[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukis »

Finał 10 edycji miał 6,2 mln. widzów. A 12 edycja miała wyższa oglądalność od 9 i 11 edycji :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

12 edycja przebiła 1,9 i 11 edycję. Ale oglądalność bardzo zbliżona do 7,8 i 10 ;]
Cieszę się, że wygrała Monika chociaż było mi to obojętne, czy wygra ona czy Paweł. Finał wydawał mi się jednak nudny - może właśnie dlatego, że wynik był mi obojętny. Może też dlatego, że wszystko staje się strasznie schematyczne i brak jakiegoś elementu zaskoczenia - jedyny, który mnie zaskocyzł na plus to taniec do Waka Waka :D Oby dwa Freestyle'a również mnie nie zachwyciły, bywały lepsze (Kuleszy,Lesz,Walach). 13 edycję na pewno zobaczymy, pewnie na wiosnę.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Frazes »

Ja też się cieszę, że wygrała Monika (bałem się, że będą koniecznie chcieli, żeby wygrał Staliński, żeby przypodobać się jego matce...), bo była naprawdę świetna i fakt, że uprawia wyczynowo sport na pewno miał tu spore znaczenie.

NIECH ŻYJE MONIKA PYREK :D !!!
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Jacek-t »

Isadora pisze:
ktos pisze:Finał oglądało 5,694,227 widzów :D

Średnia 12 edycji 4,625 mln widzów

http://media2.pl/badania/71808-tzg:-wyz ... eklam.html
Jak nic będzie 13 edycja :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Ale podobne nie wcześniej niż we wrześniu 2011, czyli tym razem dłuższa przerwa.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

Oficjalnie Taniec z Gwizdami dopiero na jesień 2011 !

wirtualnemedia.pl
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Stefano Terrazzino wystąpi wiosną w niemieckim Tańcu z gwiazdami :D Miejmy nadzieję, że jesienią powróci do naszego
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Stefano Terrazzino wystąpił w niemieckiej odsłonie "TzG" pod nazwą "Let's Dance". Jego partnerką była bardzo znana w Niemczech aktorka, Andrea Sawatzki. Niestety para odpadła już w 3. odcinku.

Natomiast dzisiejszy "SE" przywołuje rozmowę z menedżerką Joanny Krupy, która twierdzi, że jest możliwość, aby to Joasia prowadziła XIII edycję programu. Nie jest także przesądzony udział Piotra Gąsowskiego.
Liczą się tylko Fakty.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Gąsowski może sobie iść ale Skrzynecka niech zostanie!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Teoretycznie podał to pudelek, ale wypowiedź jest Pakosińskiej:
Za pierwszym razem byłam w ciąży, potem karmiłam, potem miałam plany wyjazdowe z kabaretem, aż w końcu zastali mnie w Gruzji – powiedziała w rozmowie z Super Expressem. Teraz, kiedy jestem niezależna, chyba dam się skusić...

W takim razie występ Katarzyny Pakosińskiej wydaje się być całkiem realny :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Nazwiska gwiazd nie robią na mnie żadnego wrażenia, po prostu w programie wezmą udział ci, którzy do tej pory jeszcze się nie załapali, z Zielińską na czele :lol2: , ale w pewną konsternację wprowadziła mnie informacja, że program może poprowadzić Węglarczyk :shock: , już Gąsowski trochę zgrzytał, no i może jeszcze Węglarczyk z Krupą :o :shock:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy konkurencja nie chce Węglarczyka przypadkiem wykosić z "Wyborczej". Nie na darmo ktoś regularnie rozsiewa plotki na jego temat. Już miał przecież prowadzić m.in. "X-Factor".
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Chyba nikt nie bierze na poważnie angażu Węglarczyka do "Tańca z gwiazdami". Zwłaszcza, że Gąsowski jest bezkonkurencyjny.
To samo co do zastąpienia Kasi Skrzyneckiej przez Krupę...
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sb »

Ciekawe czy w nowej polskiej edycji zastosują nową grafikę i unowocześnione studio wprowadzone w UK w zeszłym roku?

http://www.youtube.com/watch?v=h4SEdzzr8vA

Obrazek

Obrazek
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Debeet »

Gdzie tam. Nie jestem pewny nawet czy cokolwiek się zmieniło w polskiej wersji od pierwszej edycji poza prowadzącymi.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Kilka zmian było, ale najwięcej przy 6 edycji. Potem praktycznie nic szczególnego się przez 6 edycji nie zmieniało :ech: W 6 edycji zmienili wystrój pomieszczenia, gdzie pary dostawały punkty, zwiększono liczbę par, wprowadozno nowe tańce, więcej tańców grupowych. Czołówka ulegała zmianie prawie przy każdej edycji.

Mam nadzieję, że 13 edycja przyniesie zmiany, bo w brytyjskiej i amerykańskiej wersji w ciągu ostatnich edycji pojawiło się kilka ciekawych elementów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości