Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A skÂąd masz te dane?
:)
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DziĂŞki,
ale naleÂży spojrzeĂŚ, Âże Polsat miaÂł 12,9%, wiĂŞc nie tylko TVN w tym dniu spadÂł.

Zakodowanie TVNów, jakoœ znacz¹co nie wp³ynê³o na ogl¹dalnoœÌ TVN, np. taka "Uwaga" z 2 licpa (kiedy TVN by³ 'kodowany') mia³a ogl¹dalnoœÌ 3,5 mln, filmy "Raport Pelikana" - 2,9 mln, List w butelce - 2,1 mln, a koncert Wiœniewskiego te¿ 2,1 mln.

Nie jest Âźle.

PS: Smallville - 1,6 mln :lol:
:)
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

S³ysza³em te¿, ¿e zakodowanie tvn-ów nie bêdzie mia³o wp³ywu na ogl¹dalnoœÌ, poniewa¿ cyfr. emisja satelitarna nie jest brana pod uwagê w statystykach...nie wiem czy to do koùca prawda :?:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

i tak jest nieÂźle, zawsze mogÂłoby byĂŚ lepiej. teraz sÂą wakacje, same powtĂłrki, rzadko kiedy jest coÂś ciekawego.
Smallville rulez :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

KaMil: teÂż o tym sÂłyszaÂłem, a wÂłaÂściwie czytaÂłem na forum Medialink :)

***
Ta strona "Brief" jesr doœc ciekawa. Codziennie sa podawane wyniki z dnia poprzedniego. I widzimy, ¿e zakodowanie TVN nie da³o spadku ogladalnoœci - wyniki z poniedzia³ku: TVN 16,5% przy udziale Polsatu 18,1%. DoœÌ spad³o TVP1 - 20,2% czyli o 0,2% wiêcej ni¿ TVP2 (20%). TVNsiedem - 2% przy udziale TV4 2,5%. 8)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

DoÂśc ciekawie prezentujÂą siĂŞ wczorajsze wyniki oglÂądalnoÂści...
Widac, Âże TVN nie bĂŞdzie juÂż lepszy od POLSATU przynajmniej narazie... Przewaga stacji Solorza bowiem powiĂŞkszyÂła siĂŞ...
TVP 1 -27,1%, TVP 2 -18,1%, Polsat 16.2%. TVN 12,4% :cry:
Lepsze wyniki ma TV4 3,4%, przy czym TVn7 traci do CzwĂłrki 0,9%. TVN24 0,8% (przeciĂŞtnie chyba :D)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Tygodniowe udziaÂły 5/07/04 - 11/07/04 TVP1 25,09%, TVP2 19,22%, Polsat 15,80%, TVN 13,88%, TVP3 tot. 5,36%, TV 4 2,87%, TVN7 2,18%
I znowu POLSAT lepszy !!! :evil:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ale np. w czwartek TVN mia³ znów wy¿sza ogladalnoœÌ. Nie przejmujcie siê powoli ró¿nica miêdzy tymi stacjami zanika.

A co do niedzieli, to niedzila w TVN zawsze ma tak¹ 12-13% ogl¹dalnoœÌ :)

SwojÂą drogÂą w poniedziaÂłek czy w jakiÂś inny dzieĂą minionego tygodnia TVN7 miaÂł wyÂższy wskaÂźnik od TV4.

A ludzie bêd¹ gadaÌ, ¿e ogl¹dalnoœÌ TVN w tym tygodniu spad³a przez zakodowanie :lol:
:)
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Tak tylko, ¿e my sugerujemy siê wynikami pochodz¹cymi z AGB, a co z tymi z TNS-OBOP ??? tam zawsze stacje tvn maj¹ ni¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ ta przedstawiana przez AGB(no zwyjatkiem TVN24)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WedÂług TNS OBOP w ostatnim tygodniu (tj od 4 do 11 lipca) udziaÂł poszczegĂłlnych stacji wyglÂądaÂł nastĂŞpujÂąco:

TVP1 25,0%
TVP2 20,6%
Polsat 16,6%
TVN 13,4%
TVP3 5,1%
TV4 3,0
TVN7 1,9

dane z : http://www.tns-global.pl/telemetria-wyniki
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

adania OBOPu i AGB zawsze siê ró¿ni³y. OBOP podawa³ zawsze ni¿sze wyniki dla TVNów ni¿ AGB, a wy¿sze dla Polsatu i na odwrót. Ja tam wolê AGB :)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szymcio 9 czy¿byœ doszukiwa³ siê spiskowej teorii dziejóww? Oto OBOP za wszelk¹ cene chcê odebraÌ reklamodawców TVN? Ró¿nice w wynikach obu konkuruj¹cych ze sob¹ firm wynikaja z ró¿nych metod badania ogl¹dalnoœci. Dopiero od pewnego czasu trwaj¹ prace nad stworzeniem nowego wspólnego systemu przeprowadzania badaù telemetycznych. Zarówno wed³ug OBOPu jak i AGB TVN ponosi w ostatnich tygodniach sromotnê klêskê. Winê za kiepskie wynik ogl¹dalnoœci ponosi sam TVN, który ju¿ poraz kolejny nie zaoferowa³ widzom niczego ciekawego na te wakacje. Ile milionów widzów mo¿na przyci¹gn¹Ì powtrókami Drogi do gwiazd, która nawet w sezonie przyniosla doœÌ kiepskie wyniki ogladalnoœci? A mo¿e uratuje nas Micha³ Wiœniekwski? Wydajem mi siê, ¿e ju¿ Polsat ma ciekawsz¹ oferte na wakacjê. Ma³o tego wywalili Fakty popo³udniowe i wieczorne dorzucili za to jeszcze jakaœ telenowele.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:shock:
To tylko moja skromna obserwacja, a ty wyjeÂżdÂżasz z jakimÂś spiskiem i kazaniem.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Przepraszam nie chciaÂłem aby zabrzmiaÂło to jak kazanie :D a spisek to chyba Ty prĂłbowaÂłeÂś wykryĂŚ. Nie mozna chwalic jednej pracowni tylko dlatego, Âże jej wyniki sÂą dla kogoÂś lepsze. NaleÂży siĂŞ zastanowiĂŚ nad przyczynÂą sÂłabej oglÂądalnoÂści. Tylko tyle chciaÂłem powiedzieĂŚ. :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości