Radio internetowe

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

KiedyÂś juÂż naet byÂło takie ogĂłlnopolskie radio informacyjne i teÂż nazywaÂło siĂŞ InfoRadio czy tam RadioInfo... PracowaÂł w Nim min. Maciej OrÂłoÂś.
Marlon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Północ

Post autor: Marlon »

To mo¿e jeszcze ja zg³oszê swój akces do tego radia. Ktoœ z pó³nocnej Polski by siê przyda³.
Kaczki - precz!!!!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Musimy w takim razie zacz¹Ì ustalaÌ jakieœ konkety, i to najlepiej jak najszybciej. Ja moge zaj¹Ì sie rónie¿ pozyskiwaniem ewentualnych sponsorow na nagrody rzeczowe do przysz³ych konkursów, bo z pewnoscia tak owe by sie przyda³y :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

MyÂślĂŞ Âże na poczÂątku najlepiej zastanowiĂŚ siĂŞ nad publicznym adresem IP.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Kamil ma racje na poczatek najwaÂżniejsze, kto ma publiczne IP :?: Bo ja mam niestety lokalny City Net i do radia miaÂłoby dostĂŞp okoÂło 3000-4000 tysiĂŞcy osĂłb w Krakowie a to kuszÂąca perspektywa nie jest :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja niestety nie mam publicznego ip :cry:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Mocne_ogniwo pisze:ja niestety nie mam publicznego ip :cry:
Ja niestety rĂłwnieÂż.
Monster

Post autor: Monster »

PisaÂłem juÂż, Âże najlepiej jest to zrobiĂŚ na http://www.shoutcast.com , wystarczy mieĂŚ Winampa.

Ja zajmĂŞ siĂŞ stronÂą internetowÂą Radia
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ale zaraz ustalmy co to jest publiczne ip. Ja mam lacze w multimedii. Czy takie sie nadaje?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Monster ty czegoœ nie rozumiesz,potrzeba publicznego IP.Po prostu,ja wiem coœ na ten temat bo zak³ada³em radio internetowe kiedyœ ale s³uchaÌ go mogli tylko ci co mieli ³¹cza tej samej firmy co ja.Jeœli ju¿ znajdziemy kogoœ kto ma publiczne IP to reszta pójdzie jak z p³atka.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Ja teÂż salladynie miaÂłem kiedyÂś radio internetowe (dokÂładnie 4 dni) na shoutcast.com i ludzie mogli sÂłuchaĂŚ mnie normalnie bez jakiÂś IP.

WejdŸ na t¹ stronê i zobacz to. W³¹cz sobie obojêtnie jakie radio.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Ja wola³bym nie zag³êbiaÌ sie w sprawy techniczne. Zostawiê to komuœ kto siê na tym zna (np. Salladyn).
A póŸniej z prowadzeniem i przygotowywaniem serwisu informacyjnego nie ma problemu. :lol: :lol: :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Powiedz w jakiej firmie masz ³¹cze,bo jeœli rzeczywiœcie ludzie ciê mogli s³uchaÌ bez ograniczeù to po prostu mo¿esz mieÌ publiczne IP którego szukamy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Ja mam Neostradê TP, sta³e ³¹cze, 640 kb/s
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Monster to po prostu nadaj coÂś zapomocÂą shoutcast-a i zobaczymy czy moÂżemy to odbieraĂŚ ,jeÂśli tak to juÂż wiadomo Âże wszystko jest o.k.

Drogi redaktorze jeÂśli to radio powsatanie to ja nie bĂŞdĂŞ siĂŞ ograniczaÂł jedynie do spraw technicznych bo serwisy od czasu do czasu teÂż bĂŞdĂŞ prowadziÂł :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości