TVN: ramówka wiosenna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jeœli Adam3k mia³by odpowiadaÌ za ramówkê tej stacji, to ja mogê TVN-u w ogóle nie w³¹czaÌ. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Monster

Post autor: Monster »

WidzĂŞ, Âże michal641 rĂłwnieÂż jest za Porankiem TVN24 w TVN, nie wiem jak inni uÂżytkownicy forum.

NapisaÂłem taki e-mail: (http://www.tvn.pl/kontakt.html)
WkrĂłtce ruszy nowa, wiosenna ramĂłwka stacji TVN. Czy jest moÂżliwe abyÂśmy na antenie TVN mogli codziennie miĂŞdzy 6.00 a 9.30, oglÂądaĂŚ Poranek TVN24?
Program jest bardzo ciekawy. Wtedy poranny program TVP1 miaÂłby wiĂŞkszÂą konkurencjĂŞ, a po za tym byÂłaby to teÂż w pewnym sensie maÂła reklama dla stacji TVN24.
ProszĂŞ o odpowiedÂź na mĂłj e-mail: piotrek@najx.com .
Pozdrawiam.
JeÂżeli jesteÂście za tym, to wyÂślijcie kilka podobnych e-maili, wiĂŞc moÂże od wiosny bĂŞdzie Poranek TVN24 w TVN!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂżeli jesteÂście za tym, to wyÂślijcie kilka podobnych e-maili, wiĂŞc moÂże od wiosny bĂŞdzie Poranek TVN24 w TVN!
OczywiÂście. :evil2: PrzerabialiÂśmy to juÂż w innym wÂątku. :]
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

michal641 pisze:Z kolei nie pasuje mi kolejna audycja z cyklu Program wedÂług Adama3k- mianowicie serwis o 13:30. Nie wiem jak to uzasadnic, ale wydaje mi sie, ze o tej porze jednak lepsze bĂŞdÂą seriale...
W tych godzinach innych programĂłw informacyjnych nie uÂświadczymy, miĂŞdzy 12:00 a 15:00 (WiadomoÂści TVP1) wiĂŞc stwierdziÂłem Âże krĂłtki serwis mĂłgÂł by siĂŞ przydaĂŚ.
Maciek pisze:Jeœli Adam3k mia³by odpowiadaÌ za ramówkê tej stacji, to ja mogê TVN-u w ogóle nie w³¹czaÌ. :p
JakieÂś argumenty? Czy tylko nie bo nie?
Monster

Post autor: Monster »

O 13.30 jest teÂż chyba Kurier TVP3 ?!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:
JeÂżeli jesteÂście za tym, to wyÂślijcie kilka podobnych e-maili, wiĂŞc moÂże od wiosny bĂŞdzie Poranek TVN24 w TVN!
OczywiÂście. :evil2: PrzerabialiÂśmy to juÂż w innym wÂątku. :]
Jeju znĂłw siĂŞ zaczyna... :/ :/ PrĂŞdzej w tym czasie znalazÂł by sie program "DzieĂą Dobry TVN" a nie Poranek TVN24... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Monster pisze:O 13.30 jest teÂż chyba Kurier TVP3 ?!
Jasne, powiem szczerze ze zupelnie o tym zapomnialem.
pawell pisze:Jeju znĂłw siĂŞ zaczyna... :/ :/ PrĂŞdzej w tym czasie znalazÂł by sie program "DzieĂą Dobry TVN" a nie Poranek TVN24... :roll:
Myœlê ¿e w dni powszednie Dzieù Dobry TVN by by³o trudno zdobyÌ widowniê, gdy¿ ta jest przyzwyczajona do Kawa czy Herbata i Pytanie na œniadanie. Poranek TVN24 konkurowa³ by w godzinach 6:00-8:00 z tym pierwszym, a przez swoj¹ ciekaw¹ formu³e zdoby³ by inny target widzów. Takich, którzy wstaj¹c rano, przygotowuj¹c siê do pracy czy szko³y w³¹czyli by telewizor i s³uchali informacji wykonuj¹c inne czynnoœci. Kawa czy Herbata wymaga aby przy telewizorze usi¹œÌ i go ogl¹daÌ od pocz¹tku do koùca.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

TVN: ramĂłwka wiosenna

Post autor: salladyn »

No to i ja wrzucĂŞ swoje propozycje.

ProponujĂŞ talk-show "Pytajnik".

FormuÂła programu nieco podobna do "NajsÂłabszego Ogniwa" ale naprawdĂŞ tylko trochĂŞ.ProwadzÂący/a (ubrany/a zawsze na czarno) przepytuje politykĂłw i znane osoby.I tu prosto z mostu,atrakcjÂą nie majÂą byĂŚ goÂście tylko prowadzÂący/a.ProwadzÂący powinien bez uÂśmiechu bez Âżadnych przyjaznych oznak zadawaĂŚ niewygodne pytania czĂŞsto komentujÂąc to sarkastycznie.
Na poczÂątku myslaÂłem Âżeby w roli prowadzÂącej obsadziĂŚ KazimierĂŞ SzczukĂŞ ale ta jest zaangaÂżowana politycznie (Zieloni 2004) ,ale myÂślĂŞ Âże znalazÂłem odpowiedniÂą osobĂŞ.Janina Paradowska.Jej pytania potrafiÂą zbiĂŚ z pantaÂłyku,ma charakterystyczny przeraÂźliwy nawet gÂłos.No i jej humor.Na przykÂład w TOK FM zapytaÂła siĂŞ -"Kiedy bĂŞdzie gÂłosowanie nad budÂżetem w senacie? Senator odpowiedziaÂł nie wiem.-"Jak juÂż senator nie wie kiedy bĂŞdzie gÂłosowanie nad budÂżetem to jest juÂż wspaniale,pysznie wrĂŞcz." Laughing

Program satyryczny "Nowy Pompon".

Program byÂłby w swoim charakterze osadzony w realiach serwisu informacyjnego dodatkowo byÂłby przeglÂąd prasy.

Teksty "Nowy Pompon" ma genialne ,wiêc na brak pomys³ów na pewno nie mogliby narzekaÌ. http://www.nowypompon.pl

Moje ulubione to:

"Granat przeciwpancerny,wygrywa konkurs piosenki w Iraku"

"Niemodna garsonka,przerobiona na amfetaminĂŞ"

"Cortina d'Ampezzo - W poÂłowie lipca spadÂł Âśnieg razem z nartami i biletami na wyciÂąg narciarski."



:lol: :twisted: :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Jeju znĂłw siĂŞ zaczyna... :/ :/ PrĂŞdzej w tym czasie znalazÂł by sie program "DzieĂą Dobry TVN" a nie Poranek TVN24... :roll:
Tak !! :lol: Ciekawe w jakiej sprawie bĂŞdziemy niedÂługo znowu namawiani do wysyÂłania meili do tvn-u :)

A tak powa¿nie - te¿ bym chcia³, ¿eby w godzinach porannych 7 - 9 by³ w TVN program DDTVN :lol: Myœlê, ¿e póŸniej by³by problem ze wzglêdu na interaktywne programy rozrywkowe jakie s¹ od 9-11 na TVN :wink:
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

Nie wiem czy zarzÂąd TVN ,,postawiÂł by do walki'' DzieĂą Dobry TVN i Poranek TVN24... :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

¯adnej walki by nie by³o, bo oprócz pory nadawania ma³o rzeczy ³¹czy te 2 programy. "DDTVN" to program luŸny, typowo poranny, zaœ "Poranek...' jest stricte informacyjny.
I z powodu charakteru Poranka nie mo¿na go nadawaÌ bez powodu w TVN, 4 godziny informacji w nieinformacyjnym kanale nie przyjmie siê. Ponadto gdyby daÌ Poranek te¿ do TVN, to malo osób ogl¹da³oby go w TVN24 i spad³¹by ogl¹dalnoœÌ, a Poranek to najchêtniej ogl¹dane pasmo i podbija s³ubki i to sporo. :]
MoÂżna daĂŚ "DzieĂą Dobry TVN" w godzianch 6:30 - 9:00 i wprowadziĂŚ 3 parĂŞ prezenterĂłw: Wojciechowska(WrĂłblewska) - SoÂłtysik. :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn:wiosenna ramĂłwka

Post autor: salladyn »

Jeszcze co do prowadzÂącego program "Pytajnik" to rĂłwnie dobrze jak Janina Paradowska prowadzÂącÂą mogÂłabybyĂŚ Justyna Pochanke.Lepiej jednak w tej roli wypadÂłaby chyba Janina Paradowska.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to poczÂątek wiosennej ramĂłwki TVN zacznie sie dobrze nawet bardzo dobrze, bo w piÂątek, 3 marca o 20:15 w "Superkinie" TVN nada film "Matrix - Reaktywacja". :D No a tydzieĂą wczesniej bĂŞdzie "Matrix". Mogli by tak kupiĂŚ wszystkie czesci np. "WÂładcy PierÂścieni" i tak daĂŚ je tydzieĂą po tygodniu. :roll: To by byÂło super kino... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Prezentacja wiosennej ramówki TVN odbêdzie siê 15 lutego o godzinie 12 w Hotelu Hyatt Regency Warsaw. Mam nadziejê, ¿e oko³o 14:00 Biuro Reklamy TVN zamieœci na swoich stronach szczegó³y dotycz¹ce oferty programowej na okres od marca do czerwca...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

aa czyli znów zbior¹ sie g³ówne postaci g³ównych programów zapowiadaj¹cych wiosenna ramówke ? no super by by³o :) czekam z niecierpliwoœcia na relacje np. na http://www.akpa.pl :lol: tam zwykle sa :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości