Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Riki co ty masz dzisiaj zÂły dzieĂą -wszystkich sie czepiasz
Marynarka jak najbardziej nie byÂła za duÂża
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ania Jot.jak zawsze elegancka tutaj Riki w 100% siê z tob¹ zgodzê 8) ten bia³y kostium jest taki,¿e w za³o¿eniu powinien byÌ zapiêty,ale Ania wybra³a inne rozwi¹zanie i postanowi³a po³¹czyÌ go z bluzk¹..dosyÌ sk¹p¹ :shock: i baaaaardzo baaardzo niebezpiecznie zapiêt¹ na dole :red: :red: jak chyba nigdy wczeœniej :rozglada: specjalnie chcia³a siê poznêcaÌ nade mn¹! :>
capsy porobi³em,ale nie chc¹ mi siê na kompie otworzyÌ jak na z³oœÌ! ;( a na jednym jej mina nadaje siê do w¹tku min dziwnych :devil:
po prostu szaÂłowo!!!
to jest dla mnie nie do pojĂŞcia,ajk ona to robi,Âże potrafi tak siĂŞ odmieniĂŚ z dnia na dzieĂą,promienieĂŚ,piĂŞknieĂŚ z doby na dobĂŞ i zapieraĂŚ dech w piersi.
warta by³a ta adrenalina w Dn¯,spowodowana Kryni debiutem :tanczy: ale i tym,¿e kiedy Ani brakuje w Dn¯ œwiadomoœÌ ¿e nie pojawi siê to utrudnia skupienie siê,wszelki porz¹dek dnia!

Czarna Dama TVN24 w biaÂłym szaleĂąstwie! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

a bĂŞdzie jeszcze bardziej gdy z KryniÂą poprowadzi DnÂŻ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jestem ciekawy jak wygladajÂą stosunki zawodowe obu PaĂą.
MoÂże Âżyczenie wspĂłlnych dyzurĂłw mogÂło by sie tym Paniom nie spodobaĂŚ, przecierz jak my lubimy obie Panie to nie znaczy Âże one same teÂż siĂŞ muszÂą siĂŞ lubiĂŚ nawzajem ,mam nadziejĂŞ Âże jest inaczej
Druga sprawa ze wtedy kiedy odejœÌ od telewizora ¿eby nic nie straciÌ :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:Jestem ciekawy jak wygladajÂą stosunki zawodowe obu PaĂą.
MoÂże Âżyczenie wspĂłlnych dyzurĂłw mogÂło by sie tym Paniom nie spodobaĂŚ
nawet nie chcĂŞ o tym myÂśleĂŚ! :shock: one siĂŞ muszÂą lubiĂŚ i poprowadziĂŚ razem DnÂŻ!tylko zastanawiam siĂŞ,czemu Ania wczoraj miaÂła RW,w czasie gdy Krynia - jej pasmo :mhm: :mhm: oby to nie byÂła antypatia paĂą :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Capsy z wczoraj
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

:roll:

wiĂŞc w ÂśrodĂŞ mam swoje,ktĂłre siĂŞ nie otwierajÂą :evil: z czwartku sÂą twoje - Âśliczny wisiorek,makijaÂż,wyglÂąda tak delikatnie,subtelnie,Ania ma klasĂŞ.a w piatek RW-czarna marynarka i jej zebrowata bluzka :D

Ania dominowaÂła w RW,czy to dlatego,Âże Krynia i Grysiak debiutowaÂły w DnÂŻ,czy dlatego Âże mr Trawy nie byÂło :mhm: nie wolĂŞ Âżadnych z tych opcji........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ZapomniaÂłes dodaĂŚ Âże w piatek prowadziÂła M24 nie caÂły gdyÂż poÂłowĂŞ magazynu byÂł ekskluzywny wywiad Pani pochanke z prof. Bartoszewskim
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Bravo !!!! :lol: 8)

Capsy bomba !

Uczta dla oczu :lol:
SzaleĂąstwo jak zwykle cudne... :roll:

Dopiero co wrĂłciÂłem z W-awy, ale nie spotkaÂłem Âżadnej z "Dam" :aniol:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dlaczego mia³es spotkaÌ któr¹œ z Dam.
Raczej trudno jest spotkaĂŚ kokoÂś kogo by siĂŞ chciaÂło zobaczyĂŚ.
Warszawa jest zabieganym miastem wiĂŞc nie ma co liczyĂŚ ze siĂŞ spotka tylko trzeba siĂŞ modliĂŚ :rydzyk: :rydzyk:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Có¿, a dlaczego nie mia³bym spotkaÌ którejœ z dam ? :lol: :devil:

ToÂż przypadki chodzÂą po ludziach.... :devil: :spiewa:

A na 180 czasu nie miaÂłem niestety Âżeby zobaczyĂŚ "live" siedzibĂŞ TVN, chociaÂż daleko nie byÂłem......
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z zawnÂątrz swojej gwiazy teÂż byÂś nie zauwazyÂł gdyÂż majÂą przyciemnione szyby w budynku tvn24
Ale jak gmach nie byÂł jeszcze do koĂąca gotowy a nadawali juÂż z nowego studia widziaÂłem PaniÂą Pochanke podczas pracy
Teraz Ania ma wiĂŞkszy problem trzeba przygotowaĂŚ siĂŞ do ÂświÂąt i pewnie jest poddenerwowana ,moze w tym okresie nie spotykaĂŚ Pani Anny Jot
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Nic wiêcej powiedzieÌ nie mogê - nie widzia³em w ogóle samej siedziby TVN, a có¿ tu mówiÌ o ogl¹daniu z chêci¹ upolowania szaleùstwa.

Daleko wprawdzie nie byÂłem ale czasu na dalsze wycieczki nie miaÂłem.

Czy Ania jest poddenerwowana nadchodzÂącymi ÂświĂŞtami - nie no, chyba przesada z tymi nerwacjami. Praca, czas na wizji jest bardzo zajmujÂące i wyczerpujÂące, nie ma czasu na kucharzenie, ale teraz, kÂłopot z przygotowaniem ÂświÂąt, potraw, etc ? - kiedy wszystko juÂż jest gotowe do nabycia ? Choinki jodÂłowe koÂło Stegien..... Tu kÂłopotu to nie bĂŞdzie chyba.
MoÂże pojadÂą do rodziny, tesciĂłw etc.

Ja bym sobie ÂżyczyÂł ponownie jÂą widzieĂŚ na wizji, ot co :D
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:ZapomniaÂłes dodaĂŚ Âże w piatek prowadziÂła M24 nie caÂły gdyÂż poÂłowĂŞ magazynu byÂł ekskluzywny wywiad Pani pochanke z prof. Bartoszewskim
qrcze przegapiÌ takie wydarzenie!!!! :evil: :evil: :evil: chodzi mi o po³owê Ani oczywiœcie!zauwazy³em,¿e kiedy Ania ma M24h,co i tak jest œwiêtem kiedy ma,ma pó³ godzinki,co to jest?!Nie przypominam sobie,¿eby kiedy Ania prowadzi 1/2 M24h nie wrzucili Pochanke,przynajmniej od paŸdziernika!moim zdaniem zaczynaj¹ ju¿ 'zlewaÌ' Aniê,od wakacji poprawi³a siê,a przyk³adem na to s¹ jej rozmowy z goœÌmi w Dn¯.mo¿na kilka razy dac jej po³owê M24h,co i tak nie jest..normalne,ale co program..to mi siê NIE PODOBA :grozi:
nostromo pisze:Có¿, a dlaczego nie mia³bym spotkaÌ którejœ z dam ?
dok³anie,a nó¿ Aniê ujrzê na molo na spacerku z pieskiem... :)

Hm,czy Ania ma zdolnoœci kulinarne a propos œwi¹t,czy zd¹¿y³aby przygotowaÌ dania non stop pracuj¹c :hmm: myœlê,¿e skoro by³a w zesz³ym tyg.nawet w weekend to w przysz³y pi¹tek najpóŸniej bêdzie mieÌ wolne,czego z jednej strony bym nie chcia³,bo wiedzia³bym ¿e jej szybko nie ujrzê,a szczególnie w same œwiêta,gdzie bêdzie obowi¹zkowa³ grafik niedzielny,a z drugiej strony nale¿y jej siê przecie¿,bo "odpracowa³a" ;)
pĂłki co DnÂŻ: Krynia i Ania! :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jestem ciekawy jak bĂŞdzie Ania spedzaÂła ÂświĂŞta.
O kucharzeniu raczej nie ma jeszcze mowy jeszcze tydzieĂą do wigili wiec wÂątpiĂŞ ze jakakolwiek potrawa by przetrwaÂła.Bardziej na czasie jest w tym czasie bieganie po sklepach i kupowanie prezentĂłw.
A m¹¿ co nie mo¿e przygotowaÌ kolacji wigilijnej ,jak jest taki draù to bardzo chetnie przyjdê do Ani i sam jej przygotuje wszystkie potrawy :rozglada: :rozglada:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Jak bĂŞdzie spĂŞdzaÂła ÂświĂŞta ??

Na pewno w gronie rodziny :lol:

Có¿, niejeden by chêtnie spo¿ywa³ kolacjê z Ani¹ :lol: :uhh:

Obawiam siĂŞ, Âże paĂąstwo JĂŞdrzejowscy poradzÂą sobie doskonale.
Kto wie, moÂże juÂż Anna pomyÂślaÂła o prezentach. :spiewa:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości