Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Rany Julek!!!!!!!!!! :shock: :shock: :o :D

Agata dziÂś znowu :shock:

MoÂże napiszĂŞ coÂś wiĂŞcej, kiedy ochÂłonĂŞ :lol2:

Czy stacja przypadkiem nie za bardzo nas rozpieszcza? :lol2:

Biedactwo, ju¿ drugi dzieù w drodze :( Jak ona dla nas siê poœwiêca :lol2: Tak d³ug¹ podró¿ dziœ znowu musia³a odbyÌ, ¿eby dostaÌ siê pod Gorzów Wielkopolski :brawa:
Ciekawe, czy prosto z PiÂły tam pojechali, czy wrĂłcili do Poznania wczoraj i dziÂś z Poznania znowu wyruszali :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:jupi: :jupi: :jupi: ..aÂż nie wierze :jupi:

Black a czy Agata byÂła wczeÂśniej przed 12. :>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..póŸniej dam te z 13. :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:shock: :shock: :shock:
Black a czy Agata byÂła wczeÂśniej przed 12. :>
Ty mnie siĂŞ pytasz, czy ja jÂą przed 12-stÂą widziaÂłem, jakÂżem o 12-stej jej nie widziaÂł, bo mnie w domu nie byÂło :( :( :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

:neutral: nie chciaÂłem Ci popsuĂŚ radosnego nastroju :(

KupiĂŚ Blue connecta do telefonu albo notebooka chyba najwyÂższy czas :roll:


..capsy z 13. :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Czy w tej marynarze nie byÂło Agacie oby ,,trochĂŞ'' za ciepÂło? :lol2: :lol2: :lol:
Ciekawe, czy prosto z PiÂły tam pojechali, czy wrĂłcili do Poznania wczoraj i dziÂś z Poznania znowu wyruszali
Black, nie utrudniaj sobie Âżycia, tylko ciesz siĂŞ, Âże widziaÂłeÂś AgatĂŞ ...... chociaÂż raz ;)

Nie wiem czemu Knapikowi ten gÂłupawy uÂśmieszek, ktĂłrym zazwyczaj wita siĂŞ z koleÂżankami, schodziÂł z twarzy, kiedy pojawiaÂła siĂŞ Agata? :lol2: CzyÂżby miaÂł ten sam problem co Black :> :lol2: CzyÂżby Agata go peszyÂła? :lol2:

I jeszcze jedna story z AgatÂą w tytule :D
Marta Kuligowska w jednym serwisĂłw, w ktĂłrym nie byÂło Agaty, zapowiadajÂąc relacjĂŞ Magdaleny ...... :mhm: nie pamiĂŞtam nazwiska (dziwiĂŚ siĂŞ Marcie :lol2: ) znad morza, zapowiedziaÂła mylnie AgatĂŞ TomaszewskÂą :lol2: Magda nie protestowaÂła i zaczĂŞÂła relacjĂŞ :D Do Agaty podobna wcale nie jest, ale nie protestowaÂła, bo kaÂżdy chce choĂŚ przez chwilĂŞ poczuĂŚ siĂŞ jak gwiazda :lol2: Magda caÂłe 2 minuty byÂła AgatÂą TomaszewskÂą :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jak widaĂŚ o Agacie wszystkim trudno zapomnieĂŚ :lol2:

:( nawet jeÂśli juÂż wiĂŞcej relacji Agaty nie byÂło :(

..ale oto co znalazÂłem na stronie kancelarii premiera :arrow:
1-2.07., sobota-niedziela
WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE


godz. 10.00 wojewoda Marek Ast oraz wicewojewoda Ireneusz Madej bĂŞdÂą towarzyszyli prezesowi Rady MinistrĂłw Kazimierzowi Marcinkiewiczowi podczas jego wizyty w wojewĂłdztwie lubuskim.
Witnica.
..po krĂłtkim zastanowieniu moÂżna dojÂśc do wniosku Âże premier bĂŞdzie w Witnicy rĂłwnieÂż jutro :lol:
idÂąc za ciosem moÂżna domniemywaĂŚ Âże razem z nim bĂŞdÂą dziennikarze .. a skoro dziennikarze to i ktos z tvn24 .. a skoro z tvn24 to sÂą szanse Âże bĂŞdzie to znowu Agata :jupi:
..zobaczyc trzeba raport :D jeÂżeli bĂŞdzie Aga live to znaczy Âże zostanie tam do jutra :rydzyk:
Aga :> no wÂłaÂśnie czy zdrobnienie od Agata to tak samo jak od Agnieszka :roll:
Czy w tej marynarze nie byÂło Agacie oby ,,trochĂŞ'' za ciepÂło?
..ja jestem zdania ¿e nale¿a³o j¹ zdj¹Ì :lol: ciekawe czy gdyby Agata faktycznie tak jak Marta zapowiedzia³a by³a nad morzem te¿ tak grubo by³aby ubrana :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale¿ Agata inn¹ metodê na ³apnie ch³odu znalaz³a - na doœÌ g³êbokie dekolty siê przerzuci³a, a te 2 minuty relacji w marynarze zdo³a na upale wytrzymaÌ ;) ChoÌ nie ukrywam, ¿e te¿ wola³bym, ¿eby tej marynary na sobie nie mia³a :lol2:

Aga - no jasne, jak najbardziej :lol2: Trzebaby jednak AgatĂŞ zapytaĂŚ, czy takie zdrobnienie toleruje :>
A swojÂą drogÂą :D Czy grajÂą gdzieÂś moÂże taki uroczy program dla dzieci pt. ''Jacek i Agatka''? :lol2:
Ciekawe, czy prosto z PiÂły tam pojechali, czy wrĂłcili do Poznania wczoraj i dziÂś z Poznania znowu wyruszali
Black, nie utrudniaj sobie Âżycia, tylko ciesz siĂŞ, Âże widziaÂłeÂś AgatĂŞ ...... chociaÂż raz
Ale ja nie w tym kontekœcie o tym pisa³em :D Przecie¿ wiesz, ¿e o sobie myœlê w ostatniej kolejnoœci 8) Chodzi³o mi o to, jak mo¿e wygl¹daÌ ¿ycie prywatne Agaty :D Ktoœ w domu na pewno na ni¹ zawsze czeka ... czy to najbli¿sza rodzina, czy najbli¿szy mê¿czyzna ( :( ), a ona nie doœÌ, ¿e pracuje od rych³ego œwitu do póŸnego wieczora, a czasem nocy, to jeszcze bywaj¹ dni, ¿e nie wraca na noc!!! :shock: To straszne poœwiêcenie i wysoka cena za tê interesuj¹c¹ i pasjonuj¹c¹ pracê :neutral:
KupiĂŚ Blue connecta do telefonu albo notebooka chyba najwyÂższy czas
EUREKA!!! :lol2:
CzyÂżby miaÂł ten sam problem co Black CzyÂżby Agata go peszyÂła?
Od razu peszyÂła ... :> nie wiem jak Knapik, ale ja caÂły czas jestem oszoÂłomiony faktem, iÂż do tvn24 trafiÂła bogini - to nie zdarza siĂŞ czĂŞsto, a jak juÂż sie wydarzy, to nic dziwnego, Âże ludzie tracÂą zmysÂły :lol2:
..zobaczyc trzeba raport jeÂżeli bĂŞdzie Aga live to znaczy Âże zostanie tam do jutra
No to czekamy do raportu ...

P.S. obieÂżyÂświat piĂŞkne capsy 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Czy grajÂą gdzieÂś moÂże taki uroczy program dla dzieci pt. ''Jacek i Agatka''?
..nic mi na ten temat nie wiadomo :neutral: ..a czemu pytasz?
To straszne poÂświĂŞcenie i wysoka cena za tĂŞ interesujÂącÂą i pasjonujÂącÂą pracĂŞ
..zawsze jest tak ¿e p³acimy jak¹œ cenê :uhh:
P.S. obieÂżyÂświat piĂŞkne capsy
..wiem :lol2:
..ale jak spoglÂądam na te z drugiej relacji to jestem zdania Âże trochĂŞ nierozwaÂżne byÂło ustawienie siĂŞ z kamerÂą na zakrĂŞcie :mhm:

..i raport poszedÂł siĂŞ pasaĂŚ :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wczoraj Agata wybieraÂła takie miejsca na relacje, Âże mogliÂśmy ,,piĂŞkny'' sÂąd w Pile prawie z kaÂżdej strony podziwiaĂŚ :lol2:
Dzisiaj na tym samym tle co premier, póŸniej na zakrêcie drogi to faktycznie niebezieczne miejsce.

Ale, tak na dobr¹ sprawê, sta³a w miejscu, w którym, dla jad¹cych prawym pasem teren zabudowany siê koùczy³, a dla jad¹cych lewym - zaczyna³ ....... có¿ z³ego móg³ zrobiÌ, stoj¹cym na poboczu, kierowca jad¹cy pojazdem z predkoÌi¹ 50 km/h? :lol2:
Czy grajÂą gdzieÂś moÂże taki uroczy program dla dzieci pt. ''Jacek i Agatka''?
Nie, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzi, Âżeby nagraĂŚ nowÂą odsÂłonĂŞ :devil:
..zobaczyc trzeba raport jeÂżeli bĂŞdzie Aga live to znaczy Âże zostanie tam do jutra
Myœlê, ¿e pró¿no Agaty w telewizji wypatrywaÌ :D Ju¿ na pewno jest w domu ;) Wiêc mo¿e lepiej zajrzeÌ do poznaùskich pubów :tanczy:

Pa :tanczy: :tanczy:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Hmm... jesli chcecie Agate T. zdrabniac jako "AgĂŞ", to ja protestuje!! Ona jest Agatka i tyle:) Aga to Agnieszka... kurcze, ale swoja droga dzis slicznie byla uczesana:)

P.S.Czy TVN24 cokolwiek mowil o groznym pozarze dzis w Poznaniu?
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Hmm... jesli chcecie Agate T. zdrabniac jako "AgĂŞ", to ja protestuje!!
Spokojnie :D Przecie widzisz, Âże wszyscy piĂŞknie i grzecznie piszÂą o Agacie - Agata, a w porywie emocji Agatka :P
kurcze, ale swoja droga dzis slicznie byla uczesana:)
A mnie siĂŞ bardziej podobaÂło to, co wiatr robiÂł z jej wÂłosami :P
WiĂŞc moÂże lepiej zajrzeĂŚ do poznaĂąskich pubĂłw
A moÂże na MaltĂŞ :>
có¿ z³ego móg³ zrobiÌ, stoj¹cym na poboczu, kierowca jad¹cy pojazdem z predkoÌi¹ 50 km/h?
Funcky :shock: A od kiedy ty siĂŞ tak znasz na przepisach ruchu drogowego? :shock:
P.S.Czy TVN24 cokolwiek mowil o groznym pozarze dzis w Poznaniu?
Nie, gdzie¿by tam. Takich po¿arów jest teraz na pêczki, wypadków drogowych tyle¿ samo albo i wiêcej :] tvn24 zajmuje siê w przewa¿aj¹cej mierze informacjami z górnej politycznej pó³ki :] Zwykle jest to Warszawka, ale na szczêœcie od regu³y s¹ te¿ wyj¹tki, takie jak w pi¹tek, czyli proces Beger w Pile, i takie jak dziœ, czyli Kaziu i jego problemy przywiezione pod Gorzów Wielkopolski - yes, yes, yes :tanczy: I Agatka w tym wszystkim owocnie uczestniczy³a :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

O pardon! :P Pozar byl mega, bo splonal caly drewniany barak mieszkalny "do zera"... nic nie zostalo... i dym bylo na kilka km widac... a kilka tyg temu pozar marketu pokazywali i... byla tam wlasnie Agata:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:O pardon! :P Pozar byl mega, bo splonal caly drewniany barak mieszkalny "do zera"... nic nie zostalo...
Wojtku, gdzie byÂł ten poÂżar dokÂładnie?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja nie wiem, bo (do tego momentu) byÂłem odciĂŞty od Âświata :lol2:
Pozar byl mega, bo splonal caly drewniany barak mieszkalny "do zera"... nic nie zostalo
Ale pewnie nie byÂło ofiar Âśmiertelnych ;)
a kilka tyg temu pozar marketu pokazywali i... byla tam wlasnie Agata:)
Bo byÂła pamiĂŞĂŚ o katowickim markecie, bo byÂł spokojny niedzielny wieczĂłr, kiedy nic ''ciekawego'', poza poÂżarem, siĂŞ nie dziaÂło ...
Tak samo jest dziÂś... mĂłwiÂą o poÂżarach, wypadkach, bo politycznie jest drĂŞtwo ... A wczoraj byÂło bardziej politycznie, wiĂŞc ...
Fakt faktem, Âże dziÂś jednak na AgatĂŞ nie mamy co liczyĂŚ :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Pozar byl przy ul.Sowinskiego na Grunwaldzie, tuz obok skrzyzowania Grunwaldzka-Grochowska... ani slowa o tym, a dzis trabia caly dzien o pozarze w Bialymstoku...

[ Dodano: Nie Lip 02, 2006 3:19 pm ]
Aha, zdjecia z pozaru sa na stronie RMF-u... http://www.rmf.fm
niech zyja redakcje lokalne:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości