Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. RadzĂŞ nie pisaĂŚ za wszystkie "normalne" dziewczyny! pisz za siebie - tak jest zawsze bezpieczniej!
osoba dla ktĂłrej jest to normalne jest jak najbardziej "nie normalna"
gdzie zwyczajne doÂświadczenie wielu kobiet - menstuacja jest zrĂłwnywane z chorobÂą jakÂą jest grzybica! WÂłaÂśnie o to chodzi, Âże okres to normlana sprawa i najwyÂższy czas, zeby tÂą sferĂŞ odtabiuzowaĂŚ!
Wytrysk teÂż jest normalny a nie wiem czy chciaÂła byÂś jeÂśli jesteÂś dziewczynÂą Âżeby twĂłj facet chodziÂł w bluzce "mam erekcjĂŞ" bÂądz teÂż Âże jeÂśli jesteÂś chÂłopakiem sam byÂś w niej chodziÂł,jeÂśli tak to pogratulowaĂŚ gustu...
Grzybica te¿ jest normalnym zjawiskiem jak grypa czy inna choroba. Za to aborcja nie jest raczej czymœ czym wiêkszoœÌ ludzi siê chwali... :?
Moze Ty nosisz "kupĂŞ w obycie".
Tam byÂło czujĂŞ nie noszĂŞ to raz a rozumiem Âże ty nie wydalasz ? tylko siĂŞ to w tobie ulatnia....
btw...zastanowiÂła bym siĂŞ nad jednym ciekawe ze okres jest dla ciebie czymÂś zupeÂłnie normalnym podczas gdy kupa zastĂŞpujesz sÂłowem "skarby" czyli jednak mamy tematy tabu ? ktĂłre sÂą niesmaczne ?
A calkiem powaÂżnie - moze powinnaÂś sie zastanowiĂŚ dlaczego zwyczajne hasÂło "mam okres" jest dla Ciebie obrzydliwe!?
A dla czego dla Ciebie czujê kupê w odbycie jest obrzydliwe ????? normalna fizjologiczna czynnoœÌ jak i okres... 8)
zwlaszcza za pytanie z kim pani sypia, ja bym go osobiscie zbutowaÂła
A nie sÂądzisz ze szanowna Kazia swoim zachowaniem i wypowiedziami sama do takich pytaĂą prowokuje dziennikarzy ????
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

t-shirt dla wolnoÂści

Post autor: zadra »

kamuii pisze:
1. RadzĂŞ nie pisaĂŚ za wszystkie "normalne" dziewczyny! pisz za siebie - tak jest zawsze bezpieczniej!
osoba dla ktĂłrej jest to normalne jest jak najbardziej "nie normalna"

1. wedÂług kogo?

2. dla mnie wydalanie nie jest tabu, erekcja teÂż.

3. grzybica jest "normalnÂą sprawÂą", ale jest chorobÂą, ktĂłrÂą siĂŞ leczy. Mentruacja to normalna sprawa, nie choroba, nie potrzebuje leczenia, a raczej odtabuizowania!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

A nie sÂądzisz ze szanowna Kazia swoim zachowaniem i wypowiedziami sama do takich pytaĂą prowokuje dziennikarzy ????
nie sadzĂŞ :roll: poza tym to byÂł pierwszy "dziennikarz", ktĂłry sie poczuÂł sprowokowany :? inni jakos sie nie dali
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dla mnie wydalanie nie jest tabu, erekcja teÂż.
przeczytaj sobie swojego poprzedniego posta... i przemyÂśl...
grzybica jest "normalnÂą sprawÂą", ale jest chorobÂą, ktĂłrÂą siĂŞ leczy. Mentruacja to normalna sprawa, nie choroba, nie potrzebuje leczenia, a raczej odtabuizowania!
Erekcja teÂż wiĂŞc proponuje byÂś nastĂŞpnym razem wyszÂła do szkoÂły/pracy w bluzce z napisem "mam erekcjĂŞ" czy teÂż mĂłj chÂłpak ma erekcjĂŞ"
zobaczymy jak "normalnie" CiĂŞ ludzie odbiorÂą :)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Temat - rzeka. :? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a jaki ciekawy ;)
Android <3
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Erekcja teÂż wiĂŞc proponuje byÂś nastĂŞpnym razem wyszÂła do szkoÂły/pracy w bluzce z napisem "mam erekcjĂŞ" czy teÂż mĂłj chÂłpak ma erekcjĂŞ"
zobaczymy jak "normalnie" CiĂŞ ludzie odbiorÂą :)
jezeli sa tacy "normalni"jak ty to zareaguja zgodnie ze swoja norma:? a swoja droga to ja sie dziwie ze takie zwykÂłe napisy tak bardzo szokuja i sa uwazane za nienormalne, przeciez teraz kazdy moze miec na tiszercie co chce :?
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

t-shirt dla wolnoÂści

Post autor: zadra »

kamuii pisze:
dla mnie wydalanie nie jest tabu, erekcja teÂż.
przeczytaj sobie swojego poprzedniego posta... i przemyÂśl...

nie muszĂŞ przemyslac, bo mam to dawno przemyÂślane!

takze erekcja nie jest dla mnie tematem tabu.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dobra Zadra niech ci bedzie... Ty masz swoje zdanie ja swoje i nie mam zamiaru siĂŞ o KaziĂŞ kÂłuciĂŚ... a tu macie swojÂą idolkĂŞ ;)
Obrazek
Obrazek

z dzisiaj :)
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

na oficialnym forum najslbszego ogniwa w dziuale forum o kazi pojawil sie wlasnie 13 tysieczny post , w tym samym forum w dzaile o teleturnieju jst zaledwie 100 postwoe heheh swiedczy to o tym ze najslbasze ogniwo to przedewszystkim kzimiera sczuka a nie forma valego teleturbnieju:)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia

Post autor: zadra »

W piœmie "ResPublica Nowa" jest recenzja Jacka Ho³ówki najnowszej ksia¿ki Szczuki - "Milczenie owieczek"
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

4 marca - imieniny Kazimiery!!!

Post autor: justa'60 »

Myœlê, ¿e w Fan Clubie Kazimiery powinny siê znale¿Ì ¿yczenia dla Solenizantki!! A wiêc Pani Kaziu! - Wszystkiego Naj , Naj, Naj -Lepszego !! p. S. Wydanie drugie poprawione - EXTRA - dzieki. :P :lol:

Imieniny Kazimiery - 4 marca :lol:
nowicjusz
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

imieniny?

Post autor: zadra »

Pytanie tylko czy ona wÂłasnie obchodzi imieniny w tym terminie???

a wszystkim polecam artykuÂł w nowej "polityce' o Manifie, z wypowiedziami Kazi i jej bardzo Âładnym zdjĂŞciem w scenerii "Wydania II poprawionego" :-)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja wybieram siê w tym m-cu na spotkanie z Kazi¹ organizowane przez Zielonych 2004. Intryguje mnie jej osoba, jej b³yskotliwoœÌ inteligencja, a jednoczeœnie ironia, i pogarda. Wszystko ma w sobie wyj¹tkowy smak i to mnie zaciekawia w jej osobie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

warto rozmawiaĂŚ, ale nie z pospieszalskim

Post autor: zadra »

OglÂądaliscie dziÂś SzczukĂŞ u Pospieszalskiego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości