. Pogoda w pierwszym odcinku DDTVN (z Sopotu), ktĂłrÂą prowadziÂł Tomasz Zubilewicz, nadawana byÂła sprzed starej siedziby TVN na AugustĂłwce.
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

pawell pisze:Chyba w 1 odcinku z Sopotu pogoda nie byÂła przed budynkiem w ktĂłrym jest studio "DzieĂą Dobry TVN" tylko przed starÂą siedzibÂą TVN (w ktĂłrej jest studio "Uwagi!" itp.). :]
Przykro mi, ale pawell siĂŞ pomyliÂł :] (Mieszasz w Wawie?)
Podczas pierwszej pogody w DDTVN Tomasz Zubilewicz byÂł przed siedzibÂą
stacji na ul. PowsiĂąskiej 4 w Warszawie. Obok tego budynku jest siedziba MBC.

ZrobiÂłam rysunek. Tam gedzie jest czerwona kropka to jest wejÂście to budynku gdzie jest duÂże logo TVN i przed nim staÂł Zubilewicz.

Obrazek
redaktor pisze:Pawell ma racjĂŞ.
W tym przypadku nie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości