[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Fuxiasty »

Bohaterem odcinka i tak został Andrew. ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Żałuję, że odpadła Niklińska, zdecydowanie za wcześnie. Chyba mało kto się tego spodziewał - w 8 odcinku była 1 u widzow, a teraz ostatnia. Ta edycja jest strasznie nieprzewidywalna. Znów najlepsza była Monika Pyrek i myślę, że trudno będzie ją już pzrebić w głosach widzów. W 9 odcinku uzyskala 32% głosów. Reszta (oprócz Stalińskiego) nie przekroczyła nawet 15%. Ciekawe jestem co bedzie z Edytą - nie mam nic przeciwko temu, żeby zrezygnowała. Pierwsza 3 jak dla mnie: Monika,Paweł i Patricia.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mojpierwszyraz »

Dzisiaj MTV EMA 2010, także sorry TzG :D...
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Izabela Janachowska najprawdopodobniej nie zatańczy ze względu na kontuzję kolana. Zastąpi ją Anna Głogowska, która będzie partnerować Pawłowi Stallińskiemu.

Gwiazdy zatańczą do współczesnych piosenek (m.in. "Parachute" czy "We no speak americano (pa pa americano)" czy "She taste like Cola").
Liczą się tylko Fakty.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Efcia »

czerk pisze:Izabela Janachowska najprawdopodobniej nie zatańczy ze względu na kontuzję kolana. Zastąpi ją Anna Głogowska, która będzie partnerować Pawłowi Stallińskiemu
Głogowska? :evil: Jak ja nie znoszę tej ... kobiety, miałam nadzieję, że zobaczę ją dopiero w finale :x
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ja w EMA 2010 chciałem obejrzeć tylko występy 30 Seconds To Mars, Kings Of Leon i Linkin Park i to zrobiłem, także Taniec z gwiazdami obejrzałem. Najbardziej podobał mi się quickstep Moniki oraz rumba Patrici. W końcu odpadł Gołota... Teraz zacznie się poważna rywalizacja. Wdług mnie Monika ma już pewne miejsce w finale, tylko kto znajdzie się obok niej? Na pewno nie chciałbym widzieć tam Edyty, ktora powinna za tydzień odpaść. Jeżeli Patricia nie będzie za tydzień pierwsza u jurorow może odpaść, a w pierwszej trójce mimo wszystko powinna być.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukis »

Szkoda, że TVN nie robi już specjalnych odcinków "Tańca z Gwiazdami" jak kiedyś ;(
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

lukis pisze:Szkoda, że TVN nie robi już specjalnych odcinków "Tańca z Gwiazdami" jak kiedyś ;(
Też myślę, że przydałaby się jakaś fajna edycja specjalna, akurat "trzynastka" bardzo dobrze do takiej edycji pasuje :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Też tak ostatnio o tym myślałem. Fajny by był kolejny "Finał Finałów" :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Też tak ostatnio o tym myślałem. Fajny by był kolejny "Finał Finałów" :)

No nie wiem :? Może jakaś inna formuła niż Finał Finałów :? Przede wszystkim FF byłby mocno sfeminizowany, więc faceci znowu bez szans na wygraną :lol2: I jeszcze raz oglądać Muchę :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Ale można by było obejrzeć jeszcze raz Nataszę w TZG ! I to by było coś :)
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: shortise »

Wszystkie pary w 2-gim etapie dostały po 40 pkt.
---
Odpadła Patrycja Kazadi, która według mnie tańczyła lepiej od "diwy". Według mnie powinna odpaść właśnie "diwa" Górniakowa.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Dobrze że Pyrek nie odpadła 8) po zwycięstwo Monika dzisiaj miała 40% głosów :D Edzia przy dobry wiatrach wyleci za tydzień miała nie wielka przewagę nad stalińskim 8)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukis »

A tak przy okazji Pani Agnieszka Koniecka potwierdziła kilka dni temu, że będzie 13 edycja "Tańca z Gwiazdami" Podobno już szuka gwiazd :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Wczoraj zdecydowanie powinna odpaść Edyta, tymczasem widzowie odwrócili tabelę jury do góry nogami. Patricia w tym odicnku była najlepsza, 4 miejsce to na nią za mało. O ile Monika ma już chyba pewne miejsce w finale według mnie za tydzień będzie walka Paweł vs Edyta. Wszyscy tańczą Tango Argentyńskie i nowy taniec latynoski (Monika paso, Edyta cha chę, Paweł salsę). Mam nadzieję, że w finale zamiast Edyty zobaczymy Pawła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości